reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki

Dzieki za rady, kupilam w aptece lek bez recepty. Musze aplikowac go na noc bo to masc. Wizyta nadal w poniedzialek.

Jak ten czas leci u mnie juz 24 tydzien. A dopiero pamietam jak wyszly 2 kreski na tescie :)

Jak u was ??
 
reklama
A czy mialyscie problem z bolesnymi owulacjami? Co na to mówił lekarz?
U mnie sa tak bolesne, ze jak kolka nerkowa - ani się wyprostowac, ani zgjąć. I tak prze zkilka godzin. widocznie mi brzuch puchnie w te dni. Lekarzowi ktoremu o tym powiedzialam, wydawal sie być zaskoczony... Przepisał tylko tabletki na wyregulowanie cykli. Ale sie przy nich też źle czuje. Musze isc do innego gina, i będe chciala odstawić tabletki. Bez sensu je brać, nawet jak z męzem nie mieszkam.
Nie wiem sama teraz o jakie badania moge sie upomniec u gina. Samo USG w trakcie owulacji, czy badac cos jeszcze?
Takie przypadki mam od grudnia zeszlego roku, po tym jak ostawiłam inne tabsy antykoncepcyjne. wczesniej tak nie mialam.
 
Dla mnie dziwne jnestg przepisywanie tabletek bez badan,ja bym sie upominala o wszystkie potrzebne badania.wkoncu nie ty jestes ginekologiem,a masz prawo do wiedzy o badaniach.
 
Już od 10 lat biore tabletki antykoncepcyjne, rózne, przy wszystkich źle się czułam i coś bylo nie tak, no niestety, lekarze co chwile zmieniali na inne zamiast zlecic badania hormonalne. Jednak tym razem chce je odstawić raz na dobre, bo nie widze, żeby w czymkolwiek mi pomagały. Badania hormonalne chce zrobic na wlasny koszt... Nie znam w okolicy zadnego lekarza, ktory dawałby chetnie te skierowania :(
 
Mysle ze to dobra decyzja, rob badania skoro masz mozliwosc fnasowa. Albo szukaj w necie po kolezankach moze ktos doradzi gdzie do kogo.mam koleznke po 2 poronieniach albo i 3chyba nawet i tez jej dali tgabletki. Aja mowie po co njie ma innych wyjsc tabletka w ciaze ci nie pomoze zajsc. I terazidzie na droznosc jajnikow,i wsystgkie inne badania robic.
Lekarze nieraz sa poprostu chyba niedouczeni.ale cuda sie zdarzaja sama bylam kiedys swiadkiem tego przyjaciolcepowiedzieli ze dzieci miec nie bedzie bo ma juz menopauze dziewczyna lat 30, 10 lat staran o pierwsze dziecko nic.wkoncu odpuscila zbolem serca,teraz ma juz dwoje dzieci..mozna mozna..tylko trzeba uwierzyc
 
Aaa tak tez znam takie cuda i pomyłkowe diagnozy lekarskie :) Możnaby o tym książke napisac,dlatego sama nie chce sie sugerowac opinia jednego lekarza, ktory defacto troche olal temat. U niego prowadzilam ostatnia ciaze ktora skńczyla sie poronieniem. Co prawda 10 tygodni ciązy prowadził bez zarzutu i był bardzo szczegółowy, to teraz kiepskie podejscie ma, wiec... ide na konsultacje z drugim ginem u którego prowadziłam dwie poprzednie ciąze. Ma dla mnie wiekszy autorytet :) Wiem, że pewnie mi odradzi tabletki i wierze ze znajdzie jakąś inna droge leczenia.
BTW jednak te bolesne owulacje nie musza zwiastwac nic zlego, z tego co czytam na necie. Mialam robione 3 razy USG w tym roku i nic na jajnikach nie widac, wiec może taka moja uroda, może nie bedzie mialo żadnego wpływu na płodnosc czy dalsze ciąze...
 
Kwiatuszku super informacja :-D
Jasne że nasze kciuki potrafią zdziałać cuda ;-)


Ja również proszę o trzymanie kciuków.....dziś zaczęły mi się dni płodne (owu za 3 dni) i rozpoczęłam starania :sorry:.
Tak bym chciała żeby się udało.......
 
reklama
Nimfii ja miałam tylko od czasu do czasu bolesne owulacje ale po prostu zaciskałam zęby i tyle więc nic niestety nie doradzę.....

Kwiatuszku no to super z Karolą:)

Mnie nadal boli w spojeniu łonowym praktycznie przy każdym ruchu. Zaczęłam łykać magnez B6 i czasami nospę. Dzisiaj dopiero drugi dzień leżenia a ja już dostaję czegoś...Jak ja wytrzymam 3 miesiące??
 
Do góry