reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ooooo w maju widze nie bede sama sie starac :) Mi akurat dni plodne bedą wypadac w okresie jak pierworodny do komunii bedzie szedl.
Czekam na ten moment jak na jakis wielki prezent.
Wczoraj przyjaciolka byla z coecią u mnie.Syn jej do nas po szkole przyjechał a oni mieli go odebrac jalk wracali od lekarza.
No boska ta niewiasta jest. Chrzesnica moja i chyba temu taka nią zachwycona jestm. :) nawet sie do mnie szczerzyla. 4 miesiące za kilka dni konczy. Oskar stwierdzil ze chce taką malą siostre. Brata nie.. ma juz Filipa i mu dosc.

te czekanie na ten maj jest straszne. przeciaga mi sie wszystko.
 
Witam dziewczynki z rana:-)

Piękny dzionek się szykuje:-)

Miczasia to dobre wieści:) Widzę, że dużo tu nas będzie się starać w maju, czerwcu:-)

MisiaMonisia chodziła mi o jakieś zdjęcia z usg, wyniki badań. Niektóre dziewczyny zostawiają takie pamiątki, inne wyrzucają. Ja nie doczekałam pierwszego usg także nawet nie widziałam szkraba.

A ja byłam u gina. Dostałam skierowanie na badanie progesteronu, prolaktyny i estradiolu. Coś czuję, że nie będą za dobre. Ale muszę jeszcze poczekać z badaniem bo to dopiero po 17dc trza robić.

Udanego dnia:-)
 
Jestem :happy2: histeroskopia poszła bez niespodzianek i co najważniejsze nie było przegrody :rofl: więc mój gin tylko obejrzał wszystko od środka i na tym się zakończyło. Wypuścili mnie wczoraj ok. 20:00, ale nie miałam siły na internet. Dziś już dobrze się czuję. Aha, i nie miałam tej głębokiej narkozy. Była silniejsza niż do zabiegu łyżeczkowania, ale nadal sama oddychałam itp. Nie było żadnych efektów ubocznych.
Zadzwoniłam dzisiaj do mojego gina i generalnie mamy zielone światło, ale jutro pójdę jeszcze zrobić wyniki tarczycowe (trzeba być na czczo?) i jak się uda w kwietniu pojechać do mojego J, to zaczniemy staranka już w kwietniu - tak postanowiłam:-) poza tym po brzydkim tygodniu wyszło dziś słoneczko, to musi być dobry znak;-)

Wiecie, była tam dziewczyna, która w 20 tyg ciąży dowiedziała się, że jej córeczka ma zespół edwardsa i urodzi się martwa lub umrze krótko po narodzinach.... masakra... dali jej oksytocynę na wywołanie poronienia... a malutka żyje, rozwija się na ten moment itd. nie wiem czy po tym co przeszłam potrafiłabym podjąć taką decyzję :-(. Cały czas myślę o Pleni i o tym jak lekarze się w jej przypadku pomylili :happy2:
Była również bardzo młoda dziewczyna z podejrzeniem raka jajników. i czekała na wyniki.. ile nieszczęścia ludzi spotyka.... człowiek nabiera trochę dystansu do swoich problemów...

Edyta, bardzo się cieszę, bicie serduszka dziecka to najpiękniejsze odgłosy dla mamy:-) i będziesz już spokojniejsza do piątku.

Ja zachowałam pamiątki po moich dzieciątkach. Choć nie są na wierzchu, ale w szufladzie spakowane, ale nie mogłabym wyrzucić.
 
Ostatnia edycja:
Kat odpiszę Ci na pytanie o puzzle na wieściach od rozpakowanych mamusiek i załączę fotkę :)

Magdalena kiedy masz usg?

edyta super, że słyszałaś serduszko, to niesamowite uczucie, ja tam pamiętam, że nawet mój gin był pod wrażeniem (ale to dlatego, że to u mnie widzi ;) )

onemoretime świetne wiadomości :-), badanie na tarczycę najlepiej na czczo i jak przyjmujesz jakieś leki na nią to weź po badaniu.

Przyszłe staraczki trzymam kciuki &&&&
 
Pleni, nie leczę się na tarczycę. Miałam robione TSH i było ok, ale zanim zaczniemy działać chciałabym się pełniej przebadać i zrobić jeszcze te przeciwciała, bo kwiatuszek chyba pisała, że tsh miała książkowe a dopiero jak zrobiła przeciwciała to wyszło jej hashimoto chyba... i nad cytomegalią się zastanawiam jeszcze...
Wszystko zależy od tego ile to kosztuje.

Dziewczyny, skoro już tyle w miarę doprecyzowanych terminów starankowych, to warto odświeżyć listę staraczek??? ma ją któraś skopiowaną, bo nie mogę znaleźć...:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
onemoretime to super że wypuścili cię wcześniej i wszystko dobrze :-) ale to prawda że w szpitalu można spotkać różnych ludzi i różne historie, to bardzo przykre... ja nie potrafiłabym zgodzić się na wywołanie poronienia nawet w takiej sytuacji, to ciężkie ale nawet jeżeli dzieciątko ma umrzeć to niech umrze naturalnie, wtedy kiedy Bóg je zawoła do Siebie... tak ja to widzę, chociaż nigdy nie byłam w takiej sytuacji, nie chcę nikogo oceniać... a słyszeliście o tym dziecku z Wrocławia z zespołem Downa, też wywoływali poronienie i dziecko miało umrzeć a przeżyło i podjęto reanimację bo miało ileś gram i to zadecydowało o tym aby nie zostawiać je bez ingerencji...

czarna dzięki:-) też się cieszę ze zwolnienia, praca tutaj to dla mnie męczarnia :no:

naala kciuki za badania, może jednak będą dobre :tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dla przyszłych staraczek kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&& i fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)

joaro
też się jeszcze starasz? ostatnio się nie odzywałaś??

neta jak żyjesz??

loi tak, teraz czekamy na piątek... to już jutro, moje emocje sięgają zenitu ;-) chodzę z konta w kąt, nawet wyjść z domu nie bardzo można bo tak wieje że mogłoby mi głowę urwać ;-)
 

OneMoreTime no to cudnie:-D Lista znaleziona także wpisujcie się dziewczynki. Ja tak jak pisałam ten cykl odpuszczam (chyba, że będzie niespodzianka na 1 kwietnia)


LISTA STARACZEK 2014:

Sysiq - termin niechcianej @ 18 stycznia.
Igusiad - termin niechcianej @ 23 stycznia
Elka_30- termin niechcianej @ 2 lutego
Naala - termin niechcianej @ ???

Neta81
- termin niechcianej @ 15 marca
Magdalena1607 - termin niechcianej @ 13 lutego
Joaro - termin niechcianej @ 15 lutego
Malgonia1
- termin niechcianej @
OneMoreTime
- termin niechcianej @ wiosna/lato - doprecyzuję jak będę gotowa na walkę o szczęście
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Lilijanna
- termin niechcianej @ lipiec 2014
Lumia - termin niechcianej @ lato 2014
 
reklama
Edytka dzieki za pamiec :) u mnie 4 dc, @ za jakies dwa dni sie skonczy. dzwonilam we wtorek do gin i umowilam sie ale dopiero na 29 kwietnia !! pierwszy wolny termin byl na 1 kwietnia o 20 a mnie zalezy, zeby po pracy pojechac tak po 16 bo mieszkam sporo za miastem i tak wieczorem nie bardzo mam jak pojechac. zatem dwa najblizsze cykle calkiem na luzie, bez wspomagania, bez takich typowyvh staran no i zobaczymy co gin wymysli.
prosze o zmianie na liscie na 17 kwietnia termin @. widze, ze troche jest staraczek :))
Malgonia hop hop :))

Agnieszkaala zagladasz tu czasem?
 
Do góry