reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Loi, byłam. I tak jak myślałam, poza tym, że zostałam skierowana na badanie krwi i moczu i badanie hemoglobiny glikowanej, która ma pokazać średnie stężenie glukozy w mojej krwi w ciągu ostatnich 3 miesięcy, nic ta wizyta nie wniosła do sprawy. Kompletnie nic. Nie dowiedziałam się niczego, czego bym już nie wiedziała.To badanie też nie wiem, co wniesie do sprawy, bo jeśli mi się ta cukrzyca wcześniej zrobiła, zanim została wykryta, to przecież i tak czasu nie cofniemy, chyba przydatniejsze to badanie jak się ma zdiagnozowaną i leczoną cukrzycę, żeby zobaczyć, czy była przez cały czas pod względną kontrolą. Muszę potem wrócić z tymi wynikami, za tydzień idę, ale zła jestem, bo pani doktor przyjmuje tylko raz w tygodniu w godzinach wieczornych, kiedy ja pracuję, więc znowu będę musiała się zwalniać, znowu będą na mnie kręcić nosem i się złościć a ja znowu zarobię mniej pieniędzy, więc tylko mnóstwo pieniążków, dużo stresu a wizyta też raczej nic nie wniesie, bo w sumie co ona mi wymyśli? Jedynie się dowiedziałam, że dziwne, że nawet jednego ziemniaczka nie mogę zjeść. Może i dziwne, ale nie mogę i co na to poradzę? A do gina idę w czwartek. Mam nadzieję, że teraz jak mam cukrzycę to będzie mi na każdej wizycie mierzyć małego, bo się teraz denerwuję, przy ostatniej wizycie był o tydzień za duży a do tej pory szedł łeb w łeb z wymiarami z OM, więc już oczywiście zaczęła się roić w mojej głowie myśl, że pewnie już są efekty tej przeklętej cukrzycy :(
 
Loi moje gratulacje :D alez zleciałodopiero co test robiłaś pozdrawiam serdeczne ps śliczne imie wybraliście dla małej

pozdrawiam wszystkie a oczekującym życze wszystkiego naj i spełnienia tego najważnieszego marzenia
 
test z dzisiejszego wieczora...dlatego potrzebuje clexane.. 16112013899.jpg

niezbyt wyraźny...boli mnie niestety podbrzusze tak jak na @ i boje się,że nic z tego nie będzie...w pon pójdę do lekarza,bo moj gin jest dopiero w środę...
 

Załączniki

  • 16112013899.jpg
    16112013899.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 72
:szok::szok: karola jak dla mnie to bardzo wyraźny wynik :tak: z claxane niestety nie pomogę, nigdy nie miałam, wiem że się martwisz i pewnie się też tego nie spodziewałaś, ale miej wiarę w swoją kruszynkę, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, dasz radę do poniedziałku albo nawet środy jak będzie trzeba &&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry