reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Jakby Ci to... Wciagnelam na liste. Wiecie co? Mlody ma zabrac do kraju... 18 par butkow. + dwie pary dla shehzadi tu w UK. Op... Sie streszczam w takim razie bo ani polowy nie mam gotowych.:-D
 
As ależ przystojniak z tego twojego synka :D oj musisz być dumna :) ja myślałam że już wszędzie są alby, u nas to już nawet dyskusji nie ma. Kiedyś byłam ich przeciwniczką ale teraz twierdzę, że dzieci w nich wyglądają jak aniołki. Ale czy sukinka, garnitur czy alba to kwestia indywidualna :)

kasia2011 ty tam leż kobieto i odpoczywaj jak najwięcej, dobrze że już się uspokoiło :)
 
hej dziewczynki!!
padnieta jestem jak mops....przywiozlam mame ze szpitala, nic nie moze robic nawet sie schylac, ojciec o cos zly na mnie ale nie mowi wiec tylko sie drze i zlosci na mnie, futrzaka poje i karmie strzykawka i kazde takie jedzenie to prawie godzina schodzi, nie mam nawet czasu cos zjesc, wiec tylko slim fast pije....jakiesnfajne zdjecia z usg tu widzialam ale skleroza zapomniala czyj dzidziol:zawstydzona/y:
milego weekendu dziewczyny
 
kasia2011 duzo zdrówka dla ciebie i maleństwa
As no przystojniak i to przebojowy :D
onaxxx może sie bidny martwi o mamę i niestety emocje wyładowywuje na tobie ;/ Króliczek tak wogóle juz cosik lepiej czy bez zmian?
kłaczek no to sie wpakowałaś z tymi trampolami hehe
No patrz a zapomniałam całkiem o tym waszym sublokatorze i jego kłótni z swoja luba, ciesze sie ze u nich też zgoda zawitała. Chinol mówisz zakopuje dowody zbrodni? Po interwencji czy tak sam od siebie? A może wyciągnął ciasteczko z wróżbą że ma to załatwić bo ludziom śmierdzi :D

U nas perypetie z oknem ciąg dalszy, troche to dłużej trwa niz sie spodziewalismy, trzeba było podmurować co nieco, rusztowanie stoi, ale nie wiadomo czy do jutra zaprawa wyschnie :D
Zastanawiamy sie tez nad tym oknem w dachu. Pokoik malutki i w sumie wystraczył by mały "szklany właz", ale sie z M zastanawiamy nad normalnym dużym oknem, bo nie wiem czy do włazów jest mozliwosc zamontowania rolety. Jutro to posparawdzam. Cena włazu a okna a raczej różnica w cenie jest ogromniasta, ale ja chyba będę za "odłożeniem kasiory" i zrobieniem pokoiku jak sie patrzy a nie po kosztach, nie ma sie co spieszyc bo fasolek przeca nas nie goni. Ale tak jak mówie narazie jest debata :D

Nic zmykam kochane dobranoc trzymam && za was wszystkie papa
 
As Kuba wygląda na starszego, a przystojny....ciągle wracam do jego zdjęcia...ma takie fajne rysy twarzy :-) mamusia dumna ze swojego syna :-)
 
Witam dziewczyny
tak puźno i jeszcze nikt tu nie pisze? zaskoczona jestem :)

Zafasolkowanym gratuluję i trzymam kciuki za staraczki

as - ale masz przystojnego mężczyznę :tak:

izw - ile ja bym dała by mieszkać w domu a nie na blokach
Kłaczek - coś czuje że z tych twoich knowań nic nie wyjdzie.Ja też bym nie umiała usiedzieć w miejscu nie wiedząc co w brzuszku siedzi. Ja byłam coś w połowie 5 tyg pierszy raz na skanie i już jajko znosiłam.
Gorzej jak wykryją że blefujesz. Ale chyba nic ci nie mogliby zrobić wrazie zdemaskowania? ja chyba bym starała się poszukac prywatnie gdzieś.
 
reklama
Siemanko :-)
A_gala śliczny bobasek :tak: Super że wszystko u niej? w porządku- oby tak jeszcze przez 27 tygodni :)
As przystojniak z Twojego komunisty, pewnie kandydatki na synową będą walić drzwiami i oknami (o ile już tego nie robią) :-D
Kłaczek zaszczyt Cię kopnął i nawet lekarz Cię zbada... No no nie pogadasz :-p Myślę że wolałabyś opcję badania przez położną na dniach niż tego dr za miesiąc... Chyba bez próby wykorzystania Twojego talentu aktorskiego się nie obejdzie :laugh2: Chińczyk zasypuje smrodki, lokator się wyprowadza czyli przynajmniej na polu sąsiedzkim sytuacja się poprawia. Machaj te paputy machaj, bo naprawdę się nie wyrobisz. Swoje zamówienie na 4 kolory podtrzymuję, nic mi się nie odmieniło ;)

Dziś trzasnęłam sobie jeszcze jednego testa na potwierdzenie dla mojego męża niedowiarka. Przaśna wypaśna gruba krecha testowa :tak:dziś już nawet wyraźniejsza od kontrolnej. Objawy póki co takie sobie, dzisiaj mocniej mi kawa zaśmierdziała. Potrzebuję sprawdzonego sposobu na tymczasowe ukrywanie ciąży. Ustaliliśmy, że nie będziemy nikomu mówić przynajmniej do 12-13 tc, a że w międzyczasie imprezy, imieniny, grille, wakacje... to zabardzo nie mam pomysłu czym się wytłumaczyć że nie piję piwka itp. trunków :baffled:
 
Do góry