reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
As76 uWas dziewczynki przystępują do Komunii w sukniach? Myślałam, że alby są już wszędzie.Ale jeśli dobrze patrzę to sukienki są identyczne?
U nas ksiądz powiedział,że będzie co chcą rodzice ,ale ma być takie same dla wszystkich.
My wybraliśmy dla chłopców alby ,a dla dziewczynek takie sukieneczki.
Mój z racji tego ,że jest dzieckiem "wyjątkowym"(spektrum autystyczne) to powiedział księdzu,że albo garnitur ,albo bluza z kapturem i dżinsy :-D:-D:-D
Ksiądz bez oporów zgodził się na garnitur :-D:-D:-D:-D:-D
A tak serio to mieliśmy jeszcze do wyboru ciemne garniturki,komże lub kamizelki i przegraliśmy z albami 2 głosami ,bo ja tam byłam za garniturem :rofl2::rofl2:
A kuba nie dość ,że garnitur to jeszcze jasny ,bo tylko taki chciał założyć.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Sukieneczki miały być identyczne,ale 1 dziewczynka była w nieco innej ,bo mama powiedziała,że ma po starszej córeczce i nie zamierza nowej kupować.:no:
Wcale się nie dziwię ,bo ich w domu jest 12 dzieci.:szok::szok::szok::-D:-D:-D

Dzięki dziewczynki za pochwały mojego młodego :tak::rofl2::rofl2: mnie też się podoba :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
witam moje drogie :-)
ale mam czytania zeby was nadrobic i troche to potrwa wiec przepraszam ze nie odpisze i ze nie jestem w temacie

ja bylam w szpitalu od niedzieli i dzisiaj dopiero wyszlam mialam jakies taki dziwne brudzenia ktore byly spowodowana ta rana po zlym zagniezdzeniu ale teraz jest juz ok mam przepisana luteine i jeszcze duzo lezec sluz mam taki kremowy jeszcze ale stwierdzili ze to nic groznego

klaczku i jak tam moje zamowionko na paputki mam nadzieje ze nie zapomnialas o mnie;-)
przesylam buzki dla wszystkich i tule
 
Kasia, w notatkach nie mam... Czyli albo pisalas o tym przed "fala" albo przeoczylam... Powoli i od nowa:
anulka, poroniona, jujka, Lady MK, magnusik, shehzadi, IZW - takie zamowienia mam wynotowane. Kasiu melduj co chcialas i rzuc adres na priva. Za tydzien mlody bedzie w Katowicach to by wyslal na miejscu.
 
reklama
juz pisze czyli maja byc 4 szt
1. takie trampole jak wyslalas zdjecie czyli niebiesko czerwone
2.trampole rozowe z biala podeszfa
3.trampole niebieskie z biala podeszfa
4. paputki same biale
i juz wysylam adres a ja prosze o namiary na wyslanie kasy to przesle jak najszybciej
i dziekuje:-)
 
Do góry