reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dokladnie, EwelinaK - chcialo b sie miec juz za soba czekanie, niepewnosc, obawy... Z czego czekanie to pikus.
Aga_cina, czekam do piatku z kolejna wizyta u GP. Taka instrukcje podali wczoraj, to jeszcze poslucham. O, wlasnie dostalam list ze szpitala i sie wqr...m na maxa. To odpowiedz ze skierowania przez midwife (cholera, to sie dalo w 2 dni wyrobic??) i scan mam wyznaczony na 8. 07. Zaje...c w drobne.:wściekła/y:Ide do GP - jesli "very soon" znaczy miesiac, to ja ich pieprze przez mala dziurke!
 
reklama
Patrzę nie tylko dla mnie czas się wlecze... ja to moze już w 39 tc nie chciałabym być, zwłaszcza patrząc na te upały, ale tak w 14-15... Oby być tylko po krytycznym 12 tc :-(
Ewelina masz jakieś objawy ciążowe? Wyostrzenie zmysłów, ból piersi, poranne ssanie w żołądku? U mnie nic :-(zupełnie nic. Poprzednio były synptomy a teraz G...NO. W dodatku kaszel mi się zaostrza :/

O kurna Kłaczek al Cie zrobili. W JAJO normalnie Cię zrobili :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Bezduszni biurokraci :no:
 
Ostatnia edycja:
agacina widze dukana:D miesiąc tylko udało mi się przetrwać bo wielkanoc mnie dopadła i ciacha:D i wąż mnie też skusił:p ale chwalę sobie tą dietę w miesiąc 5 kg i praktycznie oprócz słodyczy żadnych wyrzeczeń bo kurczaka uwielbiam:D a i przepisy na stronce dukanowskiej babki super wymyślają polecam forum dukana:)

Ja w sumie to druga faze tylko stosuje, bo jak jem same proteiny to mam mdlosci ;-) a tak w ogole dieta bezweglowodanowa jest zalecana przy policystycznych jajnikach (u mnie jednym, bo drugiego mi zajumali ;-) ). A jak bede szczuplejsza, to latwiej bedzie mi w ciaze zajsc. No i musze sie 'wylaszczyc' na wakacje, hi :-D jeszcze 3 kg po ciazy mi zostaly.

Klaczek, moze ten GP cos wsukra, ale mysle, ze chyba tego nie przeskoczysz... Szkoda, ze nie masz mozliwosci zrobic prywatnie.
 
Ale sie wqriwlam! Poszlam do przychodni spytac co jest grane bo szpital od 3 z gora tygodni nie potrafi odpowiedziec na skierowanie GP, a w dwa dni reaguje na skierowanie od poloznej. Recepcjonistka nie wie, ale zadzwoni do szpitala. Ok, zadzwonila. Tlumacze jeszcze ze GP uznala za zasadne wykonanie wczesniej scanu ze wzgl. na mozliwosc powtorzenia sie pustego pecherza plodowego i w przypadku stwierdzenia takowego, mozliwosc terminacji ciazy zanim lozysko wyrosnie duze, zwiekszajac ryzyko krwotoku w przepiegu poronienia. Ok. Podzwonila i mowi ze w szpitalu jej powiedzieli, ze teraz i tak by nic nie byli w stanie stwierdzic bo teraz nic jeszcze nie widac. Braklo mnie. Powiedzialam ze w takim razie mam watpliwosci co do kwalifikacji jej rozmowcy, bo bedac laikiem doskonale wiem, ze obecnosc zarodka mozna stwierdzic juz w 6 tc., a w 7 widac juz bijace serce i jesli oni uwazaja ze sie nie da majac taki sprzet jaki widzialam, to sa niedouczonymi cymbalami o rozumku przecietnej ameby i w chwili obecnej gdybym dostala do reki glowice to jestem w stanie sama im pokazac gdzie co jest. Uff... Byla zaskoczona, bo ja zawsze usmiechnieta i mila, a teraz choc nie podnioslam glosu, to jednak przestalam byc uprzejma. Wcale mi nie ulzylo. Jestem wsciekla, bede czekac na scan jeszcze 4 tygodnie, zastanawiajac sie czy go doczekam, czy jak poprzednim razem tuz przed scanem...Mam ochote dac komus po mordzie. Nie mam komu.
Anulka, odpada - za cholere nie wsiadlabym do samolotu w tych tygodniach. Opinie sa rozne, ale wlasnie dlatego ze sa rozne, nie zaryzykuje.
 
Kurcze a my jeszcze narzekamy na naszych konowałów, no normalnie Ci współczuje , ja byłam w 6 i troszke u gina no prawie 7 tydzień i serucho waliło jak szlone więc o co kaman????przecież kazdy wie ze czym prędzej mozna cos zdiagnozowac zlego tym lepiej , a bez urazy ale wydaje mi sie ze tak samo wiek Twój tez powinien miec jakies znaczenie . Oczywiście my tutaj wszystkie wiemy ze będzie tym razem Zimorodek ale ta niepewnosc twoja , dzieki nie zazdroszcze .Kłaczku a taki prywatny gin to duzo kosztuje?pytam bo sie nie orientuje ale moze warto uspokoić siebie .
 
noż cholera jasna....kłaczku toć oni cię w jajo zrobili jak nic. Za miesiąc to będzie 12 tydzień jak nic, no szlak by ich trafił. Nie dość że z ludzi durnia robią na każdym kroku i za głupka totalnego bez podstaw jakiejkolwiek wiedzy mają to jeszcze taki list. No nieche mnie... Ja to z tych co zanim pójdą do lekarza to się najpierw troszkę naczytają. Ale nie tak żeby się wymądrzać, po prostu lubię wiedzieć, a pzoa tym jest tyle konowałów, że szkoda gadać, wolałabym się nie naciąć... Raz poszłam do internisty, mówię mu o objawach, a ten na mnie patrzy i mówi ma pani zapalenie zatok. Ja na niego patrze ( zaznaczam że nawet mnie nie dotknął, nie zajrzał w gardło nic kompletnie nic) a ten recepte wypisuje na antybiotyk. Ja do niego że pan chyba żartuje. Rzuciłam w niego receptą i wyszłam. Okazało się że miałam zwykłe mocniejsze przeziębienie... A na czytaniu przed pójściem do lekarza dobrze wyszłam, bo gdybym nie czytała to nie wiem co by było z moimi problemami ginekologicznymi od 16 roku życia. Pewnie dalej wierzyłabym jednej niby bardzo miłej ale totalnie niekompetentnej pani doktor.
a ja już nerwa mam..usg dopiero o 18...
 
reklama
Anulka, ja pytalam polozna czu tu mozna gdzies prywatnie zrobic scan. "Trzeba szukac." Nie bardzo rozumiem - sluzba zdrowia i nie wie?? Poprzednim razem tez pytalismy, powieziano nam ze najblizej to gdzies w Lincoln. Ja nie wiem o co kaman, ale zaczynam miec teorie - maja wyznaczone tory postepowania i ida jak kon dorozkarza. Moze techniczka potrafi zrobic scan wylacznie po 12 i po 20 tygodniu a jak jej wpadnie mlodsze dziecko to nie wie co z czym?
Magnusik, za miesiac to bedzie polowa 13-go, czyli dokladnie zgodnie z zalozeniami systemu. To co mowila GP po prostu poszlo w krzaki. Mam dzika ochote pogadac z GP wlasnie, spytac jak to jest bo Polska to moze ich zdaniem dziki kraj, ale jak lekarz zleca badania to sie je robi.
 
Do góry