reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czas szybko leci jesli patrzec retrospektywnie - w chwili obecnej to on sie wlecze niemilosiernie, co dzien przybywa... po jednym dniu (to nie fair!:wściekła/y:) i w ogole lipa jak sosna. Chcialabym to przespac i obudzic sie przynajmniej w polowie - czuc ruchy dziecka, wiedziec ze wszystko jest ok. No, sie by chcialo!
 
Karolcia ja sama czasami zastanawiam się jak ja to przetrwałam, patrząc jak moje dziecko umiera....tak jak Kłaczek pisze, jestem chyba w tym najgorszym etapie...mam pełno złości w sobie, żalu, smutku, bólu...
Karolciu jak będzie trzęsienie ziemi to wiemy czyja to sprawka bedzie :-D

IZW pojdę....chciałam iść wczoraj, ale koleżanka poprosiła mnie, żebym do gina z nią poszła, biedulka w szpitalu była bo tak wymiotowała, że się odwodniła, przez 3 dni które leżała przywiexli 5 pań które poroniły....

Ilonko dla Twoich chłopców (*)(*)

Kłaczku szybko minie i bedziesz tulić Zimorodka, pamiętasz dopiero Emy robiła test, a jak juz daleko jest :-)
 
Bibiana, obserwuj sie. Jesli te fale "dolow" nasilaja sie, poszukaj pomocy. Czasem zalobe trzeba "przepracowac" z fachowcem bo wielkosc straty nas przerasta. Cholera, wiem po sobie, zrobilam blad - po pierwszym poronieniu powinnam byla wrocic na terapie i "przerobic" to jak nalezy. To tkwi we mnie do dzis, pod cieniutka skorupka spokoju i wylazi od czasu do czasu w sposob malo ciekawy. Drugie poronienie nie - ustawilam sobie ze pusty pecherz to nie dziecko i zaloby jako takiej nie odczuwam, raczej zlosc ze zywilismy nadzieje, marzenia, a to byl glupi kawal biologii. Czasem trudno jest sobie poradzic samodzielnie ze swoimi emocjami i nie jest to kwestia jakiejs slabosci osobniczej. Emocje to szalenie indywidualna sprawa.
 
Karollcia, faktycznie, ale Ci suwaczek podgonil :-)

Klaczek, ja tez bym chciala przespac ten czas i obudzic sie pod koniec sierpnia.

Pieke ciasto dietetyczne, ma ktoras ochote ;-)

Gato lapke sobie skaleczyl, albo pazur znowu wyrwal. Siedzi na parapecie, bo pada. Paczuch jeden porozpierdzielany lazi. W zeszlym tygodniu jakis kicius po nosie go podrapal. Znowu.
 
Dietetyczne ciasto?? Albo ciasto, albo dietetyczne. Gato... Obejrzyj mu te lapke, moze trzeba zdezynfekowac, opatrzyc. Jesli wyral pazur, mogl poleciec caly paliczek - trzeba by sprawdzic.
 
Cześć wam kochane:)

IZW Ilonka ciesze się że u was wszystko ok:) posty wszystkie całe przeczytane:)

Kłaczku ja też myślę tak jak ty to dopiero początek i fazy w głowie mam chciałabym już być w 39tyg :D

Emy dobrze że już możesz ruszyć tyłek poza dom człowiek inaczej odrazu się czuje psychicznie jak widzi ludzi:D Pogłaszcz brzusio od e-cioci:D

Wszystkim staraczkom &&&&&&&& mi po ponad rocznym staraniom się udało mam nadzieję że u was szybciej to pójdzie:D

aaha i przepis na sałatkę do grilla uwielbiam ją bo to 5 minut roboty. Kupujemy puszkę czerwonej fasoli, puszke kukurydzy i kiełki fasoli bądź selera ja wolę fasolę majonez doprawiamy i gotowe:D nic kroić nie trzeba wrzucamy prosto z puszek do michy pieprz sól i już jest. Mi bardzo smakuje i jest sycąca i do mięska bardzo dobra:D

Dzisiaj na 19 idę do lekarza, wybrałam tego który robił mi skrobankę, wtedy w szpitalu okazał się człowiekiem zobaczymy... Ma najlepszy sprzęt u nas w mieście to ważne...

coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam;/

zjola co tam z twoim netem??

as zdrówka

wszystkim cieplutko pozdrawiam u mnie upał oddychać się nie da normalnie

Buziaki:)
 
Dietetyczne ciasto?? Albo ciasto, albo dietetyczne. Gato... Obejrzyj mu te lapke, moze trzeba zdezynfekowac, opatrzyc. Jesli wyral pazur, mogl poleciec caly paliczek - trzeba by sprawdzic.

Dietetyczne, dietetyczne ;-) zamiast maki oreby, a zamiast cukru slodzik. Proteinowe :-D w tydzien 4 cm z brzucha mi polecialo.

Gatek mial chyba wszystkie mozliwe pazury wyrwane :-/ Ale teraz nie pazur na szczescie. polazl na spacerek.

Idziesz dzis do tego GP? Myslalam, ze wczoraj polozna zadzwoni do szpitala i sama Cie umowi, ale jakas maloludzka byla.
 
reklama
agacina widze dukana:D miesiąc tylko udało mi się przetrwać bo wielkanoc mnie dopadła i ciacha:D i wąż mnie też skusił:p ale chwalę sobie tą dietę w miesiąc 5 kg i praktycznie oprócz słodyczy żadnych wyrzeczeń bo kurczaka uwielbiam:D a i przepisy na stronce dukanowskiej babki super wymyślają polecam forum dukana:)
 
Do góry