reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Aniunia no no no, widzę, że same laseczki na naszym watku....niedługo trzeba będzie wybrać miss :-) Kłaczek a Ty się nie obijaj tylko zdjęcie nam tu wrzuć, rumcajsowe juz widzieliśmy, a teraz oryginał prosimy :-D
Kto tu jeszcze zdjęcia nie dał ?????
poroniona??? zdjęcie testu sie nie liczy prosimy o zdjęcie :-)
 
W sumie to ja sama jeszcze do końca nie dowierzam, bo to tak z marszu wyszło - pierwsze świadome staranka po stracie, a poprzednim razem staraliśmy się pół roku... :zawstydzona/y::confused::shocked2:

Dzięki dziewczyny, jesteście super! Kto jak kto, ale my najlepiej wiemy, jak bardzo potrzebne jest nam wsparcie, pozytywne nastawienie i wiara, że tym razem dotrwamy szczęśliwie do rozwiązania i w nagrodę będziemy mogły wreszcie utulić w ramionach nasz mały-wielki CUD... Wierzę, że jeśli wszystkie będziemy wzajemnie trzymać za siebie &&&, to naprawdę nam się uda - w końcu w grupie siła!

poroniona84, jestem jak najbardziej za... :-) tylko META nas interesuje...
 
bibiana jak to kłaczkowa dała fotke i nawet Rajmunda też , hehe masz chyba zaległości z postami jak my wszystkie albo sie pogubiłaś bo ja chwilami juz nie wiem gdzie skończyłam, właśnie jestem przy tym jak pisałaś że cię mrzawka wczorajsza złapała

kobietka widze szalejesz w kuchni :D

onaxx właśnie doczytałam o futrzaku to && za niego trzymam teraz może byc tylko coraz lepiej
 
Bibiana, nie mam nagran Kaski. Wszystkoco wrzucalam to Marynia, moja corka. W sumie zaluje jak cholera, ze przynajmniej "Chce byc Kopciuszkiem" nie nagralam z nimi w studio bo to byl majstersztyk. Nawiasem mowiac mialam dzika satysfakcje jak to dziewcze co "w zyciu nie zaspiewa", kladlo na festiwalach podopieczne pani ktora ja tak podsumowala. Dziewczyna chciala spiewac, pracowala jak wol. Co do fotek... Spiesze poinformowac, ze aktualny wysyp zdjec to ja chyba zaczelam i one sa tam gdzies na poczatku tej serii.
 
to ja chyba nie dowidze.....oprócz zdjęcia rumcajsowego to nie widzę Państwa Kłaczków....przejrzałam wszystkie strony....
 
bibiana kurcze a miałam nadzieje że cie bedę kojarzyć :D (właśnie doszłam do twojej fotki) no no kolejna laseczka - świetny kolorek masz na włoskach

jest zaraz pod rumcajsami tak przynajmniej pamietam

poroniona no dziewczyneczka serio z ciebie i to jaka urokliwa

ja dodam jakieś normalniejsze swoje foto niech ino przeszperam ta majówkę w Pieninach
 
Ostatnia edycja:
Kłaczku zwracam honor :-) ale nie pomyślałam, że edytowałaś, a tak daleko to dziś nie zagladałam :-)
Twój brzydal to przystojny jest :-) A ta paskuda to mi kogoś przypomina...hmmm....chyba Urszule z "Syrenki Ariel" głupotki takie piszesz, że głowa mała, fajna mamuska z ciebie i nie wyglądasz na 40+Vat

Poroniona z ciebie tez laseczka, wyglądasz bardzo sympatycznie ;-)
 
reklama
A to zeby jasnosc byla, prawdziwy Klaczek:

W avatarze to tez on, tyle ze bardzo, bardzo mlodziutki - tak ze 3 tygodnie max.
Edytowalam w sumie szybko, nie chcialam kolejnego postu produkowac z samymi zdjeciami. Moj Brzydal... Coz - za wzorzec meskiej urody trudno go uznac, zwlaszcza biorac pod uwage stosunek wagi do wzrostu, ale jest przede wszystkim dobrym, kochanym facetem. Przyjacielem, kumplem do zabaw, oparciem w trudnych chwilach. Niezaprzeczalnie ma cos milego w aparycji. Wiesz co... Jakos sie nie zastanawialam czy on przystojny czy nie - poznalam go jako czlowieka nim go zobaczylam, na przyjazni wyroslo cos wiecej... Jest kochany i to wystarczy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry