reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Niech Wam mili będzie wiosennie, słonecznie i świątecznie. Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech się w Śmigus-Dyngus woda na Was leje. A zając przyniesie radość, pokój i nadzieję. życzę wam wszystkim moje drogie :-)
 
reklama
To sie nazywa refleks szachisty, zjolu i w zasadzie jesli chodzi o szachy to tylko refleks mam wlasciwy.
biggrin.gif
No co sie nabijasz? Przeczytalam kasi post z wynikiem bety, g... mi to za przeproszeniam mowi, wiec... Dopiero gdzies dalej z kontekstu wyszlo i... opad szczeny i te sprawy. No, jak nie bociany to chociaz wielkanocny zajaczek, co?
Bibiana, mni zawsze najtrudniej to wychodzi odpiac myslenie. Pierwszy raz sie udalo faktycznie jak nie myslalam - mielismy dla siebie 10 dni (Wielkanoc ub.roku) i troche zwiedzalismy. Miedzy innymi bylismy w Whitby i na Flamborough Head, a ze ja mam bzika na punkcie morza to latalam jak psiak z wywieszonym ozorem. Wiesz - port i rodzinne miasto Cooka, urocze miejsce w dodatku, a na Flamborough Head absolutnie boskie klify, 2 latarnie morskie i w ogole Morze Polnocne... Bylo tyle wrazen... Za drugim razem bylam spokojna ze mamy sie na co dzien... Dopiero tu przyjechalam na stale... A teraz... Im wiecej czsu mija, tym bardziej sie spinam po prostu.
Twoje swieta... Pomysl inaczej - masz zyc normalnie dalej. Ran w sercu ludzie nie widza, to blizny ktore nosimy w ukryciu. Nie masz obowiazku cieszyc sie i bawic, ale masz obowiazek zyc dalej normalnie. Dla siebie, dla swoich bliskich i dla swojego dziecka. Ktos kiedys powiedzial, ze nasi bliscy, ktorzy nas kochali, nie chcieli by widziec nas w smutku z ich powodu. Ze my rowniez musimy zgodzic sie w naszym sercu na ich odejscie, zeby oni mogli byc naprawde wolni. Jesli potraktujemy smierc nie jako cos ostatecznego, a tylko zmiane miejsca i stanu, to ma sens. Ja wierze, ze nasi zmarli bliscy sa wsrod nas, tu, na ziemi, tylko sa inna forma bytu... I wiem z doswiadczenia, ze czasem sie z nami kontaktuja, albo probuja nawiazac kontakt.
Onaxxx, jesli on Cie bedzie nachodzil lub nekal telefonami, zglos sprawe policji - to podpada pod stalking. O ile powiedzialas mu, ze nie zyczysz sobie zeby sie do Ciebie zblizal lub odzywal.
Co do jankesowej - herbatka z kopru wloskiego i anyzu - dziala prolaktacyjnie. I dostawiac malego, dostawiac, dostawiac - ssanie piersi przez dziecko rowniez pobudza laktacje. Moze byc na poczatku nieskuteczne, ale zwykle daje efekty chocby po kilku dniach nawet. W tym czasie niestety moze byc koniecznie dokarmianie malego, ale zawsze najpierw niech ssie chocby "na sucho".
 
Dzien dobry mam do was pytanko wczoraj pierwszy raz uzylam luteine dopochwowo a zapomnialam zapytac sie lekarza co wtedy z seksem mozna sie kochac jak sie ja uzywa???
Zycze wszystkim WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA:)
 
Kasiu Mega Gratulacje !!!!!!!! Spokojnych 8 m-ce
Kochane Najlepszego w te Święta i mokrego dyngusa.Bociany przyleciały więc będzie wysyp fasolinek:)
A co do produkcji mleka na mnie żadne specyfiki nie działały Dostawiać Dostawiać i będzie ok
 
20 lat temu w szpitalu twierdzili ze bawarka tez pomaga i dawali takie pomyje ni to herbata ni to popluczki z mleka. Bleee...
Mam genialnego chlopa!! Kupilam groszek w puszce, taki do salatki jarzynowej. No, wiem, nie doczytalam - kupilam zmiksowany groszek, na zupe krem bedzie mniodzio, ale do salatki sie nie nadaje. Chlopina moj kochany porwal sie i pognal do sklepu, uprzednio obsmiawszy moje gapiostwo. Wrocil z... fasolka szparagowa w puszce. Normalnie straczki takie cieniutkie w zalewie... Mamy salatke z fasolka szparagowa bo zadne z nas nie ma ochoty latac jeszcze raz.
 
Ostatnia edycja:
:-) kłaczek z fasolką tez nie bedzie zła ta sałatka. myslalam o tobie i tej twojej owulce. pisalas ze bola cie piersi tak jak w ciązy. nie wiem czy ci to pomoze ale ja tak mialam zawsze po owulce az do @

onaxx, wspolczuję natręta, najgorsze jest chyba to ze kiedy on tak sie wypytuje rozdrapuje rany zw z utratą Marysi.

Na pokarm? Powiem wam jak mnie moj maz zalatwil po porodzie blizniakow. bardzo się przejął calym faktem jak wiadomo i starał się dogodzic mi w połogu jak najlepiej starając się odtworzyc wszystko to co sie daje kobietom w połogu i kupił mi chyba pół kilo ziół, to sie tu nazywa "helba" takie male twarde kuleczki, smaczne, w smaku podobne do naszej polskiej kacanki.
W kazdym razie pamiętal ze oprocz herbaty z mlekiem babeczki piją tez ta helbę. herbaty z mlekiem nie chcialam, bo wiedialam ze to na laktacje, ale helbe wypilam bo nie wiedzialam na co to i od tego zaczal sie moj nawal pokarmu, doslownie w pol godziny... to byly najgorsze dni w moim zyciu....przynajmniej wiem ze dobra rzecz tylko tego nie ma w polsce.

Niech sie jankesowa nie zraza i dostawia malego ile sie da, anyzek tez pomaga

kasia nie wiem czy dobrze wyliczylam, ale wydaje mi sie ze nie dosc ze dowiedzialas sie o ciazy w Wielkanoc to rodzic bedziesz w okolicy Bozego Narodzenia??

pozdrawiam swiatecznie!
 
hej,

Onaxx, jeśli chodzi o laktacje to:
- laktator - zwlaszcza jak dziecko dostalo butle i nie chce ssać - doić się systemem 7-7-5-5-3-3 chodzi o minuty raz jedna pierś raz druga. Po dwóch godzinach dziecko przystawić, jak nie chce ssać albo possie mało to znów laktator
- dużo wody niegazowanej
- herbatki mlekopendne
- tak jak dziewczyny pisały przystawiać dziecko ile się da
- w nocy też pilnować, że max co 3 godziny dostawienie dzidzi lub laktator
- potem można karmi - w szpitalu to trochę kiepsko ;-)
- wierzyć że się uda!!!!

A Twojecho ex ukatrupić - choć i to za mało jak na jego durnotę!
 
reklama
Do góry