reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Przepraszam znowu Was zaniedbałam, niestety nie nadrobię wszystkiego :((
EMY G R A T U L U J Ę!!!!!! Ależ niespodzianka:laugh2:
Dzisiaj przylazła @ ale dałam radę, doszłam do wniosku, że maluszek sam zdecyduje kiedy zamieszka pod moim serduchem...
Teraz jesteśmy na etapie wybierania pomniczka dla Amelki...ojjj trudny i bolesny temat...ale dam radę.. jakoś... chyba:baffled: Miałam kilka lepszych dni, ale czuję, że idzie dół...zaczynają mnie atakować lęki, strachy, złe babeluki :(((
 
reklama
Magnusik, BACZNOSC! I nie schizowac mi tu. Wtedy zaczelas a teraz nie zaczniesz, JASNE?? Wiec uszy do gory, cycki do przodu (brzucha pewnie jeszcze nie ma a cos do przodu musi byc) i z piesnia na ustach odwalasz jutro usg, na ktorym bedziesz ogladac malucha fajtajacego odnozami. Przy odrobinie szczescia dowiesz sie co ma miedzy tymi dolnymi. USMIECH!!:tak:
 
witaj klaczek, gdzies ty sie dzisiaj podziewala?
a co do cycow, ale mi wywalilo! Ostatnio mialam takie w 5m-cu ciazy, a to dopiero poczatek....

wlasnie sie dzisiaj dowiedzialam, ze zona brata meza jest w ciazy, wczesnej, @ spozniony 3 dni, na usg jeszcze nic nie widac, lekarz kazal jej przyjsc za kilka dni. Ale jaja szykuja sie dzieciaki na ten sam termin

magnusik &&&&&&&&&&&&&&&&&
co bylo wtedy bylo wtedy, teraz jest inaczej, inna ciaza i inne dziecko. Troche wiary we wlasny organizm!
 
witajcie co do lekarzy to macie całkowitą racje sa tacy z powołania (za granice wyjechali hehhe) i sa "konowały "

ja w 1 ciąży chodziłam do państwowego (nie było nas stac na prywatnego 7 lat temu :-(
i ten gadał ze wszystko ok ze dzidzia rosnie ze sie rusza itp
konował pieprzo....

a co sie okazało ze dziecko nie zyje od 8 tyg !!!
a byłam juz w 16 :-(

szok

dopiero 6 lat pozniej zaszłam w ciąże i trafiłam na lekarza z powołania (koleżanka poleciła)

i choc jezdziłam prywatnie 120 km w jedna strone i czekałam na wizyte ponad 6 godzin :szok: tyle babeczek chodzi do niego

to szok zawsze w gabinecie siedziałam ok 1godz !!
usg i sprzed najnowszy
facet bardzo dokładny jezeli chodzi o wykonywanie usg

i jemu zawdzieczamy nasza coreczke :-D
gdby nie on to by jej juz na swiecie nie było w 24 tyg :-(

a jednak pomógł nam a moj mąż to nie moze sie go nachwalic

i powiedział mu osobiscie " ze nigdy nie zdoła sie mu odwdzieczyc za to ze uratował nasza ciąże i nasze cudo małe "
 
jankesowa- no cos ty juz przyleciały?super :)No to babeczki będzie owocnie:)
magnusik-kciuki zaciśniete.&&&&& będzie i jest dobrze.
no wczoraj mnie nie było a tu tyle naskrobane,a jak jestem to cisza w eterze:)
onaxxx- kochana przytulam i powiem ci tak głowa do gory.Jestes wspaniala kobietą.Nie pytaj po co to robisz.zobaczysz słonce i dla ciebie niedługo zaswieci.proszę nie doluj sie.
bibiana- witaj.Przykro mi światełko dla Twojego synka(*)
 
Kłaczek zdaję sobie sprawę, że ból nigdy nie minie, nawet bym nie chciała żeby minął, bo to by znaczyło, że nie tęsknie....może kiedyś nauczę się z tym żyć...

Nina25 smutne jest to że zamiast rowerka czy autka możemy tylko pomniczek postawić...ale dasz radę, Twój Aniołek doda Ci sił:tak:

Pchełkaja jak byłam z Filipkiem w ciąży to pierwszy lekarz nie chciał mnie w ogóle zbadać, a miałam mocne skurcze i powiedział mi że taka natura i nie każde dziecko ma się narodzić, a poszłam do innego i od razu mi duphaston przepisał i urodziłam zdrowego synusia.
 
Hey dziewczyny jak tam rozpoczął wam się nowy dzień? Ja to pół nocy nie przespałam, zrobiliśmy mojemu psowi labradorowi spanie za ścianą w takiej dobudówce fajnie tam ma materac nie marznie też, ale tak się przezwyczaił do domu, że do 2 nocy to szczekał i wył z żalu szkoda mi go było jak nie wiem, ale niestety musieliśmy go tam dać, bo nasz pies leni się praktycznie cały rok i to masakrycznie sierść rano to kg mogłam w domu zbierać, a lekarz zalecił żebym unikała zwierząt. Mam nadzieję, że w końcu na uczy się tam spać. A dzisiaj ładna pogoda słoneczko świeci i ciepło ja to już pranie robie, chociaż nie musi się kisić w domu :)
 
reklama
Witam kochane....

powoli podejmuje decyzje, żeby do Was wrócic...i być....

nawet sobie zrobiłam nowy suwaczek.....

karolcia33 - jak to szybko zleciało....juz kończysz 15 tydzień.....pięknie....

onaxxx - kochana....ne smutaj sie prosze...w końcu wejdziemy na tą piekielną górę życiową...i tam już tylko będzie piękne słońce...i wspaniałe widoki...zobaczysz....!!!

oj moje kochane...ja mam straszne wzloty i upadki....raz się strasznie boje....i najchętniej bym jeszcze o kilka miesiecy przesuneła starankowy termin...a za chwile...znowu chce już natychmiast zobaczyć te upragnione dwie kreseczki....i cieszyć sie i wierzyc z całych sił!

pozdrawiam Was kochane.....
i musze się znowu tu troche wdrożyć ;-)


babiana - kochana...własnie się zorietnowłam, że u Ciebie te daty są inne...że trwają przez chwilę....że są dwie....że....tak mi przykro....
przytulam....
 
Ostatnia edycja:
Do góry