reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

tak Klaczku to prawda im wiecej bolu przezyjesz, tym bardziej potrafisz cieszyc sie chwila :) i przede wszystkim doceniasz to co masz. ja wieze, ze juz niedlugo znow bede w ciazy i wiem, ze jak urodze, to bede 100 razy szczesliwsza, niz niejedna moja "dzieciata" kolezanka, ktora wciaz narzeka, ze porod to masakra, a dziecko w nocy placze i spac nie daje....
 
reklama
a-gala - przytulam, a boleć będzie, tylko z czasem po prostu mniej. Ja w termin porodu byłam w pracy a że akurat tamtego dnia miałam dużo klientów to dopiero wieczorem dopadła mnie chęć się wyryczeć. A teraz w marcu, w rocznice , też jakoś zajęłam sobie czas. Tak jak Ty uważam że My , aniołkowe mamusie, bardziej doceniamy to co dał nam los, czyli małe istoty o które dbamy i kochamy.
Ssabrina - a czemu się nie przyznajesz że II kreseczki zobaczyłaś? Widziałam Cię na listopad 2011 , gratuluję :)
 
anastazja1m nie chcialam zapeszac no i chcialam to jeszcze potwierdzic testem za pare dni,bo to dopiero poczatek 2dni @ sie spoznia a objawy sa takie se hmm :-) no ale tak na powaznie no to faktycznie wczoraj zrobilam test nie z powodu przeczucia tylko dlatego ze mialam wazna wizyte u dentysty i miala mi robic zdjecie zeba :eek: i se pomyslalam ze moze tak do 100% pewnosci zrobie test zebym se pozniej w brode nie plula no i doznalam szoku bo wyszly 2krechy na 2 testach :-) strach jest ogromny dziewczyny dlatego podchodze do tego z lekkim niedowierzaniem jeszcze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ssabrina - ten rok należy do nas, wierzę w to !!!!!! Zaciskam kciuki żeby 8 mies zleciały szybko, nudnie i bez niespodzianek &&&&&&&&&&&&. Wybierasz się jakoś wcześniej do lekarza? Wiem że tam u Ciebie dopiero w 12 t.c. się idzie , ale może coś już kombinujesz żeby wcześniej zobaczyć fasolkę?
 
Na razie to chce potwierdzic ciaze poprzez szpitalny test ciazowy a potem bede miala wielka nadzieje przezyc najnudniejsza ciaze i ze nie bede musiala chodzic i starac sie i prosic o pomoc jak ostatnio.Wiec jesli bedzie wszystko ok to bede grzecznie czekac do pierwszego SCAN-u tutaj kolo 12tc :tak: :-) Mam taka nadzieje oby nam wszystkim trafil sie nasz malenki cud dziewczyny ;-) 3mam za was wszystkie mocno kciuki :-) A teraz musze zmykac do sklepu :-) ziemniakow mi braklo :-D a trzeba obiad zaczac szykowac ;-) :-)
 
Ssabrinaa - no gratki wielkie!!!!! :-) Spokojnych 8 mies. :-)
Dziewczyny bardzo dziękuję za kciuki - jest ok!! Pozdrowienia dla ciotek od małego dzidziusia :-) :-)
 
Karollcia tak, lekarz powiedział, że jest w porządku. Miałam torbiel, ale nawet ona się praktycznie wchłonęła :tak: więc teoretycznie na następne USG dopiero za 10 tyg. Przezierność 1,8 mm, nosek w porządalu, dzidziuś jest spory - 65 mm - i nieźle dokazuje :-D uwielbiam go. Płci nie podał, a ja nie pytałam - uznałam, że i tak to dla mnie nie ma znaczenia na tym etapie. Ale rączkami i nóżkami machał jak szalony :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewcia- no to się ciesze że wszystko ok.no moja fasolina to własnie 65 mm miała 2 tygodnie temu.Także teraz pewnie jest wieksza.ale moje wszytskie dzieci na początku tak rosną.
A nie powiedział ci płci?
kurcze nie wiem czy wytrzymałabym tyle bez usg.ja mam na kazdej wizycie podgladzik i to jest super widziec tak często malucha:)no ale to zależy od lekarzy.
Najważniejsze że rozwija sie dobrze oby tak dalej:)
no ja ide na 18.20
a na 16,20 mam szczepienie małego oj będzie się działo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry