reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
cześć dziewczyny!

dłuuuuggggooooooo nie zaglądałam.
nie nadrobię, ale za pewne pojawiły się nowe aniołkowe mamusie, zapalam światełko dla Aniołków [*]. a wam kochane życzę dużo siły i wiary w dalszej walce o szczęście, które uwierzcie gdy się na nie nie czeka przychodzi i robi niespodziankę.

Ja w między czasie straciłam tatę :-(, chorował na nowotwór i niestety przegrał walkę z tym dziadem, w miesiącu w którym odszedł ja zaszłam w ciążę... ironia losu...

pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będę więcej zaglądać, mam teraz więcej czasu, jestem na zwolnieniu. byłam kilka dni w szpitalu, miałam niewielkie plamienie, ale na szczęście na strachu się skończyło. z dzidzią jest wszystko dobrze, dzięki Bogu.

Mam do Was pytanie, bo w szpitalu powawali mi Clexane a przy wypisie przepisali jeszcze 20 sztuk. Czy któraś była w podobnej sytuacji? mnie czeka wizyta w przyszły czwartek i będę wiedziała czy nadal mam brać. Nie wiecie czasem czy jest jakieś prawdopodobieństwo odstawienia tych zastrzyków?
Przyznam, że moje ramiona wołają o pomstę do nieba... ale jak zajdzie konieczność to czego się nie robi dla maleństwa.
 
czarna76- poczekaj na rozwój sytuacjii. Powienien zrowumieć że cię zranił. Nawet jeślio nie chciał powinien to inaczej wyrazić. Wydajee mi się że tak powiedział bo boi się o ciebie i widzi że ten temat jest dla ciebie bardzo ważny i że się martwisz.
aniunnia - gratuluję ci,
mlodam - przykro mi z powodu taty.trzymam kciuki za twój skarb

U mnie po staremu. dziś miałam trochę bardziej zabiegany dzień( o ile można tak nazwać małe zakupy, mąż tragaż oczywiście, oraz robienie obiadku) o znów zobaczyłam plamkę ale nie czerwoną raczej brązowawą i tyle. Dalej czekam z niecierpliwością na wt i wizytę u gin. Staram sie nie nastawiać na nic
 
mlodam clexane wbija sie w brzuch pod skore a nie w miesien... ja je bralam do 37tc od poczatku tzn od 4tc.

sorki ze tylko tyle ale mlody wzywa
 
Diewczynki, współczuje pogody, a zwłaszcza na Wyspach. Tam to wogóle ani zimy ani lata tylko mokro, szaro i ponuro. ale już niedługo bedziecie mialy piękną wiosnę a ja 40C upał. wtedy to ja będę wam zazdrościć;)

Kłaczku, krótka, skąpa ale @. Nie kombinuj za duzo, widocznie nie było czego złuszczac w tym cyklu:rofl2:

Magda, widzisz, mialam rację, ze As tak miala, czyli głowa do góry, druga opinia lekarza i będzie dobrze. Do poniedzialku. &&&&&&&&&&&&&&&

czarna, przykro mi. pamiętaj tylko, ze złością nic nie załatwisz, a @ potzrebujesz, zeby być zdrowa, bo jak hormony nawalają to caly organizm powoli wysiada. w tym momencie robisz sobie na złość a nie mężowi

Linnea-tylko nie dzwigaj
aga2323, uzależnienie jest wpisane w tą forumową społeczność.:szok::-D wciąga na maxa i nie ma dnia, zebym się nie zastanawiała co u was słychać

onaxxx- gratuluję @, a propos menopauzy, niedawno czytalam artykuł, chyba na onecie o późnej ciązy itd. pisano też o tym, ze w dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet przechodzi menopauzę przed 40rokiem życia, ze względu na tryb zycia i chemię , ktorą się zywimy. ale nie strasze bron Boże, tak tylko mi sie przypomniał, ale jak mówisz ze ty dopiero rozkwitasz to nie ma sie czym martwić

nie wiem czemu wy tak ciagle o tym wieku, nasze geriatryczki kochane. znam tu taka jedną, co ma 52 lata i stara się o dziecko i jakos się nie przejmuje wiekiem. taki typ jak bohaterki tego filmu o miłościach wakacyjnych. Rozwódka z dzieckiem, ktora znalazła sobie egipcjanina (30lat chłopak) i koniecznie chce mu dać dziecko, bo jej powiedział, ze jak bedzie mial z nia dziecko to rozwiedzie sie ze swoją egipską żoną:eek:
idiotów ci u nas w kurortach dostatek!!!!!!!
a może się mylę, może to prawdziwa miłość i jemu wcale nie chodzi o to, ze zyje na jej koszt. wymyśla historie, że ma chorą babcię, a ta płaci, bo kocha i jeszcze chce mu dać dziecko!!!!!! ah, i standard oboje porozumiewają się po angielsku, z czego kazde zna po 5 słow
Kiedyś będę musiała napisac książkę o tych wakacyjnych historiach
Także kłaczku nie przejmuj się językiem i szukaj pracy. żyjąc tutaj odkryłam że znajomość jezyka jest rzeczą drugorzędną :)

Buziaki!
 
reklama
hejka!

Młodam, ja tak jak Pati kłułam się w brzuch - tak 5 cm od pępka w bok (do 34 tc z tego co pamiętam). Z tego co pamiętam to Kasikz wypytywała swoją ginkę, bo miałyśmy opory przed tymi zastrzykami w brzuch i lekarka jej powiedziała, że igła clexane jest na tyle krótka, że na pewno krzywdy się dziecku nie zrobi.

Emy, niezła historia z tą 52 latką czekającą na owoce miłości i jej amantem :-)

Czarna, jakby tego Twojego babiniec z BB dopadł to dopiero by miał pozamiatane ;-) Tyle nas tu czeka na pozytywny rozwój wypadków u Was a On ciągle kłody pod nogi rzuca, wrrr
Było trzeba zrobić sobie przerwę w plastrach, niechby sobie organizm odpoczął, a jakby pan mąż chciał bara bara to byś mu powiedziała, że nic z tego, bo ryzyko zaciążenia jest, a on przecież tego nie chce ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry