reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A już straszyłaś menopauzą... Ból głowy, ból krzyża przede wszystkim... :-D No i dobrze Ci tak - powiem szczerze. Jest @ to wiesz że jest ok.
 
reklama
kłaczek po poziomie FSH do menopauzy jeszcze kawalek:-) po za tym ja jeszcze nie rozkwitlam wiec jaki przekwit hihihihihi;-)
 
Dziewczyny generalnie ja się juz strasznie duzo naczytałam o badaiach i innych rzeczach więc zasięgam jeszcze u źródeł czyli u was.Ja wiem ze powinnam teraz porobic mase badan i w ogóle,ale własnie nie chce zwariowac z tym wszystkim.
Zrobiłam juz badania na przeciwciała tokso,chlamydii i cytomegalii,do tego morfologie mialam robiona dzi przy okazji oddawania krwi bo jestem dawca wiec jestem badana co kilka miesiecy tez na inne swinstwa,mocz badałam kilka miesiecy temu,jedynie te hormony... tylko nie wiem czy swirowac i wszystko po kolei badan ...czy najpierw sprobowac...eh mam dylemat...
 
Dzien dobry wszystkim:-)Dzis to mam lenia jak nigdy wstalam prawie o 11stej kompletnie nic mi sie nie chce ogarnelam troche zjadlam sniadanie i spac mi sie chce.Coraz blizej to poniedzialku tym wiecej mysle co to bedzie
 
cześć Kochane!!
oj parę dni mnie nie było i naskrobałyście!!! Staram się nie siedzieć w domu za dużo przy kompie, bo w pracy już siedzę min. 8h :-(
Przepraszam więc, że wszystkim nie odpiszę
Madziu idź jeszcze do innego lekarza, mi lekarka mówiła, żebym nie panikowała, gdyby beta była niska... była ok, ale sprawdzałam tylko dwa razy. Ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki!!!

A mi brzuch już wystaje :-pjestem szczupła, więc pewnie dlatego tak się 'odznacza' :-) No i te piersi... :-) a mdłości dużo mniejsze, ale mnie to nie cieszy - im więcej objawów, tym lepiej. We wtorek idę na usg, trzymajcie kciuki, plisss :zawstydzona/y:
 
witam dziewczynki, ale mi u Was dobrze!!!uzaleznilam sie od tego forum.:-)ja dzisiaj leze caly czas w lozku, jakos nie mam sily i ochoty wylazic. Na zewnatrz pada caly czas, mala spi, M pojechal do warsztatu z autem a ja sie relaksuje. poczytalam troche na internecie o braku zarodka i jest to normalne, a gdzie ja jestem dopiero nie cale 4 tygodnie po zaplodnieniu nie powinnam sie tym przejmowac. Jak cos bedzie nie tak to cialo mi samo powie a jak bedzie ok to zobacze malenstwo w 12 tygodniu.
 
Wiecie co... Podtrzymuje mnie przy nadziei to co poczytalam
- w pozamacicznej jest ponoc plyn w zatoce douglasa -> ja nie mam
- w pozamacicznej jest niski progesteron -> ja nie mam
- w pozamacicznej beta wolno rosnie -> u mnie przyrost jest ok tylko mala beta ogolnie
- w pozamacicznej jest ponoc plamienie -> ja nie mam

Moze faktycznie owulka ok 30 byla a zaplodnienie np 1 lutego?? Bede sie trzymac tej malenkiej iskierki...
W poniedzialek ide do innej pani doktor
 
Powracam na forum po dłuższej nieobecności , cześć wszystkim!!

Magda Mr , właśnie przeczytałam o Twoich wszystkich perypetiach , i może trzeba jeszcze poczekać . Może drugi lekarz inaczej na to wszystko spojrzy. Trzymam kciuki za Was.
Aga 2323 , jak trzeba czekać to trzeba , nic już nie wymyslimy . Myślę że będzie dobrze.
Ewcia , powodzenia na usg
Lenka29 , gratuluje fasolinki !!!
Mikusia , witam na forum

U mnie do bani , w trakcie kłótni wykrzyczał mi że to tylko ja chce dziecka. Więc wobec tego , nie będę nalegać ani drążyć tematu , już sobie pozamiatał. Nie staramy sie . koniec . kropka .
Nie zrobiłam przerwy na okres , tylko zaczęłam przyklejać kolejne plastry. W dupie to wszystko mam . Po co mi @?
 
Calogerko , już mi się poprostu nie chce z nim gadać. brak mi słów.
Nie będe sie odzywać na ten temat.
Ja mam już 35 lat , może to jeszcze nie tak dużo , wiem , ale poprostu się boje . Mam dwie zdrowe dziewczynki , dobrze że je mam . On nie ma . I na to wygląda że nie chce. Nic na siłe.
 
reklama
Do góry