reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No widzisz to tak jak z wigilijnymi potrawami. Czasami można się zdziwić co ludzie potrafią jeść na święta :) Znałam nawet takich, co gotowali grochówkę.
 
reklama
Dobra dziewczynki ja uciekam do kuchni,bo trzeba ziemniaki do zupki obrać,żebym nie zrobiła krupniku bez ziemniaków ,jak kiedyś moją pierwszą zupę :-D:-D:-D:-D
Wtedy była szczawiowa,ale szczawiu zapomniałam dać. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
As moja koleżanka kiedyś makaron z rosołu odcedziła. No ... i ... został sam makaron hi, hi

A ja za chwilkę będę zmykać, bo młody na te pierogi przecież czeka!
 
ZJOLA, moi znajomi gotują na Wigilię biały barszcz z białą kiełbasą - dla mnie to nie do pomyśłenia, ale co ludzie to obyczaj :-D

AS, szczawiowa bez szczawiu hahahaahahahahaa

JUST, mało tego, ja od swojej prezent dostałam, szukałam czy oby czasem arszenikiem nie podsypany, ale nie......czyściutko ;-)
 
Witam dziewczyny - chciałam sie tylko zameldować i pochwalić, ze oficjalnie wkroczyłam już w II trymestr - strach jest juz mniejszy i uśmiech znacznie częściej gości na mojej buzi, ale nadal boję się Tu zaglądać - boje sie mysleć, że nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyły.

Trzymam kciuki za wszystkie i wasze marzenia!!!!

Odezwę się w piątek - po wizycie co by powiedzieć co i jak.

Pozdrawiam!!!
 
Ewelinko teraz to można mięso jeść w Wigilię ale mnie to kompletnie nie kręci. Jak tradycja to tradycja!

As buahhaaa !!! Ja kiedyś upiekłam biszkopt a zamiast mąki dałam cukier puder przez pomyłkę no i beza wyszła :)

No i tak się fajnie z Wami gada a ja muszę się zwijać :( Narazie pa, pa
 
Ostatnia edycja:
Agniesiar - brawo! i trzymam kciuki za piątkową wizyty, oby tak dalej przez następne dwa trymestry :)
a ja tam nie mam co narzekać na swoją teściową, tylko czasami "podnosi" mi trochę ciśnienie ;) ale jest to "kobieta - huragan", więc trzeba przymknąć na to oko...;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ZJOLA, moi znajomi gotują na Wigilię biały barszcz z białą kiełbasą - dla mnie to nie do pomyśłenia, ale co ludzie to obyczaj :-D

AS, szczawiowa bez szczawiu hahahaahahahahaa

JUST, mało tego, ja od swojej prezent dostałam, szukałam czy oby czasem arszenikiem nie podsypany, ale nie......czyściutko ;-)
A wiecie co było najlepsze z tą szczawiową?
Wszyscy jedli,wszystkim smakowało ,tylko tata zapytał jaka to zupa ?
No ja z wielkim oburzeniem :crazy::crazy: No jak to jaka?/
SZCZAWIOWA !!!! :rofl2::rofl2::rofl2:
A tata Aha !!!
Ale gdzie jest szczaw? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Moi znajomi na wigilię tak samo jak my zjadają ponad 100 pierogów i kiedyś się zgadaliśmy na ten temat.
Po chwili okazało się,że my takie tradycyjne z kapustą i grzybami ,a oni też pierogi tyle że ...ruskie:szok::szok::szok:

Witam dziewczyny - chciałam sie tylko zameldować i pochwalić, ze oficjalnie wkroczyłam już w II trymestr - strach jest juz mniejszy i uśmiech znacznie częściej gości na mojej buzi, ale nadal boję się Tu zaglądać - boje sie mysleć, że nie zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyły.

Trzymam kciuki za wszystkie i wasze marzenia!!!!

Odezwę się w piątek - po wizycie co by powiedzieć co i jak.

Pozdrawiam!!!

Super wieści

Czekamy na info po piątkowej wizycie.
 
Do góry