reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

As kurczę, nie mogę tego znieść. Do d... z tym wszystkim! Trzymaj się kochana!

Dziewczyny moja beta to: 38275,28.
Dzwoniłam do gina powiedział, że wysoka i, że to dobrze i mam przyjść w piątek. Ja chyba jeszcze jutro zrobię betę żeby zobaczyć jak przyrasta. Według widełek na wyniku, to 7-y tydzień, może jednak okruszek się pokaże. Cały czas mam przed oczami ten pusty pęcherzyk!

Ściskam Was mocno!
 
reklama
As tak bardzo mi przykro, wierzę, że będziemy mamami.. wszystkie... tylko czasami droga do macierzyństwa trudna i ciernista...
Zjola super, ze beta wielka i oby to był początek dobrych wiadomości.
Karolcia81 cieszę się, ze tak dzielnie się trzymasz, czekamy na Ciebie.
Pozdrawiam Aniołkowe mamusie, rzadko piszę, ale zapewniam o swojej modlitwie.
 
Rozmawiałam z As...ma bete około 600...dziś zaczynają podawanie chemi....podobno zarodek się umiejscowił bardzo blisko jajnika, czy nawet go już dotyka...i boja się czy im sie go uda uratować....
As mówiła, że oni wiedzą co robią...choc jej mówiłam o naszych wątpliwościach....
Mówiła, że możecie pisać na gg. podaje Wam jej nr. 4850439

trzymam mocno kciuki, zeby wszystko dobrze sie skonczylo....tak bardzo mi przykro z powodu As...:(
 
oj nie wiem co o tym wszystkim myśleć:( a juz na pewno nie zejdzie do macicy?
jankesowa ja tez jestem tego zdania co Ty i w pierwsze ciazy bylam w 10-11tygodniu,ale w tej juz w 3cim.

zjola ja bete mialam 700 cos i mi się wysoka wydawala.zresztą już Ci na wiesciach pisalam,ze na pewno jest ok.
 
Dziewczyny teraz tak sobie myślę że nie potrzebnie Nas tak lekarze straszą. Jak nie ciąża pozamaciczna to puste jajo, jak nie zaśniad to co innego.Jeden ginekolog widzi zarodka w 5 tyg drugi zobaczy dopiero koło 9 jak serce bije, I czasem uważam że narzekają wszyscy na tą służbe zdrowia w Angli ale tam sprawa prosta pierwsze usg w 12 tyg i wtedy wszystko jasne.A my biedne płaczemy martwimy się a potem okazuje się że wszytsko jest ok.
AS mam nadzieje że jest wszystko ok...
Zjola- ja robiłąm usg w 6 i 3 dniu ciąży był tylko pęcherzyk (odpowiadał tygodniowi ciązy)a w 7 i 3 dni już serducho pikało.Tyle widziałam na usg długo się męczyli żeby znaleźć zarodka.W 9 miałam piękny pęcherzyk i kropeczkę. Oczywiście usg dopochwowe.Moja najbliższa przyjaciółka poszła w 7 tyg do lekazra i ten przez brzuch jej robił i też wylądowała w szpitalu bo tylko pęcherzyk widział:)A ta biedna płakałą strasznie a teraz bawi.
 
reklama
Hej dziewczyny:)
trzymam kciuki a na pewno będzie ok
Zapalam (*)dla wszystkich aniołków
Przepraszam że mało się odzywam staram się czytać co u was ale czasami ciężko nadrobić. W czwartek byłam u mojego gina zbadał mnie i zrobił usg. Stwierdził że jest wszystko ok i możemy zacząć się starać. Ale Przez weekend zaczął mnie pobolewać trochę brzuch więc poszłam do lek. rodzinnego, ten skierował mnie na usg gzie okazało się że mam torbiel na lewym jajniku 4.4 cm. Udało mi się zarejestrować do gina więc idę na 17 i strasznie się boję . Mam pytanie czy któraś z Was miała też torbiel na jajniku?
 
Do góry