reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Agniesiar gratulacje!!! Będzie dobrze, zobaczysz!!!

Karolcia skonsultuj się też u innego gina, ja też nie wracam do mojego poprzedniego, nie wiem czy dobrze robię, ale trzeba wierzyć, ze może na reszcie ktoś da nam iskierkę nadziei i pomoże w razie potrzeby

Aga ja nie miałam czegoś takiego, ale może to sprawa hormonów, jak będziesz w Polsce, to zrób sobie badania hormonów: prolaktyna, progesteron, LH, FSH, estradiol i testosteron, powinny co się dzieje w twoim organizmie i koniecznie zrób usg. A na ile dni przyjeżdżasz do polski?

a my chyba będziemy musieli chwilowo zaprzestać ćwiczeń nad potomkiem, bo jakieś zapalenie ukł. moczowego mi się przyplątało i chyba nie obejdzie się bez wizyty u lekarza, no chyba że we wtorek gin coś mi da na to dziadostwo

miłej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki nie dziękuję - bo zapeszać sie boję, ale jestem z sercem z każda z Was.

Tym co juz pod sercem noszą cud - zdrówka i spokoju!!!!

A Tym co czekaja ciągle z nadzieją na cud - życzę wiary, dystansu, nadzieji i jak naj..............krótszego oczekiwania!!!!!

PRZYTULAM każdą z osobna i WSZYSTKIE razem!!!


ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!

Ps: Najprawdopodobniej nie bede do Was zaglądała zbyt często - przepraszam, ale niestety nas mam aniołkowych ciągle przybywa, a ja nie chcę sie bać - wiem, ze i tak będe, ale nie chcę potegować tego strachu. Wiec przepraszam jeśli nie bede mogła tu zajrzeć!!!
 
Hejka ,
zasiadłam właśnie przed kompem z lampeczką winka i czytam ..
Agniesiar - gratuluje serdecznie!!! Ale skorobnij coś czasem do nas, OK ?
Karolcia - ja byłam teraz niedawno u lekarza i powiedział mi że juz 2 poronienia wskazują że coś jest na rzeczy i on kieruje na badania . Ty je wszystkie miałaś i są ok , więc może konsultacja ze specjalistą wskaże jakiś trop. Życzę Wam z całego serca żeby teraz się udało .
V Jolka , Ty babolu , nareszcie jesteś ! Cieszę się bardzo , bo juz Cie szukałam na innych wątkach . No staranka u Ciebie tuż , tuż. A u mnie dupa blada :(
 
Agniesiar gratuluję!!!! wpadaj na wieści tam same dobre;) a tu zajrzysz , odpoczynek od cpp prawie każda z nas przechodziła:)

o i Kłaczek powróciła:)

Maruszka super wieści!!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!

Zjolu, mój M też bierze Clo. Na początku roku przeszedł 3 miesięczna kurację i zaszłam w ciążę, więc liczę na to, że i tym razem się uda...:sorry:

Anniunia, trzeba wierzyć, że będzie dobrze. To trudne, ale jest w nas siła!

Kłaczek, no to rzeczywiście miałaś przeżycie! Może warto kociambry zaszczepić p/ko wściekliźnie. Nawet jeśli nie są wychodzące, to można szczepić nie co roku, ale co 2 lata. Może wtedy nie będziesz już miała więcej problemów... Wścieklizna niestety jest też na podlasiu. Ostatnio nawet jakaś krowa padła z tytułu tej choroby...

Maruszka, to super, gratulacje! Oby tak dalej wszystko było dobrze!

Agniesiar, co za cudowne wieści!!!!!!!:-):-D:-):tak:;-):-):-D Gratulacje!!! Ale tu się fasolkowo zrobiło!!! I rozumiem Cię w kwestji zaglądania na forum. Nie przejmuj się, rób co uważasz za słuszne. Masz sie czuć dobrze i lekko ma być Ci na duchu...

Aga, nie znam się, ale może jest tak, że masz opóźnioną owulację i to krwawienie to może jej objaw.:baffled::eek: Ja krwawię okołoowulacyjnie...:sorry:

A do mnie przylazła dzisiaj @. Punkt w 28 dniu cyklu. I to pomimo brania Lutenylu. Co prawda miałam przez 10 dni małe plamienia, ale grunt, że @ przylazła jak trzeba. (jakie to przewrotne, że tym razem się z małpy cieszę;-)) Zdecydowałam z moim P, że na razie nie będę brała pigułek anty, tylko zobaczę, jak cykl będzie szedł bez tego. A jeśli coś będzie nie tak, to wtedy zacznę je brać. Na pigułki jest zawsze czas... A nóż widelec będzie wszystko w normie bez nich... A tymczasem do roboty... Może zarażę się tymi fluidkami ciążowymi...:-D

Buźka
 
Witam was kobietki. Dawno tu nie zaglądałam, ale po tych wszystkich przejściach musiałam sobie wszystko poukładać i pogodzić ze sobą;). Gratuluję wszystkim nowo zafasolkowanym, aniołkowym mamusiom serdecznie współczuję i zapalam * dla aniołków.
kasienkadg jeśli chodzi o zaśniad na bb jest forum"planowanie ciąży po zaśniadzie groniastym, może któraś z dziewczyn ci pomoże.
Co do badań po poronieniu, ostatnio trafiłam do gina, który stwierdził, że po drugim poronieniu jak najbardziej wskazane jest wykonanie szczegółowych badań, i co jest pocieszeniem wykonałam je na kasę chorych, z prywatnej kasy musiałabym nieźle nadszarpnąć budżet rodzinny. Nie wiem czy to jest kwestia chęci ze strony lekarza bo jak do tej pory słyszałam że tak bywa i poronienia się zdarzają. Obecni czekam na wyniki badań.
 
reklama
kochane znowu mam załamanie nerwowe ...ciągle chwyta mnie depresja ...
nie mogę na siebie patrzeć czuje sie nie kochana nie lubiana nie akceptowana przez innych ...
jest mi żle czasami mam bardzo glupie mysli ....
od kąd stracilam dziecko przytylam 10 kg nie moge na siebie patrzec a nie mam motywacji zeby moc cwiczyc dzialac uwazam ze to nic nie da ze i tak bede ochydna .... cos sie ze mna dzieje
czasami czuje jak bym byla ja i ktos jeszcze jak bym miala podwójną osobowosc ... gram na nerwach mezowi nie chce tego ale nie umiem tego powstrzymac ...
 
Do góry