reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

:((( nie znamy sie ,ale bardzo się cieszę i gratuluję , zapalam swiatełko dla twojego Aniołka (*), i trzymam kciuki za spokojne i nuuudne wręcz 9 miesięcy ze szczęśliwym finałem, mam nadzieję ,że będziesz zaglądała z wieściami do nas cześciej:tak:;-)
 
reklama
Hejus laseczki, co tam u was słychac ciekawego oczywiscie?

Pozdrawiam was i całuje i przytulam w ten tydzien czarny niestety :-(,ale licze ,ze słonko jeszcze zaswieci dla wszystkich :-)
 
Witajcie kochane my nadal w dwupaku mała szaleje w brzuchu a ja nie śpie całe noce bo tak boli mnie krzyż jakbym miała dostać okres masakra. Już sie nie mogę doczekać aż wyjdzie bo już nie mam siły, łapią mnie skur cze nie wiem czy to są takie że trzeba jechać do szpitala czy mam czekać wię czekam bo tam nie zamierzam leżeć. Jutro na 16.00 mam pierwsze ktg i mam nadzieję że wszystko jest u niuni dobrze ja czuję się z dnia na dzień gorzej niestety i chodzę zła jak osa bo w dzień nie śpie bo nie zasnę w nocy też nie śpie bo tak boli krzyć i jak nie urok to przemarsz wojsk.
Kochane pozdrawiam was gorąco

Ja bym z chęcią znosiła wszystkie mdłości:baffled:, bóle krzyża:szok:,mogłabym leżeć plackiem 9 miesięcy gdyby trzeba było:sorry:, byle by tylko urodzić zdrowego dzidziusia:rolleyes:
Życzę Ci dotrwania do szczęśliwego końca i dużo cierpliwości:tak:
 
witam wszystkich!
po roku wróciłam z wiadomościa że dziś zrobiłam test i jest pozytywny:) jutro powtorzę i do lekarza sie wybiorę:) ogromnie się cieszę pozdrawiam Was wszystkie
Serdeczbe gratulacje z głębi serducha :) trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!!!

Zapalam światełka dla nowych Aniołków
[*]
[*] trzymajcie się dziewczyny!
 
witam wszystkich!
po roku wróciłam z wiadomościa że dziś zrobiłam test i jest pozytywny:) jutro powtorzę i do lekarza sie wybiorę:) ogromnie się cieszę pozdrawiam Was wszystkie
GRATULUJĘ
radość w moim sercu pojawia się gdy czytam że jedna z nas ma szczęście pod sercem :)


tak się ostatnio zastanawiam niedługo minom 2 miesiące od zabiegu, badania wszystkie dobrze i zastanawiam się czy zaczynać starania, czy macica bedzie gotowa na przyjęcie nowego gościa??
 
reklama
Do góry