reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
karola najwazniejsze,ze narazie wszystko jest ok :-)
ewela wiem tylko zaczynam mieć naprawdę problemy z chodzeniem bo tak boli czuje jak mała kopie po bokach i pcha ręce albo nóżki w kości biodrowe. Ale jeszcze trochę i niunia będzie już z nami.
Zastanawiam się kiedy mi zdejmą szewek!!!
 
witam wieczorową porą!

ola** to świetnie że udało Ci się zarejestrować. Ciekawa jestem co ginek powie na ten Twój cykl.

tulipanek [*] dla Twojego Aniołka

agnieszka0240 super że wizyta pomyślna. Powiedz mi, czy Ty po stracie nie doczekałaś 1@ ?

lucyF nie denerwuj się. A jak Cię upławy niepokoją to może skonsultuj to z lekarzem. I głowa do góry ->>>wszystko będzie dobrze!

niunia456 dobrze że napisałaś! Niech dzidzia rośnie zdrowo.

katkaa to trzymam kciuki żeby z tych przytulanek pojawiła się dzidzia.

Ja doszłam do tego że te jajniki to były takie upierdliwe właśnie na zliżającą się owulkę...jakoś tylko nie mam zaufania do tego testu, ale już co ma być to będzie.

Słodkich snów! (-_-)
 
KOBIETKA @ nie przylazla . ide w pt do gin,dzis 40dzien.
LUCY moze kup sobie te testy co sprawdzaja czy to nie wody?! ja oczywiscie nie chce straszyc,ale po tym co przeszlam to pierwsze co zakupie,bo mnei nic nei bolalo a poszly:( no ale tego bylo bardzo duzo wiec ciezko nei zauwazyc.

Karola to moze jednak nie zuzia:)ale by bylo masz juz duzo rzeczy?
Koti a ja dopiero zauwazylam,ze dzidzius tuz tuz:)
nowo przybyle do nas aniolkowe mamusie mocno ściskam :)

Mysza
no wlasnei nei wiem,ale mam nadzieje,ze cos tam zbada i moz ekolejny poobserwuje
 
kobietka @ nie przylazla . Ide w pt do gin,dzis 40dzien.
Lucy moze kup sobie te testy co sprawdzaja czy to nie wody?! Ja oczywiscie nie chce straszyc,ale po tym co przeszlam to pierwsze co zakupie,bo mnei nic nei bolalo a poszly:( no ale tego bylo bardzo duzo wiec ciezko nei zauwazyc.

Karola to moze jednak nie zuzia:)ale by bylo masz juz duzo rzeczy?
Koti a ja dopiero zauwazylam,ze dzidzius tuz tuz:)
nowo przybyle do nas aniolkowe mamusie mocno ściskam :)

mysza
no wlasnei nei wiem,ale mam nadzieje,ze cos tam zbada i moz ekolejny poobserwuje


no mam sporo ale jeszcze nie wszystko.
Olcia ty mnie tu nie strasz, ból jest silny ale jak chodze i wstaje lub się przekręcam jak pochodzę trochę to jest lepiej nie przestaje boleć ale mniej boli.
 
Cześć dziewczyny.Pewnie mnie nie pamietacie bo nie udzielałam się często.Wchodząc tutaj odrazu płakać mi się chce wspomnienia powracają i ból.Widze że znowu nas przybyło niestety życie jest brutalne.Mój lekarz po wizycie u niego powiedział mi żebym nie rozpaczała bo dla niego to nie była ciza bo serduszko nie zaczeło bić.Ja się rozpłakałam i powiedziałam mu że dla mnie mała fasolka to juz był dzidziuś i nie wazne czy nie zdązyło serduszko bić czy też nie.Mineła juz 2@ i zastanawiam sie czy próbować z mężem starac sie o dzidzie czy poczekać jeszcze.
Dla każdej mamy która straciła dzidzie zapalam (*).
Pozdrawiam i ściskam.A które są w ciązy jesteście wielkie dla mnie.:-)
 
Motyl13 niestety lekarze często tak mówia. nie mają wyczucia albo nie zdają sobie sprawy jaki ból zadają mówiąc matkom takie rzeczy. Kochana porobiłaś jakieś badania typu wymazy, toxo, cmv, różyczka, tarczyca ? co do staranek to mój gin radzi by zrobić badania i jeżeli wynik jest ok to po 2 noralnych cyklach się starać. normalny cykl=długość jak przed stratą.

Lena ja też po 3 @ wróciłam do życia, potem była 4 też po "normalnym" czasie a 5 już nie było ;-)

Karola ja chodzę jak połamana, biodra mi pierwsze wysiadły. budzę się z takim bólem, a jak zaczynam chodzić jest ok.
 
dzieki kochane za dodanie otuchy, ja juz chyba popadam w pulapke strachu.
na dodatek dzis cos mnie zaczyna swedziec na dolnej wardze i pewnie bedzie to opryszczka:-:)-:)-( nie wiecie czy to moze byc niebezpieczne?
 
dzieki kochane za dodanie otuchy, ja juz chyba popadam w pulapke strachu.
na dodatek dzis cos mnie zaczyna swedziec na dolnej wardze i pewnie bedzie to opryszczka:-:)-:)-( nie wiecie czy to moze byc niebezpieczne?

a miałaś wcześniej opryszczkę ? czy pierwszy raz ? ja ostatnio miałam pierwszy raz w życiu i gin kazał mi brać leki przeciwwirusowe. Najlepiej zadzwoń do gina.
 
reklama
Witam!

Lucy, jeśli chodzi o upławy, to mi moja ginka mówiła, że jeśli nie są one zabarwione krwią (od różowego, przez żywą krew, po brąz) to nie ma powodów do niepokoju. Oczywiście, jak są żółte albo zielone, albo serowate, a do tego swędzi i piecze, to może oznaczać jakąś infekcję.
Ale wszelkie przeźroczyste, czy białe, w ilościach dowolnych to po prostu efekt działania hormonów, czegoś tam więcej się wydziela, co powoduje intensywniejsze złuszczanie nabłonka.
A poza tym na tym etapie to sporo dziewczyn ma ogólne wrażenie - mokro.

Koti, Karola, trzymajcie się :-) jeszcze troszkę Wam zostało :-)
Karola, a co do płci to mi się za to śniło, że lekarz na usg mówi do mnie: "to co na córę czekamy?", ja na to wielkie oczy, bo przecież siusiak był, a on dodaje "no ale dokładnie takie coś jak tu widzę na monitorze, to widziałem na usg mojej córeczki" ;-)

Motyl13, eh Ci lekarze to powinni myśleć co mówią :wściekła/y:

Będę musiała podpytać lekarkę o to, że mi brzuch dęba staje. Dosłownie praktycznie codziennie jak jadę do pracy to mam wrażenie jakby jednym miejscu następowało takie spore napięcie, minute potrzyma i puszcza. Dosłownie jakby ludzik się przeciągał lub rozprostował sobie nogi ;-)

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie :-)
 
Do góry