reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Daga przykro mi...bardzo...

Tolka 23 około 7 dni od zapłodnienia jest implantacja zarodka..zagnieżdżenie.. i czasem przy tym moga sie pojawić leciutkie plamienia. Nie martw sie Słonko :-)

Platynowa trzymam mocno!! Bedzie dobrze i tylko tak myśl!!
 
reklama
:-D:rofl2::tak::-):laugh2::yes::biggrin2::wink::blink::cool::cool2::happy::rofl:
Mało nie pęknę :-D z radości Platynowa!!! GRATULUJĘ !!!
Bravo, bravo!!! Ale super!!! Tak się cieszę :-)
Tak mocno :wściekła/y: trzymam za Ciebie kciuki :wink:
:rofl::-):rofl:
Ściskam mocno!
Dbaj o siebie! :tak:
 
platynowa-trzymam kciuki, teraz już na pewno będzie dobrze.

anna_ajra - ja też czekam z niepokojem, pierwsza moja @ przyszła po 28 dniach. Dziś już mija 31. Ale nie mam objawów ciążowych, też macam się i macam, ale nic nie boli, więc czekam. Tak bardzo bym chciała, ale z drugiej strony tak jeszcze wcześnie. Najgorsza jest ta świadomość, że się nie udało tak jak wtedy, za pierwszym razem. I co będzie jak teraz nie będze tak prosto?

Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Cześć dziewczyny!
Postanowiłam dzisiaj z mężem, że zrobimy test... No i pojawiły się II !
Jak narazie, to podchodzę do tej wiadomości z dużą rezerwą. Także nie gratulujcie mi, ani nic podobnego. Zobaczymy co lekarz powie ... może to fałszywy alarm ...
Buziaki
 
Hejka babeczki.

Dziękuję za słowa wsparcia...Wiecie o jej ciąży dowiedziałam się 2 tyg po moim zabiegu i jakoś nigdy jej tego niezazdrościłam. Uważałam, że nalezy jej się to szczęście bo jej życie nienalezało do najłatwiejszych... Przy wypisie Ordynator zaprosił ich do gabinetu i powiedział jej jak było od samego początku i co by ich czekało. Stwierdziła, że jest teraz trochę łatwiej ale dalej jest na środkach uspokajających... Sorki, ze niezaglądałam ale czułam się wyczerpana psychicznie tym wszystkim...

Ania, Platynowa - GRATULUJĘ!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-):-):-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
NORMALNIE AŻ MIŁO POCZYTAĆ.

Ika_s - zrób teścik kobieto i nietrzymaj nas w niepewności!!!

Toluś - może u Ciebie też już małe w brzusiu??;-)

Normalnie babeczki sama tu zostanę :-(

Pozdrawiam i całusiki przesyłam
 
daga.p.-kupiłam test, ale poczekam jeszcze, bo brzuch mnie zaczyna boleć. Bardzo mi przykro, ale u mnie raczej w tym miesiącu-nie wyszło.
Buziaczki!!!
 
Dagunia - cholernie mi przykro...nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić ten ból...
Platynowa - gratuluję Tobie II :) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze - na pewno tak będzie.
Aniu :) nic więcej nie napiszę.... :))))))))
Dagunia - Ty sama jedna tutaj nie Zostaniesz bo ja tutaj będę jako jedyna - w piątek dostałam miesiączkę, której już nie chciałam mieć..... jest mi cholernie smutno...
 
hejo :happy:

dzisiaj cały dzień jeździłam samochodem ;-)ale było fajnie jechać jako kierowca oczywiście mąż siedział koło Mnie i Mnie asekurował ;-);-):-p:-p

Platynowa - grtulacje :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: brawo, brawo :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2: trzymam kciukaski żeby było dobrze nie widzę innej opcji ;-);-)

Aniu - po ilu dniach zrobiłaś teścik ?? trzymam kciuki żeby to była prawda :cool2::cool2::cool2::cool2: idź szybciutko do lekarza i powiedz jaka diagnoza :-D

madziujka - dzięki za pocieszenie :happy::tak::tak:

daga - w sumie to może jeszcze dzisiaj zrobie teścik a jak nie to jutro ;-):tak:

ika_s - zrób teścik i nie trzymaj Nas w niepewności :tak::tak:

Joasia i daga - nie gadajcie głupot za miesiąc Wy pochwaliście się że są // :tak::tak:
 
Platynowa bardzo gorąco gratuluje i ciesze się z Tobą całym sercem , ja poroniłam ponad miesiąc temu.Byłam w 3 miesiącu ciązy i nadal to bardzo boli.Strata jest niedoopisania.Domysłam się ze sama o tym wiesz dobrze.Wtbacz ze poruszam ten temat ale ile mineło czasu u ciebie od poronienie do zajścia w ciąze.Ja z męzem mamy zamiar starc się w sierpniu czyli 4 miesiące po zabiegu.Pozdrawiam ciepło i trzymamm kciuki aby wszystko dobrze sie poukładało.




Natalka
[*] (11tc)
 
reklama
JoannA25- zostanę z Tobą.
Dziewczynki, na wszelki wypadek zrobiłam test- wynik:cholerna jedna kreska. Tak mi smutno.
Buziaczki. Dobrej nocki.
 
Do góry