reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

anna-ajra dziękuję za odpowiedź poczytałam trochę mam nadzieję że wiem co mam robić:)))
trzymajcie się kochane cieplutko!!!!!!!!!!!!!!
napisze kiedyś co i jak:)))
buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hejo dziewuszki :happy: :happy:

@ przyszła dzisiaj w nocy i bardzo się cieszę z tego powodu :tak: :tak: bo jeszcze nie zrobiłam powturnego badania cytologicznego i mam wziąść ostatnią dawkę szczepionki na zapalenie watroby typu C (nie wiecie czy trzeba odczekać po tej szczepionce żeby się starać o dzidziusia????)

Joasia - przynajmniej wiesz z jakiego powodu poroniłaś :tak: torbiel napewno się zmniejszy i zniknie :tak: ;-)

Agnieszka81 - bardzo Mi przykro z powodu Twojej koleżanki, ale każda musi się z tym uporać na własny sposób i nie wiem co mam Ci poradzić :confused:

platynowa - może to obiawy dzidziusia :tak: :tak:

Aniu - Ja w długi weekend jedę z mężem i rodzicami na wieś i będziemy dalej działać i budować :tak: :tak: a w wolny dzień jakaś bibka mała albo jakaś wycieczka jak bedzie ciepło ;-) ;-)

daga - narazie // nie będzie bo przyszła @

Ika_s - co to za opisik pod nickiem ?????:confused: :confused:

AMK, cfcgirl, Antila, ewa, Madzia dajcie znać co u Was ??

buziaczki :cool2:
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Jutro (poniedziałek) jedziemy do Zakopanego. Już wcześniej o tym pisałam... także odezwę się najwcześniej w czwartek.

agnieszka81
- nie ma za co! ;)
tolka23 - GRATULUJĘ @ !!!
daga.p. - na pewno dasz radę. Nie wiem, jak to jest u Ciebie, ale ja mam zawsze @ wtedy, gdy dzieje się coś ważnego, mam wyjazd lub jest jakaś większa impreza. :baffled:
Życzę udanego wyjazdu :-D i do usłyszenia najwcześniej w czwartek. :cool:

Trzymajcie się cieplutko!
Ściskam
Ania
 
Ania - udanego wyjazdu i niezapomnianych wrażeń :tak: :tak: :cool2: :cool2: czekamy z niecierpliwością na wieści po wyprawie :elvis: :elvis: buziaczki

a u Mnie leci jak z kranu :confused: jak nigdy :tak: :tak:
 
witajcie babeczki:-)
tolka 23 to ,że leci mocniej to chyba tak zawsze jest... ja też tak miałam i @ zamiast 7 trwała 9 dni .a co do moich objawów :

nieeeeee dzidziuś to na pewno nie jest:)przecież dopiero kilka dni temu skończył mi się @ a te dni nie są płodne.
może to jakieś hormony mi szaleją;/

dopiero po weekendzie dłuuuuuuugim pogadam z lekarzem o moich dolegliwościach i dowiem się co i jak .
ale mówię wam dziewczyny, wiem ,że to irracjonalne ale ja się czuję jakbym w ciąży była.
jestem żałosna;-)
ale chciałabym zaciążyć jeszcze w tym roku , najlepiej w czerwcu lub lipcu . przenosiłabym dzidzię przez zimę a na wiosnę przyszłaby na świat :-D
sciskam cieplutko i pozdrawiam :****
 
Kochane Dziewczyny
Weekend po prostu cudowny. W sobotę z mężem tak bardzo byliśmy za sobą stęsknieni,że nie czekaliśmy na pierwszy okres i było przytulanko. Nic mnie nie bolało i czułam się wspaniale. Mam nadzieje,że będzie ok i jakaś infekcja się nie przypląta.
Wieczorkiem imprezka u znajomych- cudowna...
a w niedziele całą ekipą pojechaliśmy na cudowny piknik nad rzekę. Zwiedzaliśmy ruiny XI-wiecznego opactwa Bolton Abbey i wieczorkiem zakończyliśmy dzień u znajomych buteleczką na lepsze trawienie.

A jak Wasze weekendy??
 
Witajcie dziewczątka!!!
Niemam czasu na codzienne pisanie(sorry!)ale śledzę na bieżąco wszystkio co piszecie.....
Wiesz platynowa ja też chciałabym w tym roku zaciążyć.....i tak na wiosnę-dzidzia!Oczywiście przważnie jest tak,że jak się czegoś bardzo chce to wtedy niema ,a przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie...
cfcgirl to świetny miałaś weekend..pozazdrościć!My też nie czekalismy do pierwszego okresu.....poprostu-niewytrzymaiśmy!
Mam nadzieję że ten długi weekend minie wam wszystkim bardzo fajnie,odpoczniecie...a może zafasoluje któraś...? życzę tego z człego serca!!!
Za to ja ma dwa dyżury w tym tyg.a raczej trzy...,jutro pierwszy...Zawożę małego do babci, maja mama nie może przyjechać(jak zwykle)bo jest w szpitalu..,mam nadzieje że niedługo wyjdzie.
Wielkie CMOK dla wszystkich!!
pozdrawiam.....
 
witam Was wszystkie :-D :-D

u Mnie weekend minoł roboczo :tak: w sobotę chłopcy (mój mąż, szwagier i tata) stawiali kuchnie nad garażem a Ja im nic nie pomagałam bo bałam się że jestem w ciąży i nie chciałam się przedzwigać :tak: :tak: ale za to umyłam samochodzik i posprzątałam trochę w domku z mamą ;-) a wieczorkiem grilek i coś mocniejszego ale beze Mnie :dry: a o godzinie 21:30 mieliśmy pokaz sztucznych ogni poprostu bajer :szok: :szok: (naprzeciwko domku moich rodziców jest pole golfowe i hotel gdzie urzadzają wesela i akurat w tą sobotę było wesele jakiś szych i pokaz sztucznych ogni) więc skożystaliśmy bez pozwolenia :-p :-p a w niedzielę nad ranem przyszła @ na jedno to dobrze a na drugie to mogło być dzidzi :-) wieczorkiem poszliśmy do siostry i szwagra i wypilismy sobie szampana i posiedzieliśmy przy chipsach ;-) ;-)

a dzisiaj przyszły w końcu Moje papiery z prawka ale na nieszczęście nie dam rady jechać zawieść wpłaty i dopiero w piątek zawiozę :-( :-(

buziaczki kochane
 
reklama
Cześć babeczki.
Sorki, że niepisałam ale komp się znowu posypał. Niewiem jak to jest z tymi informatykami ale co komp wraca to zawsze mamy z nim robotę. W sobotę akurat zdążyłam wam odpisac a tu pojawia się komunikat, że se przerzuca pamięc na dysk i się wyłancza. Oczywiscie mój chłop pierwsza rzecz - przeinstalowanie systemu...hehehehehe... Niestety niechciał. Trza było dziada rozkręcić i przepiąć RAM ... Poprzednio gościu niepodłączył dysków i tez wariował... Ale i tak najlepsze było, że w jednym miejscu gostek z łachą stwierdził, że ewentualnie może do niego zajzeć.Też mi łaska. Przecież nierobi tego za friko. To pojechaliśmy do innego...
Dzisiaj byłam w pracy. Dzieciaki pojechały na wycieczkę do lasu i oczywiście człowiek się wstydu najadł. Zrobiły taki rzut jakby nic nigdy niewidziały...Ale na szczęście wolne do pon.

Toleczko - gratuluję @.

Platynowa - u mnie unormowało się dopiero w tym miesiącu. W końcu niemam objawów ciążowych. Może Twój organizm też potrzebuje więcej czasu.

Ewcia - ma być zimno i mokro więc niebędzie aż tak żal pracować.

Cfcgirl - ważna jest również psychika i samopoczucie oraz potrzeba bycia kochaną i porządaną (szczególnie dla kobiety) więc myślę, że przytulanko dobrze Wam zrobiło. A jakieś ewentualne stany zapalne zawsze można wyleczyć.:-D

Ania - miłej zabawy
Pozdrawiam. wypoczywajcie.
 
Do góry