reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dzwoniłam, ale nie odbiera tel. myślę, że to OB może być od przeziębienia i infekcji "tam". jutro od rana będę dzwonić, bo na pewno będzie w szpitalu.
 
reklama
Mam taka myśl :-p:-p My z moim M. powinniśmy się kiedyś w okolicach dni płodnych upić i zaszaleć... Bo przez ta naszą racjonalność, to my się nigdy nie zdecydujemy... :wściekła/y::wściekła/y: Ja tak mniej więcej cztery razy w ciągu dnia zmieniam zdanie, czy się starać, czy nie :no::no::no:
oj jakbym ja to pisała :) ja chyba muszę zaprzestać jakichkolwiek obliczęń i pójść na żywioł, bo inaczej nie zaciążę :) ja tez niestety nie z tych wpadających :)

Koti myślę też że te twoje ob poszło do góry przez infekcję
 
A może zadzwoń do jakieś przychodni, która ma teraz dyżur i zapytaj się, czy to nie jest nic groźnego... Ja kiedyś dzwoniłam tak tylko po poradę.
 
wstrzymam się chyba do rana. rano powinnam mieć też wyniki morfologii.

wyczytałam w necie, że wysokie ob w ciąży jest normalne i nie powinno się go robić hmmmm.
 
Ostatnia edycja:
Kochane pewnie ze musimy się wspierać. Ale troche wiecej optymizmu nie zaszkodzi. Mam nadzieje że z dnia na dzień będzie go u was wiecej

Ilonka co do spontanicznosci to u mnie tez z tym ciężko. Trzymam za nas kciuki żebyśmy wyluzowały i w końcu się udało. U mnie teraz 11 dc ale pracujemy cały czas tak żeby nie myśłeć czy teraz czy nie terazz:-)
 
tak się zastanawiałam dlaczego mi OB zrobili ... i właśnie dopatrzyłam się że zamiast morfologii na rachunki wbiły mi OB :wściekła/y:. A że robiłam kilka badań, nie sprawdzałam listy. Zawsze robię tam badania i nigdy Panie problemów ze słuchem nie miały.
no szlag mnie trafi, jutro będę musiała znowu jechać na badanie :wściekła/y:
 
Kasia współczuję... chory facet w domu, to koszmar

kasikz, Ilonka tak naprawdęmy się z moim M. boimy starać... wprawdzie teraz mam jeszcze parę spraw zdrowotno-zębowych do załatwienia, ale martwię się, ze potem znowu to przełożymy :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Bo nie mamy mieszkania, a zarabia tylko mój M, ja jeszcze studiuję :-:)-( I właśnie najbardziej boimy się tego, że nie zapewnimy dziecku odpowiednich warunków :-:)-(
 
reklama
aniołki to straszne ale dzieciaczkid o nas wroca... ja tez chce dac aniolka na grobek mojemu synkowi ale jak piszesz takie rzeczy to chyba tez przykleje i bedzie nad nim czuwal... pewnie sie szykujesz i niedlugo zielone swiatelko ... ja poczekam do marca zrobie wszystkie badania bede prowadzila kalendarzyk i sprawdzala czy owu jest ... oby szybko okres byl regularny bo moj synek i ta z nieregularnego sie urodzil wiedzialam tylko dokladny dzien owu. moj synek mial 548 gram... zastanawiam sie czemu dopiero po 25 , 26 tygodniu daja dzieciom lek w brzuszku na rozwiniecie sie szybkie plucek... czemu nie mozna dac takim dzieciom z 23 tygodnia... ja mialam 23 tydzien i 3 dzien... i niewydolnosc oddechowa byla glowna przyczyna , ale zapytam sie elkarza czemu nie mozna tak wczesnie dac...
missiis -mi wody odeszły w ostatni dzień 24 tygodnia ciąży - i dostałam te zastrzyki na przyspieszenie rozwoju płuc - ale jak mnie poinformowano w szpitalu - dostaję je bo taka jest procedura, a tak naprawdę one nie pomogą mijemu dziecku, ponieważ jest jeszcze za małe... Niestety, Poza tym te zastrzyki działają po 72 godzinach (jeśli dobrze pamiętam) a ja akcja porodowa wraz zakażeniem i rosnącą temperaturą nagle rozpoczęła się po 50 godzinach, więc o 1 dzień za wcześnie.Nie wiem co by było gdyby.Ale chyba żadna z nas nie wie.
U mnie przyczyną przedwczesnego porodu była niewydolność szyjkowo-ciśnieniowa.A u Ciebie? jeśli możesz napisać?

Dziewczyny u mnie 18 dzień cyklu... Właśnie wróciłam z ubikacji i mam plamienie :-:)-( Co to może oznaczać?? Od jakis trzech tygodni nie kochaliśmy się z mężem, więc nie jest to jakiś uraz mechaniczny... Boję się, że do moich wszystkich zmartwień zdrowotnych dojdzie coś kolejnego :-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
jeśli to nie owu - to może być ten niedobór progesteronu - przynajmniej u mnie tak było..brałam clostibegyt i wszystko wróciło do normy :)

witaj Ilonka :)
 
Do góry