reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

WItajcie

Światełka dla nowych aniołów(")i przytulam mamusie.
Anthea co do testów owulacyjnych - jeśli kreska jest jaśniejsza od kontrolnej to test jest negatywny musi być ciemniejsza bądz taka sama. Ale skoro zmienia ci sie śłuz to pewnie już niedługo będzie Ja ma długie cykle i ponad 30 dniowe, wiem że moja owulacja jest dość póżno 18-20 dc więc testuje raczej w tych dniach lub jak widze śluz płodny
Obserwacja sluzu
Buziaki dla WAS.
 
reklama
Witajcie
moja siostra urodziła wczoraj o po 20. Męczyli ją 10 h po czym i tak zrobili cesarkę, bo dziecko za duże jednak było. 4300 ważył.

A ja dziś czuję się już lepiej, chyba jutro pójdę do pracy i nie będę brała zwolnienia. Jeszcze pomyślę.
 
Gosiu cieszę sie że wszystko u twojej siostry skończyło sie szczęśliwie Chociaż dziwię sie bo przecież wiedzieli że dziecko jest duże. Ach....Najważniejsze ze wszystko dobrze
Ja niestety jutro też do pracy. Chwilkę siedziałam w domu i koniec laby:-(.
 
że się historia może powtórzyć :-(
chyba pomimo tego, że pozornie dobrze się do tej pory trzymałam, że wszystko będzie dobrze, to tam gdzieś w podświadomości ciągle jest ten stres, i jakoś od wczoraj nie mogę się odciąć od szukania problemu w tym, że 1) brzuch dziwnie pobolewał (choć lekarka mówiła, że może boleć), 2) nie mdli (choć w sumie od początku tylko od czasu do czasu mdliło) itd. Po prostu nie mogę przestać o tym myśleć, i zająć się czymś innym, chociaż wiem, że martwienie się i tak nic nie da.
ja tam Cię doskonale rozumiem naprawdę!!! I wg mnie to normalne i chociaż WIEMY, że nie powinnyśmy się denerwować, to dzieje się samo i tak to jest,że u jednych rozsądek zwycięży a inni (w tym i ja ) będą dręczyć się strachami.NIESTETY

witam
hej gosia i gabrysia :) moze sie na sierpien razem zapiszemy z fasolkami?
Eh Pati...na sierpień to dla mnie zdecydowanie za wcześnie... to już fasolka powinna być w brzuchu. a ja jutro idę do gina spytać kiedy w ogóle będę mogła mieć sex..:szok:
 
koti dziekuje za wszystko fajnie bedzie porozmawiac o wszystkim z wami bardzos ie ciesze ze sie odezwalyscie do mnie na priva Tobie też alicjo dziekuje z calego serducha

aniołki to straszne ale dzieciaczkid o nas wroca... ja tez chce dac aniolka na grobek mojemu synkowi ale jak piszesz takie rzeczy to chyba tez przykleje i bedzie nad nim czuwal... pewnie sie szykujesz i niedlugo zielone swiatelko ... ja poczekam do marca zrobie wszystkie badania bede prowadzila kalendarzyk i sprawdzala czy owu jest ... oby szybko okres byl regularny bo moj synek i ta z nieregularnego sie urodzil wiedzialam tylko dokladny dzien owu. moj synek mial 548 gram... zastanawiam sie czemu dopiero po 25 , 26 tygodniu daja dzieciom lek w brzuszku na rozwiniecie sie szybkie plucek... czemu nie mozna dac takim dzieciom z 23 tygodnia... ja mialam 23 tydzien i 3 dzien... i niewydolnosc oddechowa byla glowna przyczyna , ale zapytam sie elkarza czemu nie mozna tak wczesnie dac...
 
Witam dziewczyny dzisiaj robilam kolejny test owulacyjny kreseczka juz bardziej widoczna ale ciutke jasniejsza niz kontrolna sluz mam dzisiaj juz przezroczxysty chyba owulacja sie zbliza dzisiaj znow staranka pozdrawiam
i zycze milej niedzieli:-)


mój synuś jest z jaśniejszej kreseczki na teście owu :-);-)
 
Missiiss pisz jak najczęściej, razem jest łatwiej.

Ja słyszałam, że w 23 tc płucka jeszcze są za słabe nawet na steryd, ale o to to chyba najlepiej neonatologa się zapytać.
 
Dziewczyny u mnie 18 dzień cyklu... Właśnie wróciłam z ubikacji i mam plamienie :-:)-( Co to może oznaczać?? Od jakis trzech tygodni nie kochaliśmy się z mężem, więc nie jest to jakiś uraz mechaniczny... Boję się, że do moich wszystkich zmartwień zdrowotnych dojdzie coś kolejnego :-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Ja się tylko przywitam....

Kobietka...jak tam....bo ja mocno trzymam za Ciebie kciuki....i pamiętaj, że mnie test pokazał dzień po terminie @ słabą kreseczkę.

Buziaki kochane....cicho się tu zrobiło...przeganiając strach i obawę... przegoniłyście połowe dziewczyn.....

AS.....a Ty gdzie?
 
Do góry