reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej dziewczynki
...normalnie jestem w ciezkim szoku...wczoraj bylismy na cmentarzu u naszych coreczek i znow ktos zarabal aniolki(figurki porcelanowe) z grobu...nie minely jeszcze 2 miesiace od ich smierci a to juz drugie aniolki...normalnie nie wierze ze ludzie sa tak okrutni zeby krasc z dzieciecych grobow!!:no::no::no:jak mozna...:szok:
jutro zaniose im kolejne ale chyba te przycementuje :confused2:
ojjj a u mnie w domu zaczyna sie ostry dyzur..moj M chyba zlapal jakas grype zoladkowa,nawet z psem latam co 5 minut na dwor :eek: zebym sie nie zarazila...
 
reklama
AniołkiTo nikczemnicy normalnie w głowie sie nie mieści żeby małym dzieciom odbierać z nagrobków Aniołki:wściekła/y:
Kochana wierze ,że jeśli powtórze test za kilka dni i będzie wyraźna kreska to już wszystko będzie dobrze czuje takie motylki w brzuszku z podekscytowania jak przy poprzednim testowaniu kiedy kreseczka za 3 razem była wyraźna.:tak:
Ewelcia poczekam pare dni i tak mój gin wróci dopiero 1 grudnia więc nie ma pośpiechu.
Jeśli coś sie rysuje to możliwe nawet znalazłam na forum kobiete , która w czerwcu zobaczyła białą kreseczke a teraz jest już w 6 miesiącu ciąży.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja mysle ze jak juz teraz jakas kreseczka byla (nawet blada)to potem napewno bedzie wyrazniejsza :)) mi przy kazdym tescie jak bylam w ciazy to mialam bardzo blade krechy (naprawde prawie niewidoczne)i okazywalo sie ze jestem,a jak nie bylo to nie bylam w ciazy...mnie te testy zawsze sie sprawdzaly..
 
Też myśle, że jakby nic nie było to zero znaku powinno być, no chyba ,że zepsuty, ale ja bym wolała żeby nie był zepsuty;-)
No ja zmykam cały dzień tu siedze musze teraz sie zrelaksować przy jakiejś lekturze mój M robi dziś coś dobrego.Do jutra.
 
neta82 witaj...przykro mi z powodu twojej tragedii...ja rowniez dolaczylam na to forum niedawno ale warto bylo :tak: jest latwiej...kazda dziewczyna przezywa swoje smutki a w grupie razniej ;-)
 
witajcie,
dopiero się zarejestrowałam i niebardzo wiem co i gdzie się znajduje na forum :sorry:

w lipcu straciłam Aniołka w 7tc, bardzo się boję o następne dziecko... czytałam dzisiaj, że nie powinnam się zamartwiać na zapas żeby nie szkodzić maleństwu..
zrobię też wszystko aby jak najlepiej się przygotować do ciąży najważniejsze będzie szczepienie przeciwko grypie, która była przyczyną [najprawdopodobniej] obumarcia poprzedniej ciąży.

mieliśmy odczekać wg lekarza 4 miesiące jednak na wszelki wypadek poczekamy może jeszcze 2-3...
nawet nie miałam pojęcia, że tak wiele kobiet przeszło przez piekło tak jak ja..
teraz myślę o tym co mogłam zrobić, nawet nie mam zdjęcia usg mojej kruszynki... pozostały tylko 2 testy wskazujące ciąże i wykres ciążowy z karty obserwacji termiczno-objawowej..

Witaj wśród nas...
Ja starciłam Aniołka w czerwcu ( 9tc).... a teraz znowy mam w brzuszku kruszynkę.....strach jest ogromny, ale mam nadzieje, że już wkrótce zacznę odczuwać wyłącznie radość....
tzrymaj się ciepło i zostań z nami.
 
reklama
Witam dziewczyny
Powiedzcie mi kiedy ma zastosowac te testy owulacyjne ,Ostatni cyk mialam 24 dni poptrzedni 30 dni.Dzisiajmam 9dc robilam test owulacyjny i wyszla slaba kreseczka.Temperatura mi nie podskoczyła jeszcze .Sluz jest taki bialy.
Przepraszam za szczegółowy opis .
Pozdrawiam prosze o pomoc
 
Do góry