reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny! :happy2:
Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! :wink:
Cieszę się, że mam w końcu neta i was ... :yes: U mnie dość dużo się dzieje... :baffled: czasami jest lepiej, albo tak jak dziś gorzej ... :sick: ale cóż ... staram się...
Moje wyniki badań (z 06 kwietnia) jeszcze nie przyszły! :oo: Dzwoniłam już po raz drugi i dowiedziałam się, że nie mam toksoplazmozy, ani cytomegalii. :blink: Uff ... z jednej strony, ale z drugiej strony patrząc ... miałam nadzieję, że dowiem się, dlaczego poroniłam i że się wyleczę i kolejny raz ten dramat się nie powtórzy... Zobaczymy, jaki będzie wynik przeciwciał antykardiolipinowych ... :eek: Tak bardzo bym już chciała mieć dzidziusia ... !
Tak ogólnie, to przeżywam jakiś chwilowy kryzys ... :sad:
... wczoraj jeszcze dwie moje koleżanki powiedziały mi, że śniłam im się w ciąży. :-(

Co robicie dziewczyny w "długi weekend" majowy? :confused: My jedziemy do Zakopanego na 3-4 dni. Bardzo potrzebuję odpocząć!
Do ginekologa idę (mam nadzieję, że nie stchórzę!) 04 maja. Ostatnio u niego byłam tydzień po poronieniu, czyli 23 lutego! :sorry: Aż ciężko mi uwierzyć, że tak niemądrze postępuje ... Ale mam doła ... :hmm:

AMK - doskonale Cię rozumiem. Też miałam zostać mamą w październiku. Moja koleżanka z pracy nią właśnie zostanie. Za każdym razem się dołuję, gdy tylko o niej słyszę. Wiem, co czujesz. Jestem myślami z Tobą!
tolka23 - ja zaczynam moją pierwszą jazdę w maju! :oo2: Kurs na prawko zaczęłam 16 kwietnia. :happy: Masz jakieś dobre rady? :confused:
Joanna25 - dziękuję kochana kobieto za ciepłe słowa i te mordeczki! :rofl::-D:rofl: Co u Ciebie nowego słychać? :confused: Mam nadzieję, że wszystko dobrze! :wink:
Ika_s - GRATULUJĘ @! :rofl2::yes::rofl2: Super, że wszystko wraca do normy! Jaki masz temat pracy doktoranckiej? Jak zauważam teraz podwójnie ... zarówno kobiety w ciąży, jak i "L" (nauka jazdy). :-p
ewa33 - Sto lat, sto lat ... niech żyje, żyje nam! Wszystkiego najlepszego Ewciu! No i Gratuluję @! :rofl::-D:rofl:
daga.p. - ale mnie pocieszyłaś tym krótkim postem ... :biggrin2:Teraz to już wiem, że nie tylko ja jestem uzależniona od Babyboom. :-p Obyś mogła szybko do nas dołączyć!:yes:
Antila - weekend mogę zaliczyć do tych naprawdę udanych!

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, gorąco i ... tak wogóle ... to mocno ściskam!
Buziaczki
Ania
 
reklama
hej dziewczynki,
ja dziś leżę sobie w łóżku. Nie wiem jak i czym,ale zatrułam się. Trochę więc śpię, a przez resztę dnia zwisam jak kostka sanitarna w łazience.Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie. Buziaczki dla Was.
 
hejo babeczki :happy:

Ika_s - wszystko będzie dobrze :cool2: :cool2: wracaj szybciutko do zdrówka :tak: :tak:

ania - dobrze że wyjazd był udany i się świetnie bawiłaś :elvis: :elvis: nie bój się niczego i oprócz kursu ćwicz jeszcze na własną rękę to dużo daje przed egzaminem :tak: :tak:

Ewa - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek spóźnione ale szczere z całego serduszka :-) nio i gratulacje @ :elvis: :elvis:

Daga - wracaj do Nas szybciutko :tak: tęsknimy :tak: :tak:

 
Hej Dziewczynki;
Nie czytałam Was dzisiaj ale to nadrobię. Napiszę szybko - robiłam dzisiaj prolaktynę i okazało się, że oczywiście osiągnęła maximum swoich możliwości :(
Poza tym, okazało się, że cytomegalię mam dodatnią - co oznacza, że się z nią zetknęłam....jutro będę miała wynik czy teraz jej w sobie nie mam. Nie ukrywam, że zasmuciło mnie to ogromnie....może to jest właśnie powód straty mojej ciąży....a co będzie w przyszłości....
Czy Któraś z Was miała taki wynik? jak to jest naprawdę - lepiej już raz chorować, czy też wcale?
Dziękuję z góry i obiecuję, że napiszę następnym razem więcej.
Buziaki i dobranoc Skarby
 
Cześć dziewczyny! :happy2:
Jakoś brakuje nam wszystkim ostatnio czasu...

JoannA25 - ale mnie rozpieszczasz ... :wink: Dziękuję i wzajemnie!
:rolleyes:
Ika_s - jak się dzisiaj czujesz? :confused: Mam nadzieję, że "zatrucie?" minęło. Daj znać, ażebym się nie martwiła.
tolka23 - zastanawiam się, jak to się skończy, gdy zacznę ćwiczyć z mężem ... :baffled::laugh2:
muffy, platynowa, Magda29, M@rta28, aneta23, cfcgirl - dziewczyny, napiszcie co u Was słychać! :cool:

Życzę udanego dnia!
Buziaczki
 
Aniu - masz racje z tym czasem :confused: to pewnie przez to że się cieplej zrobiło i każda woli wyjść gdzieś na spacerek niż siedzieć przed kompem :elvis: :elvis: Ja tak mam a jeszcze do tego ten nasz remont ale pomimo tego zawsze zaglądam na bb chociaż nie piszę to zawsze czytam co u Was :tak: jestem uzależniona :cool2: :cool2:

miłego dzionka buziolki
 
Witam Dziewczynki:-)
Ika s jak się dziś czujesz:confused: Mam nadzieję, że to było tylko jednodniowe zatrucie.
Aniu jakoś dużo pracy się zrobiło przed długim weekendem.Ja wracam tak padnięta, że nie zawsze mam siłę coś madrego napisać;-) :-)
Tolka ja też się chyba uzależniłam od BB:-D

Jak się cieszę jeszcze tydzień i urlop, mam nadzieję, że w tym czasie @ mnie nie zaskoczy:baffled:

Miłego dnia wszystkim życzę
 
witajcie kochane moje:-)
z tą pogodą to prawda.jest tak pięknie ,ze szkoda siedzieć w czterech ścianach. ja korzystając ze słneczka intensywnie się opalam i tak na prawdę juz jestem dość mocno brązowa ale jedno mnie zastanawia- kreska brązowa od łona do pępka .ona nadal jest i jak sie opale to jestb bardzo widoczna...tez tak macie?
 
reklama
Witajcie dziewczyny w ten piękny dzień! :happy2:

tolka23 - spacerek w taką pogodę jest zdecydowanie na miejscu, dlatego zaraz zmykam ... :-p Co remontujesz w domku? :confused: Ja przechodziłam taką zadymę rok temu. :sick: Najgorsze są kafelki i ich docinanie... :baffled:
Antila - jeszcze trochę i urlop! :-D Super! :biggrin2: Co planujecie? :confused:
platynowa - ja nie mam takiej brązowej kreski od łona do pępka. :oo: Jest raczej normalna. Opalam się jedynie w solarium, także może być inaczej...

Pozdrawiam :wink:
Buziaki
 
Do góry