reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

TOLECZKO SERDECZNE GRATULACJE!!!:-) :-) :-)
1.gif
 
reklama
AMK dziękuję u mnie w porządku:tak: Staram się myśleć o przyszłości i wierzyć,że wszystko będzie dobrze:happy:
 
Hej dziewczynki,
jak tam mija weekend? Ja obejrzałam film z serii kino boolywood o pięknej bajkowej miłości takiej do znudzenia (blisko 4 godziny) i wróciam do rzeczywistości. Piszę powoli moją pracę doktorską i tak mi się nie chce. Czarno to widzę. Nawet dziekanka mi chodzi po głowie tylko szkoda mi roku. Mam jeszcze 2 lata do końca. Przez te wszystkie wydarzenia nie byłam na seminarium i nie pokazałam profesorowi moich przemyśleń. Akurat wypadło to 3 dni po zabiegu. Nie miałam siły zwłaszcza, że jedna z seminarzystek jest w zaawansowanej ciąży i wszyscy ją o wszystko wypytują. Płeć, ubranka, wózeczek itp. W maju niestety muszę się zebrać i pojechać. Czy Wy też macie takie wrażenie, że wszędzie pełno jest kobiet (rodzin) z wózkami? Wcześniej jakoś tak tego nie widziałam?
A jak tam u Was wiosenny nastrój?
Cieplutko pozdrawiam.
 
Czesc Wiolu,
a to pare slów otuchy.
Moja siostra poronila 1 dziecko w 3 miesiacu ciazy teraz ma juz prawie 3 letniego synka.Ja rowniez poronilam pierwsze dziecko obecnie jestem w ciazy chociaz z malymi problemami.Na poczatku mialam plamienia ale pomogly zastrzyki w 26 tc mam skrocna szyjke czas ucieka a ja dziennie czuje jak moj Aniolek daje mi kopniaki w brzuszek i chce powiedziec mamusiu dziekuje Ci za wszystko.Duzo musiala sie nacierpiec ale jestem dobrej mysli i wiem ze wszystko bedzie ok.
Trzymam kciuki za Ciebie:-)
 
Cześć Dziewczyny!!! :happy2:
Wróciłam dzisiaj o 19:30 :huh:
Sobota w Karpaczu = mega impreza (nie ważne gdzie, ważne z kim!).:-):laugh2::-) Były tańce, wygibańce indywidualne i grupowe. :-pZabawy, zagadki i gry połączone z ogromnym humorem! :-D:biggrin2::-DUśmialiśmy się do łez, a spać poszłam po 2:00 (niektórzy po 4). :sick:
W niedziele Czechy - Skalne miasto. :cool: Zwiedzanie i wypocenie ... sobotniego szaleństwa. :baffled: Oczywiście zaopatrzyliśmy się przed granicą w odpowiednie trunki i łakocie - mąż się ucieszył. :wink::rolleyes::wink:
We wtorek napiszę więcej! Niestety w poniedziałek nie będę miała chwili by odpisać ... :sorry:
JoannA25, tolka23 - dziękuje za ciepłe słowa! :happy:

Ściskam i pozdrawiam Was wszystkie!
Buziaki
 
witam !!!
No i znów poniedziałek!!!! to na początek....dostałam @ !!!Okropnie się cieszę!!!
Wczoraj moje urodzinki,imprezka w domu,pełno gosci...,wipiłam parę drinków..i pewnie to tak zadziałało na moją @..Nieważne! dobrze że przyszła!
Zmykam ,bo mam na 13stą do pracy a jeszcze muszę spraw pozałatwiać...,no i odstawić synka do babci..
Zyczę wam wszystkim udanego tygodnia,a dzisiaj-ładnej pogody,hi,hi!
Buziaczki!!!
 
Hej babeczki.

W domu serwer siada, a narazie niemamy kasiory na naprawę. Piszę szybko z pracy.
U mnie ok. Weseloe beznadzieja. Pozdrawiam was i sorki, że nieczytałam postów. Nadrobię niedługo.:-)
 
reklama
Ewo gratuluję @:-)
Aniu wow, ale miałaś super weekend:tak:

Ika s podobno rzeczywiście jest teraz dużo ciężarnych, czyli nic Ci się nie wydaje:happy: Mam nadzieję, że my niedługo dołączymy do tego grona:tak:
Joanna 25 :happy:
Daga p w takim razie cierpliwie czekamy na Ciebie:tak: :-)
 
Do góry