reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ola ja i tak w Ciebie wierze, że się uda, znam takie małżeństwo przez 7 lat nic, powszechnie gadano, że nie mogą ja mówiłam, że może nie chcą czy coś bo wiadomo nikt nie lubi, żeby go osądzać i obgadywać tym bardziej, że to delikatna sprawa, ide sobie z moim M ostatnio i oczom nie wierze dawno ich nie widziałam patrze, a oni z wózeczkiem spacerują normalnie łza się w oku kręci:tak:.
 
reklama
Asiu własinie mniej więcej mi o to chodziło. Ja tez miewam dołki myslicie że nie??? Też się nieraz pożalę. Ale staram sie szybko wziąść za siebie i doprowadzic do porządku. A nie jeszcze bardziej go pogłebiać. I dziewczynki tu na forum mnie tez pocieszały. Ale nie można stac w miejscu. Trzeba działać.

Agniesia wiesz że i ja zaczęłam mierzyc temperature od tego cyklu. Czyli dzis pierwszy dzień. Mierzę zwykłym rtęciowym termometrem. Zobaczymy czy bedzie wzrost tempki przy cyklach bezowulacyjnych. Oczywiście i pod obserwacją USG będę. Więc zobaczymy :-)

NIE NO SUPER, w takim razie ja sobie też kupię ten termometr, i do dzieła :rofl2:
 
Ola ja i tak w Ciebie wierze, że się uda, znam takie małżeństwo przez 7 lat nic, powszechnie gadano, że nie mogą ja mówiłam, że może nie chcą czy coś bo wiadomo nikt nie lubi, żeby go osądzać i obgadywać tym bardziej, że to delikatna sprawa, ide sobie z moim M ostatnio i oczom nie wierze dawno ich nie widziałam patrze, a oni z wózeczkiem spacerują normalnie łza się w oku kręci:tak:.
Ja też Oleńko wierze,żę w końcu i Tobie się uda.
Moi dawni sąsiedzi starali się ponad 7 lat a prawie 8 i po takim czasie odpuścili ,bo usłyszeli najgorszy wyrok.
Ona ma problemy z zajście w ciąże ,bo xle macica ułożona ,bo to bo tamto a do tego on ma zbyt mała ruchliwość plemników....
Pogodzili się z tym,że nigdy nie bedą miec dzieci.
Przestali się starać i... po ponad 3 latach niestarań urodziły im się bliźniaki :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D.
Lekarze cały czas myślą nad tym jak to możliwe :-D:-D:-D:-):-):-)
Bóg im wynagrodził dwójką zdrowych ,ślicznych dzieciaczków.
 
dziewczyny co tu się za dyskusja zrobiła na chwile Was zostawić i juz cztery strony do czytania
a wiecie co???
a ja dziś zaczynam staranka i mam w nosie czy się uda teraz w tym cylku w następnym czy za rok (będę się cieszyć każdym dniem , tygodniem, miesiącem) ale wiem ze jesli się uda to urodzę śliczne zdrowe bobo i nie ważne czy to syn czy córka
i wszystko będzie dobrze i będę mieć mdłości i zawroty głowy i wymioty i pewnie tone przytyje a biorąc pod uwagę moją wagę będę ważyć dwie tony - N I E W A Ż N E
Kobietka ograniczamy się na maksa juz od teraz ja normalnie wczoraj 5 sztuk a zazwyczaj 15
 
:-D:-D:-D:-D to zależy w którym boku,na jakiej wysokości i w jaki sposób kłuje...:-D:-D:-D:-D:-D
fajnie,że zrozumiałaś moje zawiłości:-D:-D:-D

pewnie, że rozumiałam....i już napisałam smsa do mojego Z, żeby mi kupił Drosetux, poczytałam o nim i faktycznie nawet w ciązy go można bez problemu stosować.....dzieki bardzo....:-)


Oleńko - może troszke racji masz, ale nie możesz nas osądzać...a tym bardziej jak piszesz, że ustaliłaś z dziewczynami na Privie, że wiele ma takie zdanie, że się tu zrobiło nie fajnie to nie piszą....powiem Ci szczerze, że zrobiło mi się troszkę smutno....:-(myslałam, że takie forum to anonimowa mozliwośc pisania....i nie martwienia sie o to co ktos pomyśli...ja ogólnie jestem bardzo pozytywnie do wszystkiego nastawiona i usmiecham sie do Was co rano jak wchodze na bb, ale w zadnym wypadku nie myslę nawet o tym, żeby mi przeszkadzalo cos co piszą inne dziewczyny.....;-)
 
As a mi Drosetux nie pomógł, dopiero po Stodalu przechodzi powoli :-D jak go pije to normalnie mi gardlo wypala :eek:
Koti widocznie na każdego działa co innego.
Na moje dzieciaki działa Drosetux od 1 dnia a Stodal też działa ,ale po 3-4 dniach dopiero.
Te syropy mają prawie zupełnie inny skład ,ale działanie podobne,więc różnie może być .;-):-):-)
 
dziewczyny co tu się za dyskusja zrobiła na chwile Was zostawić i juz cztery strony do czytania
a wiecie co???
a ja dziś zaczynam staranka i mam w nosie czy się uda teraz w tym cylku w następnym czy za rok (będę się cieszyć każdym dniem , tygodniem, miesiącem) ale wiem ze jesli się uda to urodzę śliczne zdrowe bobo i nie ważne czy to syn czy córka
i wszystko będzie dobrze i będę mieć mdłości i zawroty głowy i wymioty i pewnie tone przytyje a biorąc pod uwagę moją wagę będę ważyć dwie tony - N I E W A Ż N E
Kobietka ograniczamy się na maksa juz od teraz ja normalnie wczoraj 5 sztuk a zazwyczaj 15

Brawo dla tej Pani!!!!
No to do dzieła....mam nadzieje, że juz nie długo zobaczymy śliczny suwaczek...i masz rację...wszystko będzie dobrze.....
 
reklama
dziewczyny co tu się za dyskusja zrobiła na chwile Was zostawić i juz cztery strony do czytania
a wiecie co???
a ja dziś zaczynam staranka i mam w nosie czy się uda teraz w tym cylku w następnym czy za rok (będę się cieszyć każdym dniem , tygodniem, miesiącem) ale wiem ze jesli się uda to urodzę śliczne zdrowe bobo i nie ważne czy to syn czy córka
i wszystko będzie dobrze i będę mieć mdłości i zawroty głowy i wymioty i pewnie tone przytyje a biorąc pod uwagę moją wagę będę ważyć dwie tony - N I E W A Ż N E
Kobietka ograniczamy się na maksa juz od teraz ja normalnie wczoraj 5 sztuk a zazwyczaj 15
Już dziś Ci gratuluję pozytywnego podejścia do sprawy.
Tak trzymaj ,a ja trzymam kciuki.:tak::-):-)

wazne, ze ktorys dziala i w cazy nie trzeba pluc wypluwac ;-)
dokładnie tak :tak:;-):-):-)
 
Do góry