reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Motylku a widzisz ja tez nic nie wiedzialam na temat lezenia na plecach - dobrze ze uwielbiam spac na boku !!

A to jest raczka na drugim zdjeciu :-), dzidzia sie za glowe nia trzymala :-) nozkami tak fikala, ze od razu widac ze tancerz albo tancerka bedzie ;-)

Karolka wierze Ci, ze wszystko moze sie ze skurczami kojarzyc.

Na usg genetycznym gin sprawdzał przeziernosc karkowa, czy jest kosteczka nosowa, czy sa dwie nozki i dwie raczki, paluszki bylo widac, przeplywy krwi, patrzyl na mozg, zoladek, pecherz ... Ale moj maluch mial to gdzies i caly czas sie wiercil, prezyl, machal nogami, lapal sie za glowe, machal raczkami - ogolnie mial gdzies jakies pomiary :-) Lekarz najpierw chcial przez brzuch robic. Niby bylo widac, ale pogon za wiercipietka byla utrudniona i ostatecznie skonczylo sie na dopochwowym, bo latwiej bylo mierzyc ;-)
 
reklama
ja przedwczoraj zawiozłam mame do mojego gina i zauważyłam jak wysiadał z samochodu taka wypaśna terenówka z łódzką rejestracją, i podjeżdżamy wczoraj pod tą klinkie a tam jego auto stało, tylko że nie było go na wykazie lekarzy, może do laboratorium przyjechał po wyniki cytologii.
 
motylku a widzisz ja tez nic nie wiedzialam na temat lezenia na plecach - dobrze ze uwielbiam spac na boku !!

A to jest raczka na drugim zdjeciu :-), dzidzia sie za glowe nia trzymala :-) nozkami tak fikala, ze od razu widac ze tancerz albo tancerka bedzie ;-)

karolka wierze ci, ze wszystko moze sie ze skurczami kojarzyc.

Na usg genetycznym gin sprawdzał przeziernosc karkowa, czy jest kosteczka nosowa, czy sa dwie nozki i dwie raczki, paluszki bylo widac, przeplywy krwi, patrzyl na mozg, zoladek, pecherz ... Ale moj maluch mial to gdzies i caly czas sie wiercil, prezyl, machal nogami, lapal sie za glowe, machal raczkami - ogolnie mial gdzies jakies pomiary :-) lekarz najpierw chcial przez brzuch robic. Niby bylo widac, ale pogon za wiercipietka byla utrudniona i ostatecznie skonczylo sie na dopochwowym, bo latwiej bylo mierzyc ;-)
ja się chyba porycze ze szczęścia jak zobacze swoją dzidzię pływającą u mamusi w brzuszku w tamtej ciąży nie miałam tej możliwości bo serducho już nie biło jak poszliśmy na usg genetyczne ale teraz musi byc dobrze i będzie:-):-)
 
Karolka ja moje dzieciatko widzialam wtedy ostatni raz w 9 tygodniu...

Teraz bedzie dobrze zobaczysz !!! :-)
Ja lzy mialam w oczach. Patrzylam jak zahipnotyzowana w monitor. Moglabym tam caly czas tak lezec i patrzec. Moj maz stal jak zaczarowany :-)

Jeszcze troszke i Ty bedziesz sie nam tu rozczulac nad fikajacymi nozkami ;-)
 
na pewno będzie dobrze karola, nie ma innej opcji;-), uszy do góry.
musi być ok:-):-):-) kobietka a gdzie mieszkasz gdzieś nie daleko łodzi pewnie:-):-) ja mam nadzieję że jutro będę się dobrze czuła bo mamy imprezkę rodzinną pierwszą rocznicę naszego ślubu :-) jest co prawda w niedzielę ale ta niedzielę chcemy z mężusiem spędzić razem:-)
 
karolka ja moje dzieciatko widzialam wtedy ostatni raz w 9 tygodniu...

Teraz bedzie dobrze zobaczysz !!! :-)
ja lzy mialam w oczach. Patrzylam jak zahipnotyzowana w monitor. Moglabym tam caly czas tak lezec i patrzec. Moj maz stal jak zaczarowany :-)

jeszcze troszke i ty bedziesz sie nam tu rozczulac nad fikajacymi nozkami ;-)
tym razem musi być dobrze nie ma innej opcji:-):-) i pewnie się poryczę jak zobaczę fikające nóżki mój mężuś powiedział że ze mną nie wejdzie na usg bo jak byliśmy ostatnim razem w jego urodziny to wtedy stała się ta tragedia dlatego powiedział że nagram mu na płytkę i zobaczy w dom u bo on nie wejdzie:-( wcale mu się nie dziwie ale tak samej też jest nie fajnie.
 
reklama
Do góry