reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziękuję dziewczynki :-):-) tak też się zastanawiam może dlatego mnie boli bo na przełomie 8 i 9 tygodnia dziecko zaczyna pływać w tym worku owodniowym czy coś takiego może dlatego mnie boli. Musi byc wszystko dobrze nie ma innej opcji. Kochane już leże 4tydzień a co dalej masakra
 
karola, a jak się nazywa ta klinika, w której masz się przebadać?ona jest w łodzi?
skarbie nie mam pojęcia ona mieści się na zielonej 25 tam jest ginekologia i położnictwo coś takiego.ale nie jestem pewna. Tak ona jest w łodzi gdyby nie ta ginka to dalej miała bym te upławy i jak bym poszła za 2tygodnie jak tamta mi kazała to znowu mogło by być po wszystkim a ta na usg od razu zobaczyła krwiaka.
 
czesc dziewczynki,

Karola ja tez mam bóle brzucha ... tak co kilka dni. Pierwsze bardzo mnie zestresowały, zapytałam lekarza i powiedział że jeżeli sa raz na jakiś czas to nic groźnego. Zbadał mnie ginekologicznie i powiedział, że nic się nie dzieje. Mnie brzuch boli jak przed @, nie jest to ostry ból a poblewanie, do tego łupie w krzyżu. Mnie pomaga leżenie na boku. Gdy leżę na plecach boli bardziej.
Wiesz teraz dzidzia zaczyna rosnąć tak znacząco, wszystko się powieksza. Moga tez Cię jelita przez to boleć. Mnie wlasnie w 9-10 tyg bolało podobnie jak przy biegunce :eek:

Jezeli sie martwisz, idz do lekarza szybciej. Stres poteguje dolegliwosci. Jak to moj lekarz mowi, my kobiety po poronieniu czesto czujemy go bardziej.

A ja wczoraj bylam na usg genetycznym. Moja dzidzia ma duzo spraw na glowie, co widac na drugim zdjeciu :-)
Picasa Web Albums - piter - 2009-09-10 - ...

buziaki
 
reklama
czesc dziewczynki,

karola ja tez mam bóle brzucha ... Tak co kilka dni. Pierwsze bardzo mnie zestresowały, zapytałam lekarza i powiedział że jeżeli sa raz na jakiś czas to nic groźnego. Zbadał mnie ginekologicznie i powiedział, że nic się nie dzieje. Mnie brzuch boli jak przed @, nie jest to ostry ból a poblewanie, do tego łupie w krzyżu. Mnie pomaga leżenie na boku. Gdy leżę na plecach boli bardziej.
Wiesz teraz dzidzia zaczyna rosnąć tak znacząco, wszystko się powieksza. Moga tez cię jelita przez to boleć. Mnie wlasnie w 9-10 tyg bolało podobnie jak przy biegunce :eek:

Jezeli sie martwisz, idz do lekarza szybciej. Stres poteguje dolegliwosci. Jak to moj lekarz mowi, my kobiety po poronieniu czesto czujemy go bardziej.

A ja wczoraj bylam na usg genetycznym. Moja dzidzia ma duzo spraw na glowie, co widac na drugim zdjeciu :-)
picasa web albums - piter - 2009-09-10 - ...

buziaki
koti skarbie ja jak wróciłam ze szpitala to dostałam rozwolnienie po śniadaniu szpitalnym i jak dzwoniłam do dziewczyny co ze mną leżała to też miała rozwolnienie i od tego dnia boli mnie brzuch tylko nie umiem odróżnić czy to są bóle skurczowe czy boli tak na rozwolnienie ogólnie go nie mam ale boli.
Skarbie a jak na usg genetycznym co tam badają??
 
Do góry