reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny!

Nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam tu kiedyś ale dawno mnie nie było. Mam do Was pewne pytanie i mam nadzieję, że będziecie wstanie odpowiedzieć na nie. Jak to jest z drugą @ po zabiegu? Pierwszą dostałam dokładnie 28 dni po zabiegu i druga powinnam dostać kilka dni temu. Martwi mnie to ponieważ nie wiem co się dzieje. Robiłam test i wyszedł negatywnie, zresztą nie staraliśmy się ponieważ chcemy jednak odczekać te 3 miesiące, tak jak gin powiedziała. Czy Wy też miałyście taką spóźniającą się drugą @??

Pozdrawiam serdecznie

Ja też miałam pierwszą @ dokładnie 28 dni po zabiegu a drugą dopiero 38 dni po pierwszej ;-) widać tak ma być :tak:
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź :) ja bym bardzo chciała już teraz bo za dwa tygodnie biorę ślub i chciałabym być już po @ bo wiadomo większy komfort. Nie trzeba się niczego obawiać a przede wszystkim w WC nie ma problemu z tą sukienka:)

Jest szansa, że dostaniesz przed ślubem, chyba aż tak się nie spóźni.
 
Pati nie przejmuj się tym przesunięciem @, masz ślub przed sobą więc do tego wszystkiego stres doszedł i @ się troszkę poprzestawiał. Głowa do góry jeszcze masz chwilkę czasu do ślubu, trzymam kciuki zeby nie przyszedł w ten jakże piękny dla was dzionek :)
 
Cześć dziewczynki

Ja ostatnio dawno nie pisałam, podczytuje Was, ale jakos weny brak do pisania! Zapracowana jestem:)

Dziś też mam wizytę u gina, i już sie streseuję!Zobaczymy co powie!

Pozdrawiam Was ciepło i przepraszam, że nie odpisuję każdej, ale dużo tego naskrobałyście!!!
 
Dzień dobry:-)
Przed chwilą rozmawiałam ze swym małżonkiem (pracujemy w tej samej firmie) i pytał się mnie czy on coś zrobił albo powiedział z czego nie zdaje sobie sprawy a co mnie uraziło, że jestem dzisiaj taka smutna.
Przytulam.

już jestem troszkę spokojniejsza, endometrium mam 8,4 mm a norma jest od 6-8 -- 14 mm, czyli spoko już się odbudowało :)
Masz bardzo ładne endo :-):-)

Obraz na dziś wygląda tak:
Śliczny

Widziałam się dzisiaj z koleżanką, która jest w 19 tc, taki super brzuszek ma. Chyba sie powoli oswajam z tym, że życie się toczy dalej i trzeba jakoś mimo wszystko z ludzmi kontak utrzymywać, to znaczy mimo, że w ciążach są, dzieci im się rodzą itd. ;-)
Dokładnie życie toczy się dalej.

ona mi powiedziała że bała się ze mną rozmawiać powiedzieć o ciąży żeby mi przykrości nie sprawić spytałam czy pokaże mi fotkę dzidzi jak wrócę odpowiedź była taka : jak tylko będziesz chciała i czuła się na siłach w poniedziałek oglądasz mojego szkraba ale pod warunkiem że za kilka miesięcy ty mi swojego pokażesz
Fajna babka z tej sąsiadki ;-)

Byłam wreszcie u lekarza w sparwie żołądka dostałam mase leków za 140 zł:szok:, i 14 października mam gastroskopie,
Mam nadzieje, że leki pomogą

KOCHANE MOJE KRÓLEWNY
żegnam się już na dziś wracam w niedzielę i mam nadzieję czytać same dobre wiadomości
Do zobaczenia.:-)

Proszę Was...trzymajcie mocno kciuki za zielone światło!!!!!!!!
Trzymam;-);-)

Witam dziewczynki. Miłego dnia zyczę
Witaj:-)

Czy Wy też miałyście taką spóźniającą się drugą @??
Ja miałam obie w różnych terminach ;-)

Dziś też mam wizytę u gina, i już sie streseuję!Zobaczymy co powie!
Trzymam kciuki za wizytę:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki! Nie miałam ostatnio za bardzo czasu, więc się nie odzywałam. Dzięki za kciuki, przekręt się udał :) Zostało mi tylko załatwienie kwiatów i wpisanie streszczenie w systemie komputerowym uczelni (moim zdaniem totalna głupota). Dziś mam dzień z moim Misiem, porozmawialiśmy sobie trochę wczoraj o jego ostatnim dziwnym zachowaniu, mam nadzieję że się poprawi. Ech... powiem Wam, że ostatnio zupełnie ni mam ochoty na przytulanki, mój Miś już prawie się podpiera swoim... ale ja jakoś nie mogę, nie wiem czy to strach czy co.... Jak znajdę chwilę, to Wam poodpisuję. U mojej siostry ok.,dalej ma mdłości i męczy moją mamę o zupe ogórkową i barszcz biały :)
 
reklama
Do góry