reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

She1978 witaj, czas Ci tak szybko zleci, że nawet się nie obejrzysz a już będziesz zaobrączkowana:-)
Ja mam nadzieję w przyszłym tygodniu się przeprowadzić.
Teraz uciekam będę później.
Pozdrawiam
 
reklama
Kuba już w szkole i zosta ł bez problemu.
Chętnie i z piosenką na buzi:szok::szok::tak::tak:biegł :szok::szok::szok::szok: do szkoły:-D:-D:-D:-D
A ja się martwiłam :-D:-D:-D
Teraz ich problem jak z nim do 13.30 wytrzymają.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Zaraz poczytam co u Was.

W sprawie teściowej dziś konsylium lekarskie.:eek::eek:
 
Witam:-)
Słuchajcie u Karoli z dzidzia wszystko ok. ALe KArola ma krwiaka 18 mm i jedzie do szpitala.
Karola trzymaj się

ja to myślę że u mnie będzie szedł brzuch później brzuch i dalej brzuch a później będę ja:-);-):-D
Ja też myślałam, że będę jak słoń wyglądać ale jest całkiem ok;-);-)

I nie zapomnijcie o mnie na pewno sie odezwę
Buziaki:-)
Wracaj szybciutko :tak:

tylko nie wiem czy doczekam tego trzeciego cyklu:sorry::sorry::sorry::sorry::confused::confused::confused::confused::-D:-D:-D:-D
Cieszę się, że wszystko dobrze.

proszę o kciuki o godz. 11
Zaciśnięte :tak:
Najpierw to były bardziej plamienia niż krwawienie, a teraz to zależy raz jest więcej raz mniej! Nic mnie nie boli, gorączki też nie mam!! Nie wiem co się ze mną dzieje:(
Każdy organizm jest inny u mnie było same plamienie nie było krwawienia ale też to plamienie trwało dłużej niż normalna @.

W sprawie teściowej dziś konsylium lekarskie.:eek::eek:
Mam nadzieje, że wymyślą coś mądrego.
 
Witam. Wlasnie sie dowiedzialam ze wczoraj poronilam. Chciala sie dowiedziec czy orientujecie sie jakie sa objawy przy poronieniu 2-3 tyg ciazy?? Ja mialam lekkie krwawienie i bolal mnie brzuch na dole w sumie boli caly czas tylko mniej.
Dzwonilam do lekarza to powiedzial ze prawdopodobnie poronilam ale on nie jest w stanie tego sprawdzic bo juz jest po wszystkim bo to byla bardzo wczesna ciaza i ze samo sie oczysci no chyba ze bede jeszcze plamila albo co to mam przyjsc. jakie jest wasze zdanie? prosze pomozcie:-(
 
Witam. Wlasnie sie dowiedzialam ze wczoraj poronilam. Chciala sie dowiedziec czy orientujecie sie jakie sa objawy przy poronieniu 2-3 tyg ciazy?? Ja mialam lekkie krwawienie i bolal mnie brzuch na dole w sumie boli caly czas tylko mniej.
Dzwonilam do lekarza to powiedzial ze prawdopodobnie poronilam ale on nie jest w stanie tego sprawdzic bo juz jest po wszystkim bo to byla bardzo wczesna ciaza i ze samo sie oczysci no chyba ze bede jeszcze plamila albo co to mam przyjsc. jakie jest wasze zdanie? prosze pomozcie:-(

Witaj. To na jakiej podstawie Twój gin twierdzi, że to poronienie skoro nie może stwierdzić, że byłaś w ciąży, bo była ona za wczesna? I wszystko na podstawie rozmowy telefonicznej?? Co to za lekarz??
 
Hej wszystkim!

Powiem szczerze, że mnie pocieszyłyście! Już mniej się martwię tym moim @, mam nadzieje ze już się wreszcie skończy!!!Tak więc Ola, póki co łopata mi nie potrzebna!!
My z K dziś będziemy sobie nagrywać wstęp do płytki ze ślubu i wesela(fajnie tak po 3 m-cach:-) ).Pomysłów jest kilka, zobaczymy jak wyjdzie:-) A płytka ogólnie fajna wyszła, wszystko jest w formie filmu, nawet na końcu będą takie jakby nieudane sceny:-) Macie może jakieś fajnie pomysły na tytuł??? Takie jakieś oryginalne! Pomóżcie:-)

To miejmy nadzieję że zastrzyk pomoże, i będzie po krwiaczku u Karoli!

GosiaLew - fajna masz siostrzenice:-) Mój chrześniak, niby taki odważny, że już chce wrócić do przedszkola do kolegów, a jak przyszło co do czego to płakał za mamą!!:-)

She
- my mieliśmy mieć księgę kości( w naszej kronice którą dostaliśmy) ale zapomnieliśmy ja wziąć na wesele:-( teraz czasem żałujemy!

As - mam nadzieję, że to całe konsylium lekarskie wymyśli coś mądrego, żeby ulżyć Twojej teściowej!Fajnie, że synuś taki chętny do szkoły!!!:-)

Kasia
- jak Twój egzamin?? Na pewno 0 błędów!!!!

Agatka
- czekamy na wieści z wizyty!

Uściski dla wszystkich:-)
 
Tzn moj lekarz nie stwierdzil ze jestem w ciazy o test mi tego nie wykazal o nimy po dobrym miesiacu test pokazuje, ale powiedzial ze 2-3 tyg ciaze mozna poronic takze pytam Was czy sie z takim czyms spotkalyscie? Jutro ide do lakarza takze mam nadzieje ze cos mi powie.
 
reklama
majulek1702 - witaj!!! Na prawdę dziwny ten Twój lekarz, że przez rozmowę telefoniczną stwierdził poronienie!! I że już po wszystkim!Skoro nawet nie miał pewności czy była ciąża!Po prostu brak słów!!!:-(
 
Do góry