reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Natalineczka mnie gin zlecił zrobienie : bakteriologii i mykologii pochwy + ureaplazme, mykoplazme i chlamydie. Tez podejrzewał infekcje. U mnie te wyniki wyszły ok, z tym że zaraz po zabiegu miałam stan zaplany i dostałam antybiotyk. A antybiotyk ten zwalcza tez te paskudztwa. Także być może miałam coś z tych atrakcji, ale przed wykonaniem badań wyleczyłam. Możesz podzwonić po laboratoriach i dowiedzieć sie o ceny. Ja za cały ten pakiet płaciłam 180 zł.
warto zrobić te badania,dadzą Ci później spokój że robiłaś wszystko żeby kolejna fasolka była zdrowa ;-) .
 
reklama
Natalineczka mnie gin zlecił zrobienie : bakteriologii i mykologii pochwy + ureaplazme, mykoplazme i chlamydie. Tez podejrzewał infekcje. U mnie te wyniki wyszły ok, z tym że zaraz po zabiegu miałam stan zaplany i dostałam antybiotyk. A antybiotyk ten zwalcza tez te paskudztwa. Także być może miałam coś z tych atrakcji, ale przed wykonaniem badań wyleczyłam. Możesz podzwonić po laboratoriach i dowiedzieć sie o ceny. Ja za cały ten pakiet płaciłam 180 zł.
warto zrobić te badania,dadzą Ci później spokój że robiłaś wszystko żeby kolejna fasolka była zdrowa ;-) .

a mam pytanie co to jest immunoglobulina??
a za tymi badankami popytam
i jeszcze do gina zadzwonie moze da skierowanie??
 
cześć
jak to dobrze że tu weszłam, bo martwiłam się o Karolkę a teraz wiem już co i jak. Dobrze że z dzidziulkiem wszystko ok, miejmy nadzieję że szybko się z tym krwiakiem w szpitalu uporają i Karola wróci szybko do domku. Kolejny raz się przekonujemy, ze nic bez przyczyny się nie dzieje.

Agatko, faktycznie jak mdłości i wymioty będą uporczywe to zgłoś to lekarzowi, bo można na to coś zaradzić
A badań jeszcze nie zrobiłam, czekam do następnego tygodnia, mam urlop więc wszystko uda mi się zrobić i badanka krwi i usg
Natalineczko głowa do góry czas tak szybko zleci, ze ani się obejrzysz a będziecie się starali o bobaska
Kaska śliczna Wercia :)

u mnie nic nowego
pozdrawiam was i znikam :)
 
hej dziewczynki
wpadłam życzyc dobrej nocki
ze mną źle psychicznie a jeszcze do tego ten stres jutrzejszy
proszę o kciuki o godz. 11
jak wrócę napiszę choc pewnie nie będzie się z czego cieszyć bo idzie mi niestety fatalnie dziś

spokojnej nocy
 
hej dziewczynki
wpadłam życzyc dobrej nocki
ze mną źle psychicznie a jeszcze do tego ten stres jutrzejszy
proszę o kciuki o godz. 11
jak wrócę napiszę choc pewnie nie będzie się z czego cieszyć bo idzie mi niestety fatalnie dziś

spokojnej nocy

jutro o 11 &&&&&
dasz rade
a czemu psychicznie jest zle??
co sie dzieje??
 
hej dziewczynki
wpadłam życzyc dobrej nocki
ze mną źle psychicznie a jeszcze do tego ten stres jutrzejszy
proszę o kciuki o godz. 11
jak wrócę napiszę choc pewnie nie będzie się z czego cieszyć bo idzie mi niestety fatalnie dziś

spokojnej nocy
Kasia nie dawaj się! postaraj się odsunąć trochę dołka na bok przynajmniej do czasu jutrzejszego testowania, bo tych głupich testów się wykułaś, sama wiesz, że dobrze Ci wychodziły i bez sensu by było jakbyś przez nerwy była z tym do tyłu. Więc Ty dobrze klikaj a,b,c a my będziemy kciukasy ściskać i na pewno wszystko będzie dobrze! główka do góry!
 
reklama
Do góry