reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ostatni okres mialam 2 dni a zawsze mam 5 dni, a testu nie robilam. Zobaczymy jutro co lekarz powie, bo ten co gadal przez telefon to jakis kompletny dupek. Oby nie mial racji

@ trwający 2 dni o niczym nie świadczy jeszcze. Ja w kwietniu br dostałam @ w 25dc (co się u mnie nie zdaża) i trwał 1,5 dnia a ciąży nie było. Po prostu zwariował mi na chwilę organizm.
 
Majulek, to ten na początku sierpnia okres był 2 dniowy?

trzymam kciuki za dobre wieści

Kasiu, i jak tam i jak tam poszło testowanie?

Agatko, co dr powiedział????

She, twarda ta Twoja mama z fochaniem. a w pracy już obwieściła Waszą nowinę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malutka mam nadzieje, że nie pomyliłam niku, przy poronieniu są raczej obfite krwawienia utrzymujące się do około 2 tygodni, może miałaś bardziej obfitą miesiączkę, ja poprzednio miałam 4 dni i nosiłam tylko wkładki, a teraz mam bardzo obfitą i bolesną, myśle, że to nie było poronienie, chyba, że jakieś krwawienie w ciąży, napisz co ci lekarz powiedział.
 
Do góry