reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam kochane
przylazłam do Was z kawką zasnęłam o 5 rano no Wercia pozwoliła pospać do 11 a za oknem leje no i taki efekt że czuję się jakby ktoś młotem w głowę strzelił jedyny pozytyw - testy idą fantastycznie normalnie nauczyłam się myśleć;-);-);-);-):-):-):-):-)

AGATKO kochanie jak minęła Twoja podróż na pewno jesteś zmęczona i odsypiasz no i za S stęskniona więc nadrabiacie ale odezwij się do nas potem.
 
reklama
Ola 81 ja też myślę, że to nic groźnego, ale strasznie upierdliwe było. A piszę o stosunkach interpersonalnych dorosłych dzieci alkoholików. Agatka chyba pisała, że dopiero w poniedziałek się odezwie, też mam nadzieję, że podróż obyła się bez przygód.
Natalineczko ja mam kilka takich kawałków przy których lubię sobie popłakac i kilka takich, które dodają mi energii
Kasiu widzisz, trening czyni mistrza, testy pójdą Ci bez problemu. Ja też niewyspana i z kawką siedzę, a pogoda do bani, a raczej do poduszki
 
Olu na szczescie boli tylko jak stąpam całą siłą na nodze.
Kasiu założyłam temat o kobietkach kierowcach i przyszłych kierowcach na forum ogólnym;-), trenuj testy trenuj.

Dziewczynki spada mi już napięcie w piersiach czyli nie ma fasolki moge startować do dentysty w przyszłym tygodniu, oglądałam sobie ząbki z takich wiekszych ubytków to 3 widze tylko.:-)
 
Hej dziewczynki, ja też z kawusią :tak::tak: i wstalam dziś dosyć późno, ale co tam.
Bylam u ginki i powiedziala, że najprawdopodobniej mam zachwiane hormony, ale oczywiście nie zlecila badań, tylko chciala mi dać tablety anty na 3 miesiące, ale jak zobaczyla moją minę, to skończylo się na luteinie i mam ją wziąc od 19 dc przez pięć dni, trochę się :wściekła/y:, chyba sobie sama zrobię tarczycę i prolaktynę, bo progesteron, to dopiero w 21 dc, a ja już wtedy będę na luteinie :dry:, jakbyście kochane mialy chwilkę, to powiedzcie mi, co ja dokladnie mam sobie zbacać z tej tarczycy, jak nazwać te badania.

a poza tym, to zbadaliśmy żolnierzyki męża mego i wyszlo fajnie w miarę, ale są leniwe dość, więc zaraz muszę coś poczytać o tym i usprawnić dietę.
 
Dzień dobry :-)

Dzisiaj się tylko witam i lecę do prasowanka i sprzątania :tak:

Może odezwę się jakoś wieczorkiem :sorry2:
 
AGNIESZKA0204

Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami.
Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć
i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana.
Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych
i odwagi by je spełniać.
Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek...
 
NATALINECZKA fajnie mieć taką piosenkę

MONIAG trzymam kciuki za Wasze gniazdko aby szybko wszystko udało się pomyślnie załatwić

KOBIETKA22 biedactwo mam nadzieję że ból szybko minie byłam na wątku dla mamusiek za kółkiem ale napiszę tam chyba dopiero wieczorkiem

OLA a Ty kochanie co porabiasz w taka paskudną sobotę bo ja to chyba jak przez cały ostatni tydzień z testami jak ja Ci zazdroszczę że masz to już za sobą

RUDA-85 no to chyba taki dosyć mocny temat pracy
a Agatka faktycznie pisała że na weekend zostaje bez neta

DAAA witaj, tylko za bardzo nie szalej ja jak ostatnio się za prasowanie zebrałam to sobie rękę nadwyrężyłam

KAROLA a Ty kochanie jak się czujesz mam nadzieję że mąż już przeprosił i wszystko jest ok


a u mnie słuchajcieMASAKRA mieszkamy w bloku naczwartym ostatnim piętrze R wstał siedzimy sobie a tu coś kap,kap,kap dach nam przecieka:szok::szok::szok:
zadzwoniliśmy do administracji ale dowiedzieliśmy sie tylko tyle że dzis nam nikt nie pomoże bo po pierwsze fachowca brak a po drugie pada więc zostało patrzeć na sufit i modlić się by nie padało do poniedziałku
zawsze coś nam się przytrafi
 
Agnieszka nic sie nie chwaliłaś że dzis jestes o roczek starsza:-)

Z okazji urodzin zycze Ci usmiechu, nawet gdy Cie spotyka smutek lub bolesc, teczy na niebie, ktora przypomni, ze i nad najciemniejszymi chmurami swieci Slonce, pewnosci ze o Tobie ktos mysli, kiedy czujesz sie samotny, przyjaciol ktorzy Ci wskaza piekno ktore maja widziec Twoje oczy, pewnosci w watpliwosciach, cierpliwosci przy akceptacji rzeczywistosci oraz sily w przekazywaniu milosci!
 
kasia ja własnie zjadłam obiadek. Później robimy sobie z m lekko zakrapiany wieczór :-)
Testy zdałam za pierwszym razem, jazda gorzej. Ale wierz mi szczerze nie chciałabym jeszcze raz zdawać. Tobie zaś życze powodzenia.
Dach przecieka:szok::szok::szok::szok: To tylko nadzieja w tym że do poniedziałku nie bedzie padało:no::no:
 
reklama
Cześć dziewczęta,
ja dziś odpoczywam, odwiedziła mnie siostra z córcią i sobie razem odpoczywamy, bo u nich szwagier i mój P. panele kładą.

No a poza tym to nic.

Kaska0201 oby przestało padać tam u Ciebie, bo garnków Ci zabraknie i misek, poza tym szkoda mieszkania i ścian. Na takie rzeczy administracja powinna reagować od razu.

Agnieszka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Ola to miłej imprezy, coby Cię jutro głowa nie bolała za bardzo.

Pozdrawiam
 
Do góry