reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie dziewczyny
Ilonka --ja sobie na odskoczni teraz jestem - i tam też Ci odpisalam :)
a tak dla informacji :-) :
przenioslam się tam, i chcę się z Wami pożegnac na jakiś czas, ponieważ myśl o ciąży i starankach została przesunięta na przyszłość.
Póki co robię badanka, czeka mnie zabieg na szyjce macicy, prawo jazdy - na które wlaśnie się zapisalam (a muszę je zdać przed ewentualną ciążą, ponieważ w ciąży będę mogła tylko leżeć...).
Podczytuję Was w miarę systematycznie :) i jestem na bieżąco choć zapewne po 28 sierpnia już taka systematyczna nie będe - czeka mnie wielki powrót do pracy.Nie byłam tam od 30 grudnia 2008!!więc podejrzewam,że ciężko będzie, ale najwyższy czas zająć głowę czymś innym...

Trzymam kciuki za dwie II tych które na to czekają i WSZYSTKICH starających się, i za pomyślne, spokojne ciąże tych, które już cieszą się fasolkami!!!

:happy:pozdrawiam kochane:happy:

gabrysiaa powodzenia kochana, czekam na wieści o twoich dwóch kreseczkach też:-)
 
reklama
hej królewny
mam nadzieję że ten tydzień który się rozpoczął będzie przynosił same dobre wieści
ja już po jednym pobraniu krwi za dwie godziny następne (pani doktor podejrzewa cukrzycę więc i na czczo i po jedzeniu mnie badaja) no i przy okazji moje tsh sprawdza
a teraz biorę się za mycie okienek
miłego dnia dziewczynki
 
Witajcie kochane w poniedziałkowy ranek:-):-) słoneczka ja nie długo będę się szykowała do pracy idę na 12h do 20.00 8godzinek:-):-) bardzo się cieszę bo sobie w końcu odpocznę:-) skarbeczki życzę wam miłego poniedziałku i słonecznego na pewno później zajrzę z pracy bo jesteśmy dzisiaj w 3 osoby więc będzie trochę luzu:-):-) buziaczki kochane
 
Witam w poniedziałek.

Karola w końcu czas pracy krótszy. No i niedługo L4 bardzo dobrze.:tak::tak: Musisz odpoczywać.

Asiu Ty pewnie zawalona pracą i szukaniem sukni. Pozdrawiam:-)

Agatko skarbie jak po weselu???:-):-) Nogi bolą???


Kasiu0201 no czas najwyższy sie w końcu przebadać. Tylko żeby niczego złego nie znaleźli:tak::tak:

Agnieszka0240 Tobie równiez miłego dnia. Czy dzis nie masz jakiegoś testy ze znajomości języka???

Lenka korzystaj ostatni tydzień Twojej "WOLNOŚCI":-):-):-);-);-);-)

kasiamaj a Ty juz wyjechałas???

AgaAj naisz cokolwiek:-:)-:)tak::tak:

Słodziutka u Ciebie co słychać???????

Carri Ty jeszcze sie wczasujesz??????????:szok::szok::szok::szok::szok:

Gloria a Ty gdzie??? Złozyłas szafe i znikłaś:tak::tak::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zamknęłas się w niej;-);-);-)

Nikki córcia łobuzuje w brzuszku????????

Haniu Ciebie tez mało????

ilonka skarbie Ty pewnie po nocce jesteś i odsypiasz:tak::tak: Kolorowych snów:-D:-D

Motylku a Ty jak sie czujesz??? Choroba juz całkiem mineła??? Mała Wercia rośnie?????

MamoSówko Twoje złe samopoczucie tez juz minęło mam nadzieję:tak::tak: I że Sóweczka rośnie:-):-)

Sonitko a co u Ciebie??? Jak po odpoczynku????

kingus Tobie już nie duzo zostało do pojawienia sie małej Kini na świecie:tak::tak: Super:-):-)

PatiB
co sie u Ciebie dzieje??? Odezwij się:tak::tak:
Selenko a Jak Nasza mała Madzia??? Rośnie??

Pixelko
Ty chyba od porodu nie dałaś żadnego znaku:-( Napisz jak dzieciatko, mam nadzieje że wszystko dobrze.

Wróbelku
jak maluszek??? I jak Twoje układy z teściową??? Mam nadzieje że już Cie tak nie denerwuje;-)
Wszystkie was dziewczynki bardzo mocno pozdrawiam
 
olcia mam nadzieję że 27sierpnia usłyszę jak bji serduszko wtedy będę w 6 tygodniu i 1 dniu tylko nie wiem czy nie będzie jeszcze za wczesnie lekarz który mi robił usg powiedział .że już powinno być widać bardzo się boję ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:-)
 
karola u każdej kobiety jest inaczej. Ja swojego maluszka serduszko usłyszałam dokładnie w 6 tygodniu. Ale u innych może sie pojawic tydzień później. tak mi bynajmniej lekarz tłumaczył. Bo każda kobieta ma rózne cykle. A ciąże z reguły liczą od ostatniej @. Co nieraz nie pokrywa sie z faktycznym tygodniem, Tak że nie martw się. Tylko bądź pełna wiary i optymizmu. Bedzie wszystko dobrze. Tylko tak może być. Tak sobie tłumacz.
 
Cześć dziewczyny. Witam po weekendzie. Dzisiaj wyjechał ostatni gość, więc bede pewnie troche odpoczywać, trochę sprzątać po gościach:-)

Kasikkz pewnie że mały cud -z kropka rośnie taka cudowna istotka. Ty też się doczekasz i moze szybciej niż myślisz? trzymam kciuki żeby te rzeczy nie musiały za długo leżeć w szafie:-) czekasz 6 tygodni -to sprawa indywidualna ja słyszalam nawet o 9 tygodniach ale zapytaj lekarza kiedy przyjdzie i niech zobaczy czy wogóle przyjdzie;-)
Przyjśc przyjdzie na pewno, jeszcze się z M nie spotykaliśmy chiałam poczekać na pierwszą @. A jej dalej nie ma. Trochę mi już go szkoda. Nie wiem teraz czy dalej czekać. Pani doktor kazała czekać 6 tygodni ze spotkanakami. Więc sama nie wiem:-)
witajcie;)niedawno straciłam dzidziusia ale postanowiłam znowu spróbowac wiec moze teraz jestem w ciazy w 1tygodniu i 2 dni;)okaze sie za 4-5 tygodni
Witaj. Oby już w twoim brzuszku był już kropek:)

Witam was kochane :-):-) mam taką nadzieję że wszystko będzie dobrze :-) w pracy powiedziałam już kierownikowi że jestem w ciąży przyjął to nie najgorzej teraz będę pracowała po 8 lub 6 godzin a od 27 sierpnia idę na zwolnienie bo pani doktor powiedziała że jak mam taką pracę to lepiej nie ryzykować i bez gadania mam dostać zwolnienie. Skrabeczki życzę wam miłego wikendu:-)
W końcu zwolnisz tempo. Nie ma co ryzykować.Trzeba sie oszczędzać.

Olu a co tam u Ciebie. Pamietasz o wszystkich a nic o sobie
 
kasikz u mnie jak narazie nic nowego. Tyle szczęscia ostatnio na naszym forum, że o sobie to aż nie wypada pisać ;-)

Mąz jak musi to poczeka. On sie męczy ale pomysl że Ty zapewne też. Nie myśl o nim tylko ale i o sobie czy Ty juz jesteś gotowa. My sie poprzytulalismy 4 tygodnie po zabiegu. Wcześniej w ciąży miałam zabronione , tak że mój T wytrzymał prawie 4 miesiące i dał rade. Bo jak twierdził dla dobra mojego.
 
reklama
Do góry