reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc Dziewczynki:)
Nawet nie macie pojecia jak mi szybko weekend przelecial...
Nie znosze poniedzialkow i rannego wstawania-hihi.
Gosiu przykro mi,ze jedna kreseczka;ale jak nie teraz to moze w przyszlym miesiacu bedziesz miala super niespodzianke w postaci dwoch:)

Milej niedzieli Kochane:)
 
reklama
Witam w niedzielę tak rano i z kawą. Pierwszy raz chyba :-)

Wczoraj nie wytrzymałam i kupiłam test. Zrobiłam go dziś rano, ale wyszła jedna kreska. Czyli pozostaje mi czekać dalej na @.
Gonia jak nie w tym to wnastepnym może sie uda. Naważniejsze że juz przylazła @.


Witam Was kochane w niedzielę i zycze wspaniałego dnia.
 
witam was wszystkie
w pierwszej kolejności nie dziękuje żeby nie zapeszyć -wiolka_1982, Nikki, kaska 0201, ilonka 26, karola322

Witajcie kochane ja znowu nie doczytam bo duzo tego.Niestety wczorajszy 13 okzał sie pechowy dla mnie.Obódziłam sie sie z gorączką ponad 40 stopni i z drgawkam.Ledwo dałam rade po M zdzwonic bo dzieckiem nie dała bym rady sie zajac:no:.Zabrali mnie do szpital z podejrzenim swiniskiej grypy.Na szczescie po badaniach okazało sie ze to "tylko" zapalenie dróg moczowych i dzis póscili mnie do domu bo temperatura sie unormowała.Mam serdecznie dosc szpitali:no: na nastepne 100 lat.
jak dobrze że to nie swińska grypa uff trzymaj sie i badz dzielna nie daj sie chorubsku


witajcie;)niedawno straciłam dzidziusia ale postanowiłam znowu spróbowac wiec moze teraz jestem w ciazy w 1tygodniu i 2 dni;)okaze sie za 4-5 tygodni
oby tak było ale zostań znami bedzie ci łatwiej a dla twojego aniołka
[*]


Witam was kochane :-):-) mam taką nadzieję że wszystko będzie dobrze :-) w pracy powiedziałam już kierownikowi że jestem w ciąży przyjął to nie najgorzej teraz będę pracowała po 8 lub 6 godzin a od 27 sierpnia idę na zwolnienie bo pani doktor powiedziała że jak mam taką pracę to lepiej nie ryzykować i bez gadania mam dostać zwolnienie. Skrabeczki życzę wam miłego wikendu:-)
i bardzo dobrze teraz długi urlop i otpoczywanie na całego bardzo dobrze ze ginia ci to zaproponowała musisz sie bardzo oszczędzać i cieszyć tym wspaniałym stanem
przykro mi ale nie trać nadzieji , mam nadzieje ze to juz ostatnia miesiaczka przez najbliższe 9 miesięcy
 
Witam:-)
Witam wszytskich:)
czytam wasze posty i chyba pierwszy raz gdzies zapala sie u mnie nikla iskierka nadziei, że może i mi za drugim razem się uda i bede mogła wam się pochwalic fasolką...
Witaj

Dziewczyny, zrobiłam drugi test. Jedna wyraźna krecha. Nie będzie dzidzi. Nie teraz :-)
:-(

Mam serdecznie dosc szpitali:no: na nastepne 100 lat.
Współczuje, mam nadzieje że już lepiej się czujesz

Kochane to mój pierwszy tak długi post i jestem dumna z siebie że mi się w końcu udało do Was wszystkich na raz napisać.
Byliśmy dziś na zakupach dla Werci po kreację na początek roku ale niestety jeszcze pustki w sklepach więc dopiero za tydzień może coś kupimy.
Piękny post :-):-)
No tak jeszcze się sezon nie zaczął ;-);-)

witajcie;)niedawno straciłam dzidziusia ale postanowiłam znowu spróbowac wiec moze teraz jestem w ciazy w 1tygodniu i 2 dni;)okaze sie za 4-5 tygodni
Witaj, trzymam kciuki

Witam was kochane :-):-) mam taką nadzieję że wszystko będzie dobrze :-)
Nie ma wyjścia musi być dobrze;-)
 
Tak pewnie przygotowan duzo a teraz ostatni tydzien bo 22 juz slub i to fryzjer to paznockie itd.A dzis jestem po wczorajszym paniejskim i caly dzien leze w lozku i moim narzeczonym dzin leniuszka mamy;-)ciezko wstac.Gratuluje nowym mama;-)i zycze spokojnych 9 miesiecy bez stresowych;-)
 
ola ja dziś miałam też wolne, ale jutro niestety do pracy na rano i oczywiście na 12h :(

gosialew to czekamy w takim razie do poniedziałku :)

lenka
jesteś rozgrzeszona, w końcu każda wie ile przygotowania do ślubu potrafią zająć czasu :)

alutka
trzymam kciuki, bo limit aniołków wyczerpany, zdecydowanie!!

karolka jak się czujesz?? Mam nadzieje, ze szef nie robił w pracy problemów??

katarzynka, gabrysia, gosia, ola, she, nikki, carri gdzie wy się podziewacie?
ilonka byłam w szoku bo przyjął to naprawdę spokojnie:-):-) do 27 sierpnia będę pracowała po 6 lub 8godzin a od 27 idę na zwolnienie bo tak powiedziała pani doktor że nie ma co ryzykować i nie mam nic do gadania:-).czasem boli mnie teraz brzuch ale to chyba normalne bo tam się pewnie macica rozszerza.
 
witajcie
GosiaLew, szkoda że nie tym razem ale nie martw się przyjdzie i na ciebie pora :)
Karolka, pewnie że idź na L4, po co masz się męczyć
Lenka, to do ślubu już blisko :)

wskiknęłam tylko na chwilkę, bo padam na twarz, a jutro znów na rano 12, więc masakra
pozdrawiam was wszystkie
 
Witajcie dziewczyny
Ilonka --ja sobie na odskoczni teraz jestem - i tam też Ci odpisalam :)
a tak dla informacji :-) :
przenioslam się tam, i chcę się z Wami pożegnac na jakiś czas, ponieważ myśl o ciąży i starankach została przesunięta na przyszłość.
Póki co robię badanka, czeka mnie zabieg na szyjce macicy, prawo jazdy - na które wlaśnie się zapisalam (a muszę je zdać przed ewentualną ciążą, ponieważ w ciąży będę mogła tylko leżeć...).
Podczytuję Was w miarę systematycznie :) i jestem na bieżąco choć zapewne po 28 sierpnia już taka systematyczna nie będe - czeka mnie wielki powrót do pracy.Nie byłam tam od 30 grudnia 2008!!więc podejrzewam,że ciężko będzie, ale najwyższy czas zająć głowę czymś innym...

Trzymam kciuki za dwie II tych które na to czekają i WSZYSTKICH starających się, i za pomyślne, spokojne ciąże tych, które już cieszą się fasolkami!!!

:happy:pozdrawiam kochane:happy:
 
reklama
Do góry