reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witajcie;)niedawno straciłam dzidziusia ale postanowiłam znowu spróbowac wiec moze teraz jestem w ciazy w 1tygodniu i 2 dni;)okaze sie za 4-5 tygodni
 
reklama
Basinka 27 - przykro mi że Ciebie też to spotkało, trzymam kciuki, żeby okazało się że nosisz pod sercem małego okruszka:)Zostań z nami!

Jeszcze udało mi się do Was zajrzeć z rana:)
MIłego dnia!
Pozdrawiam i ściskam wszystkie:)
 
She ja myślę podobnie jak ty, ze wszystko ma swój cel i dlatego to życie czasami mocno nas doświadcza, żeby nam coś ważnego uzmysłowić. Mojemu męzowi ta sytuacja otworzyła oczy i już teraz inaczej podchodzi do niektórych rzeczy

Motylku, to straszne przez co musiałaś przejść, mam nadzieje ze jak już wiadomo w czym jest problem to leczenie pomoże jak najszybciej. Trzymam kciuki!

Karolka, Agatka, Mazia, Nikki modlę się za wasze dzieciątka każdego dnia, więc musi być dobrze!!
Nikki trzymam kciuki za usg połówkowe

Kaska szkoda, ze wam nie udało się nic kupić ale myślę, ze to kwestia tygodnia i w sklepach będzie wszystkiego od zatrzęsienia

Wiolka miłego wypoczynku :)

Pozdrowienia dla nowych mamuś aniołkowych, dla zafasolkowanych i dla starających się i jeszcze czekających :)
 
Witam was kochane :-):-) mam taką nadzieję że wszystko będzie dobrze :-) w pracy powiedziałam już kierownikowi że jestem w ciąży przyjął to nie najgorzej teraz będę pracowała po 8 lub 6 godzin a od 27 sierpnia idę na zwolnienie bo pani doktor powiedziała że jak mam taką pracę to lepiej nie ryzykować i bez gadania mam dostać zwolnienie. Skrabeczki życzę wam miłego wikendu:-)
 
Dziewczynki witam

Motylku to musiałaś mieć niezłego stresa... Najważniejsze że wszystko dobrze.. Trzymaj się

Gloria no to teraz zasłuzyłas na odpoczynek... Miłego urlopu:-)

Basinka witaj. Dla Twoich Aniołków
[*]
[*] . I zostań z nami

karola w końcu zwolnisz tempo i bardzo dobrze. Lepiej nie ryzykować.

Wiolka, agnieszka witam Was i zycze miłej soboty.

Ilonka a Ty dzis wolne??

kasia kreację jeszcze zdążycie kupić. Lepiej poczekać niż kupić cos co się Werce by nie podobało:-)

Wszystkie Was gorąco pozdrawiam i życze miłego dnia
 
Karola wielkie gratulacje!!!

A ja testu nie zrobiłam, @ nie dostałam. I jak zrobię test to w poniedziałek. Nie mam żadnych objawów ciążowych jeszcze, ale one przychodzą z dnia na dzień, nawet piersi mnie nie bolą( a wtedy bolały mnie od początku, jeszcze przed planowaną miesiączką) Tylko brzuch boli czasem jak na okres. Jak coś to wam powiem jak zrobię testa.
 
reklama
witajcie
witam wszystkie nowe Aniołkowe Mamusie
staram się poczytywać bo jestem sercem związana z tym wątkiem... nikt mi tak nie pomógł jak wspaniałe koleżanki... one wiedzą o kim mówię....
13X13, Karola322 serdecznie gratuluję II.... cóz mozna życzyć? spokojnych 9 miesięcy
dla wszystkich staraczek duuużżżo siły i cierpliwości.... ja od przyszłego miesiąca chyba się zdecyduję... wielkich nadziei nie mam ale cóż może mój limit Aniołków juz sie wyczerpał?

spokojnych dni
i usmiechu
 
Do góry