reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Haniu nocna ktoś mi dzisiaj w tym pomógł :zawstydzona/y:;-)

Asiu Angelko - jak u Ciebie? Na jakim etapie jestes? Staranka? Badanka? Czekanie na @?????

Agnieszko bardzo dziękuje...

13x13 - bardzo miło czytać takie posty. Dlatego Tak trudno "bez Was żyć"...

She1978 - witam na forum. Czytałam Twoją historię.. jeśli macica sama się oczyściła to "lepiej" jednak że obyło się bez zabiegu. Czy to Ty miałaś problem z liczniem dni cyklu?

Pati - dziękuje...nisi@
 
reklama
Edytko.... u mnie... hm... badania porobione, troszkę opóznia mi sie trzecia @, i chyba staranka, ale nic na sile, bez odliczania dni, mierzenia temperatury itp....
w wakacje musze przysiąść nad magisterką....
martwię się troszkę brakiem @, po zabiegu zamrazania tych krosteczek przez chwilke krwawilam a jak nadszedł termin @, to nic.... :sorry:
dzis juz myslalam ze nadejdzie bo kregosłup i podbrzusze bolalo strasznie ale jednak nie....
 
Cholerka :-) Tak czytam Pati... i nie pomyślałam w sumie o tym, że życie płata figle z tą owulką.
Miałam ból jajników dopiero w weekend... I teraz to już w ogóle nic nie wiem :eek: Typowe staranka na nic, natura i nasza podświadomość same wszystko układają. Coraz bardziej ciekawa i niecierpliwa jestem :-D


BUZIAKI DLA WSZYSTKICH
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Edytko Ty jak zawsze o wszystkich pamietasz. Trzymaj się kochana bardzo cieplutko i mocno. Płacz ile chcesz jeżeli Ci to pomaga. Buziaki mocne. Jejku nie wiem co więcej napisać.
 
Sonitko...tak to jest, podświadomosc....u mnie po 2@ bóle na owu miałam w 14dc a 15dc były staranka i 17dc ....i jak widac trafilismy....a 28dc juz miałam II
 
reklama
Kochane ja ide spac po malutku...
Ostatnio to w ogole mam dziwne przeboje bo wydaje mi sie,ze chce mi sie spac a jak sie poloze to nie moge zasnac...
No a na poczatku to ciagle mi sie chcialo spac...

Dobranoc.Kolorowych snow:)
 
Do góry