reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Olcia ..dziękuję.


My jeszcze nie. Ja tak bardzo się boję, że coś może być nie tak, że najpierw chce porobić badania. Bardzo chcę i bardzo się boję. Znam siebie i wiem że gdyby coś się tfu tfu stało, to nie wybaczyłabym sobie że nie zrobiłam do końca badań. Jeszcze nie nadszedł właściwy czas dla mojej psychiki. Mozę za 2-3 miesiące.

trzymam kciuki za Wasze owocne starnka :-);-)
 
reklama
a kiedy zaczynacie staranka ? :-)

Koti ja dostałam właśnie pierwszą @ po 28 dniach, idę w tym tygodniu do gin i czekam na jego wypowiedź "co by było gdyby...". Zna mnie i uważnie dobiera słowa bo wie ze sama sobie przetłumaczę jak chcę:) zrobię badania i po drugiej @ zaczynamy starania jeśli wszystko będzie dobrze... za wcześnie? zobaczymy
 
Rozumiem, każdy indywidualnie podchodzi do tego. Powiem Ci że nie myślałam żę tak szybko będę gotowa na Staranie sie o następną dzidzie. Ale wiem że już jestem gotowa psychicznie. Fizycznie też nie jest podobnież źle. Co do badań też Cię rozumiem. Ja mam nadzieje że u mnie dalej jest wszystko w normie jak przed ciążą. Ale musze to sprawdzić.

Koti nie ma za co ...
 
13X13 czy za wczesnie - to indywidualna sprawa. Wazne, żeby endometrium sie odbudowalo i zebys Ty byla gotowa ;-) . Trzymam kciuki za wizyte :-)
 
Olcia mnie sie wydawalo, ze jestem gotowa, ale jakos mam coraz mniej pewnosci :zawstydzona/y: Im blizej tym bardziej sie boje ;-):zawstydzona/y:
 
Koti to chyba normalne że masz takie wachania. Jak pisałam każda inaczej podchodzi do tego. Jak będziesz gotowa to zaczniesz i Ty starać się. A jak masz coś robić wbrew sobie to lepiej poczekać
 
ja jestem typem panikary, wiec nawet nie dziwi mnie moj strach.

zastanawiam sie jak jest z l4 w ciazy po poronieniu. Czy lekarze bez problemow daja. Ja mam stresujaca prace i wole isc na zwolnienie. W pierwszej ciazy nie poszlam, bo ciaza to nie choroba ... :-(
 
reklama
Przeszłam chyba metamorfozę...poukładane życie, praca, dobre pieniądze i ten pęd za karierą... nagle pojawiło się w naszym życiu dziecko?jakie dziecko -mój mąż się cieszył a kiedy minął mój szok nie wyobrażałam sobie dnia bez naszego maleństwa... przed zabiegiem krzyczałam że nigdy więcej że nie chcę... a później czekałam na pierwszy @ bo to znaczyło że mogę robić badania, że dowiem się czy wszystko ok... że będziemy mogli się starać. Jeśli to sprawa mojej psychiki to pomimo cierpienia jestem bardzo gotowa -wiem jak duży będzie strach, ale na pewno nie większy niż nadzieja że wszystko będzie dobrze.
 
Do góry