reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dobranoc wszystkim. Sobota to dzień zajęć dla Mnie, brak czasu na wszystko.
Allaa, dziękuję za wsparcie, Ja ciągle pamiętam Twój 16 tydzień.. tak dawno to było.
Dobranoc.
 
reklama
No i se narobiłam po zakupach odoczełam ,zjadłam obiadek i namówiłam M na spacerek:sorry:.Niestety po 15 mni.brzuch zrobił mi sie twardy jak diabli:no:,a taka ładna pogoda dzis była to chciałam wykorzystac.Razem z M doszlismy do wniosku ze jedego dnia to musimy wybierac zakupy albo spacerek.Normalnie jak stara baba marudze:wściekła/y:.I zrobiłam sobie impreze z bolący mrzuchem,normalnie jaka stara taka głupia:zawstydzona/y:.

GOSIA LEW nie licz tak dokładnie wszystkiego bo sie zestresujesz i ciezko bedzie Ci zajsci w ciaze.Ja tak miałam po pierwszym poronieniu i mimo ze wszystko było teoretycznie ok 2 lata nie zaciazyłam ,dopiero jak zajełam sie slubem okazało sie ze jestem w ciazy.Paranoja.Zreszta teraz bylo podobnie bo chcielismy starania zaczac od stycznia a w grudniu okazało sie ze jeste w ciazy:happy:.Oczywiscie zrobisz jak chcesz ale to taka moja podpowiedz:happy:,cieszcie sie soba a nie kochajcie sie dlatego zeby malenstwo powstało:tak:.Trzymam kciuki za Ciebie kazda starajaca sie z Naszego grona.Buziole i dobranoc.
 
Motyl12 do finishu jeszcze troszke Ci brakuje więc przynajmniej do 34tc oszczędzaj się, a jak ci brzuch twardnieje częściej niż 10 x na dobę poradź się lekarza....więcej leż...

mi nie twardnieje ale ja 36tc skończyłam i zaczynam 37:-D

Jutro dzień dziecka, gdyby nie wyszło tak jak wyszło już bym miała 3 miesięcznego brzdąca....no ale za miesiąc i ja doczekam się maluszka więc smęcić nie ma co....
 
Dzien doberek:-).

Mi tak stwardniał pierwszy raz ale dzieki za podpowiedz:tak:./W poniedziałek mam wizyte u położne to sie tez jej podpytam.
A w Anglii znowu piekny dzionek sie zapowiada:-D,tylko sie cieszyc.
 
Cześć Dziewczynki!!!
Dziś trochę pospałam, w nocy miałam lekkie załamanko nerwowe, płakałam do poduszki i M. mnie pocieszał. Pogadaliśmy sobie chwilkę i jest lepiej. A teraz mnie głowa boli.
Motylku aż tak nie zamierzam wszystkiego liczyć i tak dalej, tylko teraz to jeszcze świeże jest i tak naprawdę to ja nikomu nie pokazałam jak mi jest czy było źle i wczoraj chyba już emocje dały ujście, stąd to żalenie na forum i płacz w nocy.
Jakoś się pozbieram.
A u nas też ładna pogoda:-) Ponoć jest cieplutko, ale jeszcze nie byłam na dworze.
 
witajcie

Miłego dnia
poczytuję ale weny brak.... trzymam kciuki za was wszystkie...

Edytko:-(... strasznie ciebie tutaj brak, sercem cały czas z tobą...
 
Czytalam dzis tyci o badankach w ciazy...
Do tej pory mialam 4 razy usg dopochwowe.Czy jak teraz pojde (a bedzie to poczatek 13-tyg) usg beda robic przez powloki brzuszne?
I jeszcze jedno jak wykonuje sie badanie przyziernosci karkowej i w ktorym tygodniu sie je robi?
 
reklama
Witam ponownie pod koniec weekendu. Badania przezierności karkowej wykonuje się od 12 do 14 tyg. j-a tak miałam iść ale to był test PAPA... niestety nie poszłam
 
Do góry