reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A nie wiem kiedy Cichopkowa rodzi. Enka super że masz tak super siostrzenice. Ja też mam chłopca nie swojego którego bardzo kocham i mu tez mówiłam że będę miała dzidziusia. On się bardzo cieszył i gazetki ciązowe mi przynosił i rysunki dla mojego dzidzi już malował. A jak mu powiedziałam że dzidzia jest w niebie, to płakał i powiedział że mu przykro bo dzidzia swojej mamy nie zobaczy. Aż mi łzy poleciały
 
reklama
Enka to tak nie forsuj się.
Ja też mam siostrzenicę, która w lipcu skończy 4 lata. Mam nadzieję, że jestem jej ulubioną ciocią, ale za to mój M. to dla niej idol, tak go wykończy czasem, że pada potem. Zaraz po moim poronieniu byłam jeszcze słaba i chciała się ze mną bawić, to jej mówię, że jestem chora troszkę i sił nie mam. A Amelka się pyta mnie po chwili: a przytulać mogę się do Ciebie? Aż się wzruszyłam. A po chwili stwierdziła, że jednak na chowanego się nadaję :-) Rozbrarająca jest
 
Zresztą w ogóle jak patrzę na małe dzieci to się wzruszam i mi się łezka kręci w oku, bo chciałabym też mieć takie.
 
Gosia będziesz miała. Ja po poronieniu pierwsze dnu to nie mogłam patrzeć na małe dzieci, ale teraz wierze że niedługo będę miała swoje. I już mi małe dzieci nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie bardzo lubie na nie patrzeć.
 
Ja po poronieniu to każde dziecko chciałam tulić. Bardziej zazdrościłam innym w ciąży. Nie życzyłam źle nikomu tym bardziej, że moja siostra też jest w ciąży, ale w głowie miałam pytanie: dlaczego ja dalej nie jestem. Cały czas sobie liczę tygodnie, w którym bym była teraz. Chyba jeszcze trochę minie zanim się pozbieram.
A tak w ogóle to boli mnie dziś brzuch i jajnik. Mam nadzieję, że to owulacja!!!!:-)
 
Ja teraz bym była w 20 tygodniu i dzis było mi bardzo przykro.Bo pewnie ruchy bym już czuła. Ale jestem zdania że trzeba iśc do przodu. Niestety stało sie jak się stało i już tego nie odwrócę, choć strasznie boli strata :-( Ja już chyba po owulacji jestem.
 
reklama
Do góry