reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie!
Kasiek rozumiem Cię, szkoda, że odchodzisz, bo Twoje posty są zawsze takie optymistyczne jednak szanuje Twoją decyzję. Będziemy czekać na Frania i nadal trzymać kciuki.
Szkoda, że coraz mniej "starych" forumowiczek zostało.....czyżby przyszedł czas zrobić miejsce innym potrzebującym.....????
Selenko ale malutko Ci już zostało:-):-):-), cały czas odliczam;-);-);-).
Kubuś ma dziś dwa tygodnie:-):-) i w nocy, chyba z tej okazji nieźle dał nam popalić. Dziewczyny wysypiajcie się póki możecie:tak::tak::tak:.
Alinko jak tam Ignasek??
Pozdrawiam Was serdecznie.
Ja mam to szczeście, że Adi w nocy pieknie śopi( tfu tfu tfu, żeby nie zapeszyć):-D

A ja mam chwilę relaksu, mama wzięła Adiego na spacerek, a ja sobie przynajmniej spokojnie chałupę posprzątałam, a teraz się lenię:-)

Dziewczynki, codziennie o Was myślę, i cały czas wierzę, ze wszystkim Wam się uda, nam się udało i dzięki temu jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, a naszemu synkowi to dalibyśmy nawet gwiazdkę z nieba gdyby była taka możliwość:-)
 
KASKA o ile dobrze pamietam to te tabletki daje sie na podtrzymanie ciazy.Jast to chormon który wytwarzny jest w czasie ciazy im go wiecej tym lepiej dla dzidzi.Czasami lekarze karza je brac juz od połowy cyklu w razie jakby doszło do zapłodnienia ,pomaga to zagniezdzic sie fasolce w macicy.
 
witam dziewczynki z bolem glowy...
wrocilam z pracy i ide polezec ...bo nie wyrobie @ dalej nie ma zrobilamtest i negatywny od wczoraj jedna plamka ale ciaza wykluczona ...nie wiem moze cykle sie wydluzyly po zbijaniu prolaktyny hmmm ...zobaczymy

kaska prolaktyne robi sie w 3 dc chociaz pielegniara mowila ze to nie ma znaczenia ...ja zrobilam i mialam mocno podwyzszona a niby @ mialam jak w zegarku co do dodziny a jednak ...

kasiu kochana szkoda ale rozumiem daj nam znac co jakis czas co u Was ...Buziam

agunia Aj fajnie ze do nas piszesz ....lubie czytac Twoje posty:tak: Moj synek mial szmery nad serduszkiem ale pozniej okazalo sie ze sa to szmery wzrostowe ,,,milej imprezki
fajniutka swinka....

edytko ...przytulaski

buziam Was wszystkie od A do Z

jutro jedziemy do zoo ...ale fajowo
 
duphaston lub luteina to progesteron.ja bralam od 16 dnia cyklu i wczoraj skonczylam. bez tego hormonu nie dojdzie do zagnieżdzenia zarodka po zaplodnieniu.ja mialam go za mało.

Agus fajnie ze z Gosiaczkiem wszystko oki:-)

Marlena udanej wycieczki do zoo,zazdroszcze:-(
 
reklama
Do góry