reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wercia wstała dziś rano i mówi:
-ale miałam sen śniło mi się że mialam małą siostrę Jolę i uczyłam ją chodzić kiedy siedziałam na wózku
aż mi się łezka zakręciła
 
reklama
oby ale jakos nie widzę ze strony R chęci wcześniej zaraz po zabiegu wspominał o tym że nie będziemy długo czekać a teraz ciągle jest zmęczony i nie ma na nic siły

na razie badanka we wtorek cytologia potem tsh ft3 ft4 i wizytka u gina pewnie coś jeszcze bede musiała zrobić
a powiedzcie mi czy powinnam zrobic sobie poziom prolaktyny bo tak czytam rożne medyczne rzeczy i już głupia jestem jakie badania ?po co ?na co ? kiedy?
pomózcie
 
oby ale jakos nie widzę ze strony R chęci wcześniej zaraz po zabiegu wspominał o tym że nie będziemy długo czekać a teraz ciągle jest zmęczony i nie ma na nic siły
na razie badanka we wtorek cytologia potem tsh ft3 ft4 i wizytka u gina pewnie coś jeszcze bede musiała zrobić
a powiedzcie mi czy powinnam zrobic sobie poziom prolaktyny bo tak czytam rożne medyczne rzeczy i już głupia jestem jakie badania ?po co ?na co ? kiedy?
pomózcie
Może Twój M potrzebuje troszkę więcej czasu.
Ja kiedyś robiłam prolaktynę w 3 dc. Na badaniach to się za bardzo nie znam.
Po poronieniu robiłam tylko tarczycę, tokso, cytologię, usg, na chlamydię albo na cytomegalię(nie pamiętam:zawstydzona/y:) i chyba tyle.
Na pewno ginek Ci wszystko powie.

Uciekam bo coś mnie łepek boli. Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ponownie.
Kaska , ja robiłam prolaktynę, w sumie to nie bardzo pamiętam w jakim celu ale robiłam, progesteron też. Lekarz mi zlecał, ale wyszło chyba ok , bo w tym samym miesiącu zaszłam w tę ciążę. Dostałam Duphaston tylko.
 
a ten Duphaston w jakim celu się bierze
przepraszam że tak potpytuje ale chciałabym wiedxziec o co pytac ewentualnie lekarza a całkiem zielona jestem w tych sprawach
 
Enka1, dobrze, że się odezwałaś, i dobrze, że brzuszek już mniej boli.

kasia..ja rozumiem toja decyzję bo powolutku, powolutku zaczynam o tym całym horrorze, bólu i strachu zapominać i cieszyć się że niedługo będzie finish....ale jestem tu czasem dla tych co potrzebują nadziei do walki...no i dla tych co odliczaja do porodu....
 
reklama
W koncu wrocilam...Bylam z moim M po ciuszki dla niego...Az mnie nozki bola od tego chodzenia.
Patrze na moj suwaczek i juz jutro zaczynam 11 tydz...Pamietam jak bardzo balam sie przez pierwsze tygodnie ciazy,ze stanie sie to co ostatnio...Teraz tez sie boje,ale z kazdym dniem wzrasta nedziej,ze bedzie do konca dobrze:-)

Milego po poludnia:)
 
Do góry