reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
bo ja chyba normalnie gupia jestem endo kazala brać letrox w dawce 150 mg na dobe i powiedziala jeszcze ze to moje wysokie tsh to sie dlugo bedzie zbijac wiec ja gupia bralam 200mg no i przedobrzylam na wlasne zyczenie
 
a ja od Selenki,która miała z tym problemy wiem inaczej
tzn podpytaj ja bo ona na bank bedzie wiedziała
wydaje mi sie,ze o,5 to dla staraczek jest dobra norma
 
hej a w którym dniu cyklu robiłas to tsh? bo powinno sie zrobic najlepiej 2-4 dc wiec to moze dlatego masz takie wyniki
 
norma dla staraczek to tak jak mówi kaska najlepiej 1-2 a idealnie to koło 1 jak jest. to nie wiem jak jest z norma tsh w 7dc ja robilam w 3 i mialam ok tzn wtedy myslalam ze to 3dc a potem sie okazalo ze w ciazy jestem a ja badanekk porobiłam za prawie 300zł no juz chyba jest ponad 300zł... ale zrobie wszystko zeby bylo dobrze tym razem
 
czesc dziewczynki,

kasiekm, selenka, pixellka cudnie wygladacie - lasencje forumowe ;-):-)

Also, Allaa zadbały by tu przystojniakow nie zabraklo :-)

a Kubuś to prosze dżentelman od małego... róza , slodka minka ... wie jak mame zaczarować ;) i e-ciotki przy okazji


Edytko ... tesknimy
AgaAj .... wroc do nas

ja dzis dostalam maile od gina, ze moje toxo jest prawidlowe. a juz oczywiscie panike sialam :zawstydzona/y: uffffff . Juz mialam wizje jak m moje koty do walizki pakuje .... :zawstydzona/y:
Anetka psiak cudny :-) slodziaczek :-)
 
koti to jak masz kotki to moze tez je przebadaj, bedziesz wiedziala czy one w ogole moga cie zarazic a jak sa zdrowe to je poprostu w domu trzymaj teraz i zakaż polowania na myszy hihi

edytko gdzie jestes???? przed chwila znalazłam posta dziewczyny ktroa w 5 tc miala bete 900 eh.... a ja jestem w 6 buuu... nie stresuje sie...
 
reklama
Do góry