reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
allaa zdjąć szwy? to nie ma tych rozupszczających się?

ojejku, trochę mnie to przeraża, że bez seksu i poród i te szwy...

A jak MAŁŻ bez przytulanek przeżył :-)?
 
Sonitko nie martw sie na zapas!!!!!!!!!!!!

Alla mały jest cudny!!!!!!!!!!!

Mała mi tez testy nie wychodzily jak robilam wczesniej Poczekaj do 1 dnia kiedy powinna pojawic sie @ i wtedy powtorz tescik

Kasiekm Schroniska są pełne takich cudnych psiaków, wybierzcie się cała rodzinką i na pewno znajdziecie IDEALNEGO piechola, ktory będzie wam baaaaaaaaardzo wdzieczny i bedzie was kochal ponad zycie jak moj Spyke

Słodziutka, Aga Aj, Carri, Dlaczegotak, Gabi, Cyniczna i całą reszto "starej" brygady co u Was czemu się nie odzywacie???????????????????

A u mnie nieprzerwanie bole podbrzusza i napiecia, powtarzaja sie co kilkanascie minut i trwaja kilkanascie sekund, jestem wykonczona
 
Idę posiedzieć z córeczką swoja malutką. Przynosi oceny ze szkoły. Na koniec roku z PO np ma 6!w 1 klasie LO. Do napisania.
Super ale zdolna dziewczyna ;-)

Chcialam zameldowac ze u mnie to chyba falszywy alarm był:eek:
Czekamy w takim razie, buziak;-)

jutro kolejny wynik bety...
Trzymam kciuki :tak:


mały daje popalic,,heh wczoraj przez godzine wypychał z boku noge,,,,, a ja łapałam,, heh ale mieliśmy ubaw,;) towarzyski ten mój synio..... tylko czemu on tak bryka,, rano bryka, w południe bryka, wieczorem bryka,,, heheh.....a mnie boli,, bu,,,,,,,ale wiem ,ze jest przynajmniej;) i nic mu nie jest,, chyba wie że o nim mowa,,,,,,,,,,,hhe
Już mały trenuje przed euro ;-);-);-)


Ciekawa jestem czy udało się nam zapylić jajeczko :-)
Trzymam kciuki żeby się udało :tak:
Wczoraj był piękny dzień, Kubuś trzymał w łóżeczku malutką różyczkę dla mamy, aż się wzruszyłam jak to zobaczyłam.
Ale masz mądrego synka ;-);-)
 
Sonitko bez seksu da radę wytrzymać choc jest ciężko;-);-);-);-), no ale dla maleństwa jesteśmy gotowe wszystko znieść. Poród nie taki straszny, juz zapomniałam o bólu.Lekarz odbierający poród umówił się ze mną na porodówce za dwa lata, wtedy mu stanowczo zaprzeczyłam, a teraz rozwazam juz tą opcję;-);-);-);-);-). Szwy zakładają nierozpuszczalne, już się z nimi męczę od 11 dni, ostatnio położna nie chciała ich zdjąć, bo po peknięciu mam zbyt dużą ranę.
Małż bez przytulanek.....hmmm...jakoś wytrzymał.;-);-);-)......
 
reklama
czekam na M i nie wiem kiedy wroci (bo przez deszcz poszedł do pracy dopiero na 13), a ja jestem juz taaaaaaaaaaaaaaka glodna. Ciekawe co zaserwuje na kolacje????????
 
Do góry