reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Modroklejka, gratulacje syneczka :-) sliczne fotki
Ech dziewczynki jak te wasze suwaczki mkną....

Dawno mnie tu nie było i nadrobic nie zdołam....
ale wkleję wam moj przeogromny 29tygodniowy brzuszek :-)
jest tak piekna pogoda, że non stop z wiki na dworze siedzimy i w domku nie mam czasu do bb wejsc nawet...tylko jedzenie i spacerki i place zabaw obskakujemy :-)

Pozdrawiam, tulę nowe dziewczynki, a nowo zafasolkowanym badź starajacym się zycze powodzenie i wiele siły
 

Załączniki

  • 29t.jpg
    29t.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Ślę buziole i fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I idę zjeść rosół... z zup ostatnio jedynie rosół toleruję.
Luby mnie goni... wrócę za godzinkę w takim razie.
 
reklama
Aga piekne słońce, non stop wiki mnie na dwór ciagnie wstaje rano karmie ja i o 10-11 juz na dworku do 13-14, potem 2 h cos porobie wiki wstaje i znowu na dwór, wracam ok 19 wraca m i go karmie, karmie wiki, i juz pora spac....czas mija szybciutko....
 
Do góry