reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie:-)
Cześć dziewczynki.nadal nie mam okresu,a jeżeli chodzi o lekarzy to mnie nerwy biorą,jestem załamana.od 11 dni mi się spóżnia.wizyte bym miała dopiero na 23kwietnia albo na 28..byłam u jednego lekarza i to co on mi mówił to komedie można nakręcić-kłóciłam się z nim bo mi nerwy puściły-nie chciał mi zrobić badania HCG bo nie!!!!!ale kazał kwas foliowy brać i zwolnienie chciał mi wypisać.śmieszny do kwadratu....a ogólnie na teście wyszło brak ciąży.poradźcie mi coś bo już nie wiem co myśleć
Tak jak piszą dziewczyny zrób gdzieś betkę, będziesz wiedziała co i jak.

dobra nie to nie ja ide wykończyć aniołki a potem wkele fotki chyba ;-) w sumie to sie jeszcze zastanowie ;-)
Czekam na zdjęcia;-)

Mam wieści od Gabi.. niestety nie za dobre.
Jest w szpitalu - nie rodzi tylko z powodu spojenia bo jest bardzo źle. Do tego prawie nie ma wód. Dziecko przestało rosnąć i ogólnie kiepsko :-:)-( Z braku miejsca leży w izolatce na strychu i płacze za dzieckiem :-:)wściekła/y::no::angry:...

Tak mi przykro. Dzisiaj jest dla MNIE OKROPNY DZIEŃ....

mamę wzieli do szpitala.. nie jest dobrze... kłotnia z mężem.. :angry::wściekła/y::no::no::no:
Biedna Gabi, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, musi być dobrze.

Edytko Ciebie mocno przytulam.

Witajcie drogie panie:)
ja rowniez stracilam juz 2 ciaze pierwsza to pozamaciczna a druga poronienie w 10 tyg. od ostatniej minelo juz 3 miesiace ( w dzien m. urodzin poronilm tuz przed swietami BN) nie ukrywam ze chce miec dzidzusia ale musze odczekac przynajmniej pol roku
Witaj. Mam nadzieje, że szybko zleci Ci ten czas.

Aga_ir, Selena
pięknie wyglądacie :tak::tak::tak:
 
Witajcie drogie panie:)
ja rowniez stracilam juz 2 ciaze pierwsza to pozamaciczna a druga poronienie w 10 tyg. od ostatniej minelo juz 3 miesiace ( w dzien m. urodzin poronilm tuz przed swietami BN) nie ukrywam ze chce miec dzidzusia ale musze odczekac przynajmniej pol roku

alma rey a po pierwszej stracie robiłaś jakieś badania , po jakim czasie zaczeliście się starać o dzidzię? pa miałam zabieg 6 marca i 26 dni po zabiegu dostałam pierwszą @ tak jak miałam wcześnie j cykle czyli chyba wszystko wraca do normy. Ja jestem takiego zdania co się będzie miało stać to się i tak stanie czy to bedzie teraz czy za pół roku organizm sam wie kiedy może przyjąć nowe życie. tak mi nawet jeden lekarz powiedział że na pewne sprawy nie mamy wpływu i że trzeba porobić badania jeśli wyniki będą dobre wtedy mozna sie starać.
 
Cześć Słoneczka
Wiem, że dawno się nie odzywałam i przepraszam, ale jestem już na swoim, a tam jeszcze nie mam netu (i dopóki M nie będzie miał na 100% załatwionej pracy to nie założy mi necika wiec pewnie jeszcze z tydzień)
Byłam ostatnio na wizycie i nadal wszystko ok, tylko ciagle mam obnizone hemoglobinke, ale juz nieznacznie. Dieta działa cuda.
Mam teraz duuuuuuuuuuzy problem bo strasznie bolą mnie pięty od spodu, wiem ze to głupio brzmi ,ale ból jest przeokropny!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam i uciekam Nieststy nie wiem kiedy będę mogła się znów odezwać, Jakby co to dam zanać Jeżykowi.
 
Ja tylko na chwilunię. Edytka do Mnie dzwoniła, Gabi urodziła. Nie wiem kiedy, nie wiem jak ani nic nie wiem o malutkiej jej córeczce. Przypuszczam,że Edi zda Wam szczegółową relację jak dotrze do domku.
Gabi, tak się cieszę!!!!! Gratuluję. :-):-):-)
Zmykam.
 
selenko dziekujemy za info...tak sie ciesze gabi ze juz malutka po drugiej stronie brzusia ...Witamy Cie Aniu na świecie!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ja tylko znów póki co na chwilunie.

Andzi dziękuje za przekazanie wieści.

Gabi gratuluję z całego serca pięknej córeczki.. rozdarciucha!

Kochane... nie wiem nic wiecej bo dostałam tylko mm-ska ze zdjęciem małej! Piękna jest niesamowicie. Ale nic wiecej nie wiem. Pewnie Gabi odpoczywa po porodzie.. albo co dla mnie najprawdopodobniejsze CC.
Jak będę coś wiedziała to wieczorem po szpitalu jak wróce od mamy dam znać.

Trzymajcie się ciepło.

Andzi dla OLCI!!! STOOOOO LAT!
 
Siedzę i rycze przed monitorem ale ze szczęścia,że Gabi ma już córeczkę przy sobie,tyle bidulka przeszła,dziewczyny dziękuję za wieści takie wspaniałe.:-)

Gabi gratuluje i życzę by maleńka była dla Was wielką radością.

Selenko,Aga Irl brzuszki śliczne jak i Wy:-):-)

Edytko przytulam Cię mocno i życzę zdrowia Twojej mamie a tobie usmiechu na twarzy:tak:

Witam wszystkich :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nie nadrobiłam zaległości bo ne mam siły chciałąm wam powiedzieć , że Gabi urodziła ale widze ze juz wiecie :-) śliczny mały krzykacz buziaki i jescze raz Gratulacje GAbi
 
Do góry