reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewuszki, humor zrobił mi się lepszy, to musiałam go sobie popsuć...

Nie wiem teraz co myśleć o jedzeniu, ale chyba KFC i McDonald już mnie nigdy nie zobaczy...
Widziałyście to?

[video=youtube;VIjanhKqVC4]http://www.youtube.com/watch?v=VIjanhKqVC4[/video]


...
:-(
Im jestem starsza tym bardziej nie rozumiem tego świata.
 
reklama
Alla, śliczna fotka, muszę mojemu synkowi też taką strzelić. Jeśli chodzi o szkołę rodzenia to położna u nas też o tym mówiła i też o ważnej roli partnerów. Ale ta lekarka to jakieś nieporozumienie. Śmiesznie tylko, bo na 6 par 5 chce rodzić w Wejherowie, heheh. I ta jedna położna tak delikatnie, ale odradzała Wejherowo i zachęcała do Redłowa, w którym pracuje. Mówiła, że w Wejherowie strasznie dużo porodów jest itp., ale jeśli ta "cudowna" pani doktor, co wczoraj miała wykład tam pracuje to ja się nie dziwię... Nie bez przyczyny kobiety jeżdżą do Wejherowa, na dobrą opinię trzeba sobie zapracować.

Karola, cieszę się, że @ przyszła w terminie :).

Któraś z Was pisała o dole z powodu @, to normalne. Ja też tak miałam, każda @ to był mega dół i czasami płacz, ale potem znowu była nadzieja. Ach taki nasz los.
 
agi jak dzwonilam to mowila ze chlamydia ,ureoplasma,mycoplasma,wyjdzie mnie 150zl kazde jedno okolo 50 zl .Tylko dalej nie wiem czy poddac sie badaniu krwi czy zrobic wymazy, jak ktos wie to prosze o opinie ...

Marlenko słyszałam ze wymaz jest lepszy ale moze inne dziewczynki lepiej ci doradzą, teraz nie wiem tylko czy moj gin bedzie mi jeszcze raz kazął robic wymaz dla potwierdzenia, wtedy odrazu bym zrobiła z antybiogramem
 
karola322: Wiedziałam!!! byłam bardzo przeziębiona w styczniu, i to pewnie od tego :-(, a może dlatego, że mi się zęby wyżynają - mądrości oczywiście i może to od tego ?!
ja też miałam problem z zębem połowę musieli mi wyrwać bo już smierdziało i ja też pewnie z tego powodu poroniłam:-:)-:)-( bo przeziębiona nie byłam ani zapalenia ucha też nie miałam ja teraz w kwietniu chce zrobić chociaż połowę badań bo wszystkich na pewno nie zrobię bo to za dużo pieniędzy i jak wszystko będzie dobrze to w maju zamierzam rozpocząc starania jeśli dostałam po zabiegu tak szybko okres to chyba tam się wszystko wszystko goi:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny,
Dawno mnie tu nie było, ale widzę znajome osoby z którymi wcześniej rozmawiałam. Jakoś ciężko było mi ponownie wejść na tą stronkę... wcześniej byłam w terminie na wrzesień i już po zabiegu nie miałam odwagi, żeby napisać. Niestety widzę tu osoby, z którymi rozmawiałam jak jeszcze było wszystko ok, a teraz widzę, że niestety się nie udało tak jak mi :(
Karola322 widzę, że miałyśmy w podobnym terminie zabieg ( ja miałam 28 lutego - więc 6 dni wcześniej) mi @ się już skończył i dostałam go po 24 dniach od zabiegu, więc może nawet razem zaczniemy następne staranka :) tylko niestety jeszcze czeka mnie masa badań...
 
Cześć dziewczyny,
Dawno mnie tu nie było, ale widzę znajome osoby z którymi wcześniej rozmawiałam. Jakoś ciężko było mi ponownie wejść na tą stronkę... wcześniej byłam w terminie na wrzesień i już po zabiegu nie miałam odwagi, żeby napisać. Niestety widzę tu osoby, z którymi rozmawiałam jak jeszcze było wszystko ok, a teraz widzę, że niestety się nie udało tak jak mi :(
Karola322 widzę, że miałyśmy w podobnym terminie zabieg ( ja miałam 28 lutego - więc 6 dni wcześniej) mi @ się już skończył i dostałam go po 24 dniach od zabiegu, więc może nawet razem zaczniemy następne staranka :) tylko niestety jeszcze czeka mnie masa badań...

Witaj Kochana:-) fajnie, że już się przełamałaś i jesteś z nami:-D razem będzie nam łatwiej:tak: ja też byłam na wrzesniówkach jednak 5 marca miałam zabieg, bo miałam pusty pęcherzyk:wściekła/y: niestety ja jeszcze nie dostałam @:angry:
 
Cześć dziewczyny,
Dawno mnie tu nie było, ale widzę znajome osoby z którymi wcześniej rozmawiałam. Jakoś ciężko było mi ponownie wejść na tą stronkę... wcześniej byłam w terminie na wrzesień i już po zabiegu nie miałam odwagi, żeby napisać. Niestety widzę tu osoby, z którymi rozmawiałam jak jeszcze było wszystko ok, a teraz widzę, że niestety się nie udało tak jak mi :(
Karola322 widzę, że miałyśmy w podobnym terminie zabieg ( ja miałam 28 lutego - więc 6 dni wcześniej) mi @ się już skończył i dostałam go po 24 dniach od zabiegu, więc może nawet razem zaczniemy następne staranka :) tylko niestety jeszcze czeka mnie masa badań...

witaj ja tez muszę zrobć dużo badań chce chociaż połowę bo na wszystkie to wyjdzie za dużo pieniędzy ale część na pewno zrobię ja na maj czekam jak na zbawienie więc mam nadzieję że kwiecień szybko minie i weźmiemy się do pracy:-):-):-)
 
Mama Sówka no włąsnie przed chwilą tam zajrzałam na forum wrzesień 2009 i szybko uciekłam... nic nie szkodzi, że jeszcze nie dostałaś @ - ja po moim pierwszym zabiegu dostałam @ po 34 dniach, więc to normalne, różnie to bywa - teraz byłam w szoku, że tak szybko, no ale mogłam się tego spodziewać, bo przez cały tydzień chodziłam złaaaaaa i rozdrażniona jak bomba zegarowa i krzyczałam na wszystkich, że to nie przed @ bo jeszcze za wcześniej!!! no ale jednak tak wcześnie dostałam
Agi28 widzę, że ty też masz niestety podobne terminy do mnie... czy robiłaś już jakieś badanka i coś wiadomo dlaczego tak się dzieje? - przepraszam, bo może pisałaś o tym wcześniej, ale nie mogłam się do tego dokopać...
Karola322 Ja coś wiem niestety o tych kosztach ... ale wiesz, udało mi się genetyczne załatwić na NFZ i mam badanie 30 kwietnia na Sobieskiego w Warszawie, więc przynajmiej tu przyoszczędzę ... nie miałam z tym specjalnie porblemu, bo po 2 poronieniach niby przysługuje mi skierowanie, więc już tylko na nie czekam... Myślę, że ja niestety nie zacznę tak wcześnie staranek - pierwszy termin jak wszystko będzie ok to czerwiec... i też mam nadzieję że szybko minie :)
 
Ostatnia edycja:
Mama Sówka no włąsnie przed chwilą tam zajrzałam na forum wrzesień 2009 i szybko uciekłam... nic nie szkodzi, że jeszcze nie dostałaś @ - ja po moim pierwszym zabiegu dostałam @ po 34 dniach, więc to normalne, różnie to bywa - teraz byłam w szoku, że tak szybko, no ale mogłam się tego spodziewać, bo przez cały tydzień chodziłam złaaaaaa i rozdrażniona jak bomba zegarowa i krzyczałam na wszystkich, że to nie przed @ bo jeszcze za wcześniej!!! no ale jednak tak wcześnie dostałam
Agi28 widzę, że ty też masz niestety podobne terminy do mnie... czy robiłaś już jakieś badanka i coś wiadomo dlaczego tak się dzieje? - przepraszam, bo może pisałaś o tym wcześniej, ale nie mogłam się do tego dokopać...

Wiesz ja nawet tam nie zaglądam, bo byłoby mi strasznie przykro:-( choć chciałabym wiedzieć co tam u dziewczyn i ich Maleństw:-D może jak znów będę w ciąży to się odważę:tak: ale nie wiem czy zdążę do września...
 
reklama
No tak właśnie... przykro teraz tam wchodzić, ale fajnie, że odważyłam się znowu tutaj zajrzeć :) Teraz muszę uciekać, bo już kończę pracę, ale jutro napewno od 8 będę, to jeszcze porozmawiamy
ehhh... pracę ... właśnie dlatego mam totalną załamkę, bo obniżyli mi pensję - mają już dość moich zwolnień - całych dwóch na ciążę... wrrrrrr - szczęśliwi ludzie - mają dzieci więc nie rozumieją sytuacji.
 
Do góry