reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

przyszła_mamusia: jakby ci się udało coś znaleźć, to byłoby fajnie, a jak nie, to nie rób sobie kłopotu. Idę dziś do mojego ginka, to chyba mi wszystko dokładnie wyjaśni...
 
reklama
przyszła_mamusia: jakby ci się udało coś znaleźć, to byłoby fajnie, a jak nie, to nie rób sobie kłopotu. Idę dziś do mojego ginka, to chyba mi wszystko dokładnie wyjaśni...


niestety wszelkie strony podaje to tylko jako przetłumaczenie łaciny...ale to dobrze ze idziesz do ginka to on ci wszystko powiem..i nie martw się :*
 
przyszła_mamusia: najgorzej właśnie z tym ostatnim... "nie martwić się" ;-)

Agniesia, wiem że nie jest łatwo nie martwić się...Ale po co na zapas? Zajmij się czymś - pomaluj paznokcie np? Wypróbuj nową fryzurę albo makijaż - grunt żeby nie myśleć, bo z myślenia niewiele dobrego wychodzi a tylko się niepotrzebnie nakręcić można :) :* Nie martw sie więc i daj znać co Ci gin powiedział..Bo teraz no ciekawa jestem co to znaczy..
 
Witam wszystkie Was :-)U was też dziś piękna wiosna?myję okna ale na 14-tą do pracy i chyba dam sobie już dziś z nimi spokój.

Dziewczyny dziękuję wam,moja nadzieja zawsze wraca,to juz chyba normalne że jak przychodzi @ to przychodzi też dół ale potem przynajmniej we mnie znowu rodzi się nadzieja,w tym miesiącu ciężej bo rok temu 5 kwietnia zrobiłam test i zobaczyłam piękne dwie kreseczki,ale wczoraj rozmawiałam z ginem i on znowu dał mi nadzieje,on wierzy że nam sie uda więc i ja wierzę:-)

Kasiek jak dobrze że i ty i Franio dobrze się macie,mi też modlitwa daje ogromną ulge,gdyby nie Bóg nie dałabym sobie radę z tym wszystkim.Cieszę się ze i ty we mnie wierzysz:-):-)

Alicja moc najserdeczniejszych życzeń z okazji urodzin,udanego wesela i spełnienia wszystkich twoich pragnień.:-):-):-)

Słodziutka buziak wielki dla ciebie:-)

Witaj Przyszła-mamusia i wsyzstkie pozostale dziewczyny pozdrawiam:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.....

Alicja......
Życze Ci spełnienia wszystkich marzeń,
pogody ducha do następnych urodzin
- za rok przedłużę swoje życzenia,
wielu nowych przyjaciół,
albo nie tak wielu,
ale za to sprawdzonych
oraz żebyś była zawsze uśmiechnięta i
szczęśliwa.


Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku.......miłego słonecznego dnia.....
 
Alu wszystkiego naj naj najlepsiejszego!!!

karola71 witam cieplutko

Gabi - jak się czujesz?

Agnieszko Tobie też zyczę miłego dnia!
 
reklama
Do góry