reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam wszystkie dziewczyny! A ja dopiero dzisiaj sobie poczytałam trochę zaległości i dobrze że Edytko odezwałaś się, bo ostatnio chyba przez to mało byłam na BB bo nie wyrabiałam z czytaniem - praca, dom, jakaś robota papierkowa w domu a tych stron stanowczo było za dużo. Jak się chciałam coś dowiedzieć to czytałam tylko wybiórczo a to za mało by być na bieżąco.
Jeszcze raz wszystkie pozdrawiam

Dziękuje Aguś. Dziękuje.
Mam nadzieję że wszystkim to wyjdzie na dobre :eek::sorry:
Zmykam już naprawdę.
Trzymaj się cieplutko

paaaa
 
reklama
Dobranoc Edzia:-)

Ciekawe co u Mirci i oczywiście Madzi??? jak sobie radzą z chłopakami.....

Viki gin niewiele ci pewnie powie.... beta pewniejsza....

dobranoc wam wszystkim.... i tym starym i tym nowym bez wyjątku.... a życie uczy mieć oczy i uszy otwarte na potrzeby i swoje i innych.... a tacy potrzebujący mogą umknąć.... bo nikt nie jest w stanie dokładnie przeczytać 100 stron dziennie.... i cokolwiek zapamiętać.... ale to nie oznacza że ktoś czuje się ważniejszy od innych....
sama pamiętam jak ciężko mi było napisać pierwsze słowa na tym forum, jak nie zostać potaktowanym jak intruz... wszystkie zostałyśmy tutaj mile przyjęte.... i niech tak zostanie...
 
cześć dziewczynki, witam sie wieczornie.

Agi 28 - dobrze, że zrobilaś badanka. Mój ginek z krk od razu powiedział, że trzeba zrobić posiew, we Wrocku lekarze są innego zdania ... Jednego udalo mi się "zmusić" jak na razie do wypisania skierowania. Podobno te paskudztwa dobrze, szybko sie leczy. Moja koleżanka, której wyszła ureoplazma ma brać przez 10 dni antybiotyk, po 14 kontrola. Także może uda Ci sie tylko o miesiąc staranka przesunac .... :-)

Gabi - z całego serca trzymam mocne kciuki by wszystko było w porządku !!!Musi być dobrze !

Enka - gratuluję :)

Haniu nocna - trzymam kciuki :-)

Wszystkie Was bardzo bardzo pozdrawiam

Ja się przeziębiłam :crazy: poszlam w niedziele na spacerek wiosenny :eek: teraz z chusteczkami sie nie rozstaję.
 
Czesc Kochane!!! :tak:
Wlasnie z pracy wrócilam, padam na ryjek, przyszlam sie tylko przywitac i lete spac bo jutro do szpitala znow raniutko :sorry:
Edzik wsio ok, wczoraj w nocy sie zryczalam mocno ale bylo mi to potrzebne, obudzil sie moj D., popatrzyl na mnie, pyta co sie stalo a ja ze plakalam troche a on zaczal sie smiac widzac mnie z tym laptopem i taka zapłakana :-D
Przeczytalam bardzo fajny artykul jak mezczyzni przezywaja poronienie.... Dalo mi to duzo do myslenia....
 
Wróciłam z pracy padnięta ale jeszcze musiałam tu zajżec,nie mam siły czytać zaległości ale tylko podziękuję za odpowiedzi na moje dolegliwości.Udało mi sie dodzwonic do mojego gina i okazało się że moja @ jest zupełnie normalna,że tak się może zdarzyć i że skoro wczoraj miałam na brązowo a dziś na czerwono to właśnie dziś zaczyna mi się @ i tak się stało.No więc chyba jednak jeszcze trochę powalczę o tego maluszka a jak zacznę marudzić ustawcie mnie do pionu:-D
 
czesc Angelka czesc Karola,

dziewczyny wszystkie doczekamy maluszkow, to tylko kwestia czasu, zobaczycie.


Hmmm mnie ostatnio dwa razy snil mi sie moj dzidzius. Za pierwszym razem byl blond po mamusi, za drugim mial ciemne wloski po tatusiu .... :-)
Lekarz u którego ostatnio bylam na kontroli stwierdzil, ze pewnie mialy byc bliznieta tylko, ze drugi pęcherzyk byl pusty. pewnie dlatego dwojka dzieciatek mi sie snila. :zawstydzona/y:
 
Witam się od rana. Widzę, że dzisiaj chyba jestem pierwsza. Wreszcie co nieco doczytałam.

Gabi, trzymam mocno kciuki! Kochana nie poddawaj się, choć wiem, że czasami ciężko myśleć pozytywnie, gdy ciągle coś się wali i jak nie jeden problem to drugi.

Edytka, podpisuję się pod Twoim postem. Ostatnio produkcja była okropnie duża. Szłam wstawić obiad, wracałam i przerażało mnie kolejne 10 stron do nadrobienia. Skutkowało to tym, że czytałam po łebkach i czasami przeoczyłam nie jeden ważny post, a przecież to nie o to chodzi na tym forum. Mamy sobie pomagać, wspierać się i czasami też pisać o głupotach, ale wszystko musi być z umiarem.

Niusia, jak zrobisz to wklej zdjęcia wyprodukowanych aniołków.

Syla, rozumiem Cię z tym długim weekendem. Przytulam mocno.

Witam też nowe koleżanki, które przeoczyłam, bo wszystkiego nie nadrobiłam.

Ja wczoraj chyba trochę przegięłam, najpierw zakupy, potem szkoła rodzenia, w której były ćwiczenia, wieczorem koleżanka, która akurat była w trójmieście na szkoleniu, a dawno jej nie widziałam. Wieczorem byłam padnięta na maksa. Powiem Wam jeszcze tylko, że w tej szkole rodzenia mieliśmy też wykład z panią ginekolog, jednym słowem masakra. Kobieta zrobiła i na m nie i na moim M strasznie złe wrażenie. Najpierw chyba z 3 powtórzyła, że miało nie być mężów (a mówiła o fazach porodu, cesarce i antykoncepcji po ciąży) i w ogóle zachowywała się jakby robiła to za karę. Wszystko mówiła tak oschle, że szok. Oczekiwałam czegoś więcej od tego wykładu, bo tyle to sobie każdy może w książce przeczytać.

Alla, napisz czy Wy też mieliście spotkanie z ginem i z którym i jak było. Strasznie jestem ciekawa jak to u Was wyglądało.

Buziole dla wszystkich.
 
cześć dziewczyny
wpadłam sie przywitać z rna i chce złżyc zyczenia koleżance Alicji:-)
STO LAT STO LAT
I SPEŁNIENIA MARZEŃ ...

a myslę,ze więcej do szczęscia nie trzeba...

Koti fajnie,ze sie odezwałaś
Karola cieszę się,że nadzieja wróciła:tak:
pozdrawiam was dziewczyny
 
reklama
Alicja, ja też się dołączam do życzeń! Wszystkiego najlepszego.

Cześć Ola, cześć Angela. Ja zmykam do kościoła, bo u nas rekolekcje. Wieczorem nie mogę iść i drugi dzień z rzędu idę na 9:00, a na tę godzinę jest dla seniorów. Same babcie i dziadki, ale nie jest źle, chociaż jak byłam w poniedziałek na 18:00 to było dużo lepiej. Fajny zakonnik te rekolekcje prowadzi. Potrzebne mi one, bo już dawno nie byłam, a ostatnio chodzę taka roztrojona, że myślę, że dobrze mi zrobią.
 
Do góry