reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

cześc dziewczynki dawno nie pisałam;)ale brak okresu mi zawrócił w głowie;)próbowałam dostać się do mojej pani gieniowej ale na 23kwietnia mi powiedzieli(nie skorzystam)!!!wyznaczyłam się u koleżanki gienia i w czwartek se ide,okres mi się spóżnia już 9dni;)piersi zaczynają boleć i jakoś słabo się czuje,duszno mi i zawroty głowy mam,apetytu zero....dwa testy wyszły że nie jestem ale pierwsza ciąża po czwartym teście mi wyszlą(bardzo słabo widoczna ta druga kreska).na moim przykładzie testy nie bardzo działają;)
 
reklama
to czy widać obraz zależy od:

dnia cyklu
jakości sprzętu
oka gina


U mnie w zaszłym roku wiosną lekarz nie widział - a już jesienią inna gin zauważyła.Może dopiero się pojawil obraz po stracie ciąży... ciężko powiedzieć...
 
Ostatnia edycja:
witam vikiviki:-)

co to znaczy słabe hcg?? gdzie zetknęłaś się z takim określeniem...

dla mnie nie może być słabe... przyrost bety HCG może być zbyt mały aby świadczył o dobrze rokującej ciąży...

poprawcie mnie jeśli się mylę...
 
aż tak się nie znam ale tak pomyślałam bo pierwsza ciąza na teście miałam ledwie widoczną tą drugą kreske a po wizycie u lekarza juz w 8tyg byłam;)niektórym koleżankom to intensywne kreski wychodzily a tez w tym samym tyg były....koleżance po 6 testach wyszło dopiero że jest w ciąży a okres jej się spóżniał dwa tygodnie....już głupia jestem
 
vikiviki - najlepiej zrobić badanie beta HCG i następne po 48h - powinno przyrosnąć o 100% - (66% wg niektórych) polecam wizytę u gina, może USG da lepszą odpowidź. Kolorami testów się nie przejmuj - one nie informują o konkretach.
 
vikiviki nasza Madzia już Ci napisała co i jak.. poziom bety jest najwiaryugodniejszy nawet dla gina. Bo jak nic nie widac na obrazie usg.. to beta swoje wyjaśnia. Swoją drogą podziwiam za cierpliwosć :eek:

przyszłamamusia i oby tak dalej. Przygotuj się do ciąży jak najelpiej. To dobrze świadczy! Życzę powodzenia. Co do PCO Madzia napisała.. juz również. Zależy od sprzętu i wprawy gina. Jak dla mnie GOŁYM okiem widać... nie wiem moze inni ginkowie lekcewazą to?

Dobranoc dziewczynki. W nocy nie spałam w dzień też nie. A jutro muszę znów wstać przed 3 tym razem. Wiec padam na pyszczek.

Wszystkie Was pozdrawiam bez wyjątku. Życząc dobrej nocy.
paaaa
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny! A ja dopiero dzisiaj sobie poczytałam trochę zaległości i dobrze że Edytko odezwałaś się, bo ostatnio chyba przez to mało byłam na BB bo nie wyrabiałam z czytaniem - praca, dom, jakaś robota papierkowa w domu a tych stron stanowczo było za dużo. Jak się chciałam coś dowiedzieć to czytałam tylko wybiórczo a to za mało by być na bieżąco.
Jeszcze raz wszystkie pozdrawiam
 
Do góry